Lista e postave elektronike të SHBA

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e postave elektronike të SHBA

Lista e emaileve në SHBA është një shërbim i domosdoshëm për njerëzit që duan të drejtojnë një fushatë të suksesshme marketingu në tregun amerikan. Kjo direktori email përmban të gjithë përbërësit që janë të mjaftueshëm për ta bërë biznesin tuaj të rritet më tej në të gjithë vendin. Kjo listë e emaileve të klientëve në SHBA ka informacione si emrin dhe mbiemrin e një personi, adresën e shtëpisë dhe zyrës, kodin postar, profesionin, moshën, gjininë, URL-në e Linkedin etj. Për më tepër, Baza e të Dhënave të Postimeve më të fundit është një nga faqet e internetit më të besueshme që ofron këtë listë emaili shërbimi.

Për më tepër, kjo listë e postës elektronike në SHBA do t'ju japë akses për të zgjeruar biznesin tuaj në të gjithë vendin. Në të vërtetë, kjo do ta bëjë kompaninë tuaj më të pranueshme se e kaluara. Duke vëzhguar vitet e fundit, çdokush mund të thotë se marketingu me email do të jetë e ardhmja e marketingut. Për më tepër, marketingu në internet dhe ai dixhital është tani mënyra më autentike për të drejtuar reklamat e fushatave të marketingut. Pra, pa ndonjë mendim të mëtejshëm, shkoni për këtë listë kontaktesh me email dhe bëni biznesin tuaj më konkurrues me të tjerët.

Lista e emaileve në SHBA është shumë e përballueshme nëse e krahasoni me të tjerët. Megjithatë, ne respektojmë dhe vlerësojmë kohën dhe paratë e klientëve tanë. Prandaj, ne ