AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista e postës elektronike të vendit

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit
Baza e të dhënave të fundit të postimeve » Lista e postës elektronike të vendit

Lista e postës elektronike të vendit

Baza e të dhënave më të fundit të Postave ju ofroi listat më të fundit dhe të pastra të email-it b2c dhe b2b nga vendet e botës. Nëse dëshironi të blini një listë të postës elektronike ose të blini ndonjë listë specifike të konsumatorëve ose të bizneseve, sipas vendit, në mënyrë që të mund të shihni listën tonë të e-postave për të gjithë vendet këtu. Ju do të shihni këtu që të gjitha listat e postës elektronike të vendit kanë adresa emaili b2b dhe b2c. Ju shihni databazën e postës elektronike të vendit që ju nevojitet. Baza e të dhënave më të fundit të postave ju siguroi të gjithëve një listë të marketingut me email të azhurnuar, të pastër, të freskët, 100% të saktë nga vendet e ndryshme.

Lista e postave elektronike në Azi

Ju do të merrni një listë të postës elektronike të Azisë nga Kina, India, Indonezia, Pakistani, Bangladeshi, Japonia, Filipinet, Vietnami, Turqia, Irani, Tajlanda, Mianmari, Koreja e Jugut, Iraku, Afganistani, Arabia Saudite, Uzbekistani, Malajzia, Jemeni, Nepali, Koreja e Veriut, Sri Lanka, Kazakistani, Siria, Kamboxhia, Jordania, Azerbajxhani, Emiratet e Bashkuara Arabe, Taxhikistani, Izraeli, Laosi, Libani, Kirgistani, Turkmenistani, Singapori, Omani, Kuvajti, Gjeorgjia, Mongoli, Armenia, Katari, Bahreini, Timori- Leste, Qipro, Butan, Maldive, Brunei, Tajvan, Hong Kong, Makao biznesi i vendit dhe lista e postës elektronike të konsumatorit.

Lista e emailit në Evropë

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu ofroi listën tuaj të postës elektronike nga vendet evropiane. Rusia, Gjermania, Mbretëria e Bashkuar, Franca, Italia, Spanja, Ukraina, Polonia, Rumania, Hollanda, Belgjika, Republika Çeke (Çekia), Greqia, Portugalia, Suedia, Hungaria, Bjellorusia, Austria, Serbia, Zvicra, Bullgaria, Danimarka, Finlanda , Sllovakia, Norvegjia, Irlanda, Kroacia, Moldavia, Bosnja dhe Hercegovina, Shqipëria, Lituania, Maqedonia e Veriut, Sllovenia, Letonia, Estonia, Mali i Zi, Luksemburgu, Malta,
Islanda, Andorra, Monako, Lihtenshtajni, San Marino.

Baza e të dhënave me email të Afrikës

Baza e të dhënave më të fundit të Postave do t'ju ofrojë listën e Email të Afrikës. Nigeria, Etiopia, Egjipti, Kongo DR, Tanzania, Afrika e Jugut, Kenia, Uganda, Algjeria, Sudani,
Maroku, Angola, Mozambiku, Gana, Madagaskari, Kameruni, Côte d'Ivoire, Niger, Burkina Faso, Mali, Malavi, Zambia, Senegal, Çad, Somali, Zimbabve, Guinea, Ruanda, Benin, Burundi, Tunizi, Sudani i Jugut, Togo , Sierra Leone, Libi, Kongo, Liberi, Republika e Afrikës Qendrore, Mauritania, Eritrea, Namibia, Gambia, Botsvana, Gabon, Lesoto, Guinea-Bissau, Guinea Ekuatoriale, Mauritius, Eswatini, Xhibuti, Komoret, Cabo Verde, Sishel.

Baza e të dhënave me email të Amerikës Veriore dhe Jugore

Lista e marketingut me email b2b dhe b2c në Amerikën e Veriut dhe të Jugut nga Shtetet e Bashkuara, Kanada, Bermuda, Grenlandë, Saint Pierre & Miquelon, Brazil, Kolumbi, Argjentinë, Peru, Venezuelë, Kili, Ekuador, Bolivi, Paraguai, Uruguaj, Guajana, Suriname, Guiana Franceze, Ishujt Falkland.

Blini listën e adresave të postës elektronike të shtetit B2B & B2C

Adresa e emailit nga vendi nga baza e të dhënave b2c ose b2b. Thjesht klikoni në bazën e të dhënave të postës elektronike të vendit që dëshironi. Nga secili vend kemi listën e postave të biznesit dhe konsumatorit. Nëse keni nevojë për ndonjë adresë specifike të postës elektronike, atëherë thjesht na tregoni. Si përfundim, Baza e të dhënave më të fundit të postave ju siguroi azhurnuar dhe listën e saktë të marketingut të postës elektronike të konsumatorit dhe biznesit nga Bota. Më e rëndësishmja, Lista jonë e të gjithë b2b dhe b2c e azhurnuar dhe lista e pastër e marketingut me email që mund t'i përdorni ato çon për të krijuar fushatat tuaja të marketingut në email. Nga e gjithë bota kemi më shumë se 3 miliardë listë të marketingut me email. Nga secili vend kemi më shumë se 1 milion ose 30 milion dhe më shumë listë adresash të marketingut me email.

Lista e marketingut me email të mençur të vendit

Lista e postave elektronike në Afganistan
Lista e emailit në Shqipëri
Lista e Emailit në Algjeri
Lista e postave elektronike të Andorrës
Lista e Emaileve në Angolë
Lista e Email-eve në Anguilla
Lista e Emailit të Antarktidës
Lista e Antigua dhe Barbuda e-mail
Lista e Emailit në Argjentinë
Lista e postave elektronike të Armenisë
Lista e emailit në Aruba
Lista Email e Australisë
Lista e postave elektronike të Azerbajxhanit
Lista e postave elektronike të Austrisë
Lista e Emaileve të Bahamasit
Lista e postave elektronike të Bahreinit
Lista e postës elektronike në Bangladesh
Lista e Emaileve të Barbados
Lista e Email-eve në Bjellorusi
Lista e Email-eve në Belgjikë
Lista e postave elektronike të Beninit
Lista e e-mailve në Bermuda
Lista e Emailit të Butanit
Lista e emailit në Belize
Lista e emailit në Ishujt Turk dhe Kaikos
Lista e emailit e Saharasë Perëndimore
Lista e Emaileve në Bolivi
Lista e Emailve të Bosnjë dhe Hercegovinës
Lista e Emailit në Botsvana
Lista e Email-eve në Brazil
Lista e postave elektronike të Brunei
Lista e postave elektronike në Bullgari
Lista e Email-eve Burkina Faso
Lista e postave elektronike të Burundit
Lista e Emailve të Cabo Verde
Lista e Emaileve në Kamboxhi
Lista e Kamerunit
Lista e postës elektronike kanadeze
Lista e emailit në Cape Verde
Lista e Emaileve të Ishujve Kajman
Lista e Email-eve të Republikës Qendrore-Afrikane
Lista e Emailve në Ishujt Wallis dhe Futuna
Lista e Emailadit
Lista e Emaileve të Kilit
Lista e Email e Kolumbisë
Lista e komorave të emailit
Lista e E-mailve të Kosta Rikës
Lista e postave elektronike të Kinës
Lista e Email-eve në Kroaci
Lista e Emaileve në Kubë
Lista e Email-it në Qipro
Lista e Email-eve të Republikës Czecheke
Lista e emailit e Çekisë
Lista e Email-eve e Republikës Demokratike të Kongos
Lista e emailit në Danimarkë
Lista e postave elektronike të Djbouti
Lista e Email-eve të Republikës Dominikane
Lista e postave elektronike të Dubai
Lista e Emaileve në Ekuador
Lista e postave elektronike në Egjipt
Lista e emailit në El Salvador
Lista e Emaileve në Estoni
Lista e Emailit Fixhi
Lista e Emaileve në Finlandë
Lista e Emailit Francez
Lista e postave elektronike të Gjeorgjisë
Baza e të dhënave për Gjermani
Lista e emailit në Gana
Lista e Emailit në Greqi
Lista e emailit në Grenada
Lista e Emaileve në Guatemalë
Lista e Emaileve në Guajana
Lista e Emailit të Haitit
Lista e Emaileve të Hondurasit
Lista e emailit në Hong Kong
Lista e Emaileve në Islandë
Lista e Email-it Indian
Lista e postave elektronike të Indonezisë
Lista e Email-eve në Iran
Lista e postës elektronike në Irak
Baza e të dhënave të emailit në Irlandë
Lista e postave elektronike të Izraelit
Baza e të dhënave email në Itali
Adresat e emailit Xhamajkane
Lista e postës elektronike të Japonisë
Lista e postës elektronike të Jordanisë
Lista e Email-eve në Kazakistan
Lista e Emaileve në Kenia
Lista e Emailit të Kuvajtit
Lista e Email e Kirgistanit
Lista e emailit në Laos
Lista e Emailit në Letoni
Lista e postave elektronike të Libanit
Lista e Emaileve në Lituani
Lista e emailit në Luksemburg
Lista e postave elektronike në Malajzi
Lista e Email në Maldive
Lista e emailit në Maltë
Lista e emailit në Meksikë
Lista e Emailve në Mianmar
Lista e emailit në Namibi
Lista e emailit në Nepal
Lista e Emailve të Hollandës
Lista e Emaileve të Zelandës së Re
Lista e emailit në Nikaragua
Lista e emailit në Nigeri
Lista e emailit të Koresë së Veriut
Lista e emailit në Norvegji
Lista e emailit në Oman
Lista e Email e Pakistanit
Lista e postave elektronike në Palestinë
Lista e emailit në Panama
Lista e Postave në Papua Guinea e Re
Lista e postave elektronike në Paraguai
Lista e emailit në Peru
Lista e postave elektronike në Filipine
Lista e postave elektronike të Polonisë
Lista e Email-it në Portugali
Lista e emailit në Katar
Lista e emailit në Rumani
Lista e emailit në Rusi
Lista e Emailve të Ruandës
Lista e Emailve të Saint Kitts dhe Nevis
Lista e Emailve të Shën Lucia
Lista e emailit në San Marino
Lista e Email e Arabisë Saudite
Lista e Emaileve në Skoci
Lista e Emailve të Senegalit
Lista e Email e Serbisë
Lista e emailit në Sishel
Lista e Emailve të Sierra Leone
Lista e Email e Sllovakisë
Lista e Emailve të Sllovenisë
Lista e emailit në Ishujt Solomon
Lista e postave elektronike në Somali
Lista e Emailve të Afrikës së Jugut
Lista e emailit të Koresë së Jugut
Lista e Emailit të Sudanit të Jugut
Lista e Emailit në Spanjë
Lista e emailit në Sri Lanka
Lista e emailit në Sudan
Lista e emailit në Surinam
Lista e postave elektronike në Suedi
Lista e postave elektronike të Zvicrës
Lista e Emailit të Tajvanit
Lista e Email e Taxhikistanit
Lista e emailit në Tanzani
Lista e emailit në Tajlandë
Lista e emailit në Siri
Lista e emailit Timor-Leste
Lista e emailit në Togo
Lista e emailit në Tonga
Lista e Emailve në Trinidad dhe Tobago
Lista e emailit në Tunizi
Lista e postave elektronike në Turqi
Lista e Email në Turkmenistan
Lista e emailit në Tuvalu
Lista e UEE-ve në Emiratet e Bashkuara Arabe
Lista e postave elektronike në Uganda
Lista e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar
Lista e emailit në Ukrainë
Lista e emailit në Uruguaj
Lista e postave elektronike të SHBA
Lista e Email e Uzbekistanit
Lista e emailit në Vanuatu
Lista e emailit në Qytetin e Vatikanit
Lista e emailit në Venezuelë
Lista e Emaileve në Vietnam
Lista e emailit në Jemen
Lista e emailit në Zambia
Lista e emailit në Zimbabve
Lista e postave elektronike të ishullit të Krishtlindjeve
Lista e Email-eve Katalanisht
Lista e Emaileve të Keelings në Ishujt Cocos
Lista e postave elektronike të Kongos
Lista e postave elektronike të Dominicës
Lista e Elektronikës së Guinesë Ekuatoriale
Lista e Emailit të Eritrea
Lista e E-mailit Etiopisë
Ishujt Falkland dhe Lista e Emaileve të Malvinas
Lista e postave elektronike të Guianës Franceze
Lista e Emaileve të Polinezisë Franceze
Lista e Emaileve të Ishujve Faroe
Lista e Emaileve në Gambia
Lista e postave elektronike të Gjibraltarit
Lista e postave elektronike të Britanisë së Madhe
Lista e postave elektronike të Greenland
Lista e emailit në Guadelupë
Lista e emailit Guam
Lista e Emaileve të Guinesë
Lista e emailit në Kiribati
Lista e emailit në Lesoto
Lista e emailit në Liberi
Lista e Emailve në Libi
Lista e Emailve të Lihtenshtajnit
Lista e postave elektronike në Macau
Lista e emailit e Maqedonisë
Lista e emailit në Madagaskar
Lista e postave elektronike në Malavi
Lista e emailit në Mali
Lista e emailit në Ishujt Marshall
Lista e emailit në Martinique
Lista e Emailve të Mauritanisë
Lista e emailit në Moldavi
Lista e emailit në Monako
Lista e Emailve në Mongoli
Lista e emailit të Malit të Zi
Lista e emailit në Montserrat
Lista e emailit në Marok
Lista e emailit Nauru
Lista e Emailve të Kaledonisë së Re
Lista e emailit në Niger
Lista e emailit Niue
Lista e Mauritius Email
Lista e Postave elektronike Mayotte
Lista e emailit në Mikronezi
Lista e Emailve në Ishullin Norfolk
Lista e emailit në Palau
Lista e Emailve të Territoreve Palestineze
Lista e postave elektronike Pitcairn
Lista e emailit të Timorit Portugez
Lista e emailit të ribashkimit
Lista e Emailve të Shën Helenës
Lista e Shën Vincentit dhe Grenadines
Lista e emailit në Samoa
Lista e emailit në Sao Tome dhe Principe
Lista e e-maileve të Gjeorgjisë Jugore dhe ishujve Sanduiç Jugor
Lista e postave elektronike St.Pierre dhe Miquelon
Lista e emailit në Ishujt Svalbard dhe Jan Mayen
Lista e emailit në Svaziland
Lista e Emailve të Tokelau

Lista e emailit të konsumatorit Pyetje & përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Lista e postave elektronike të vendit është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur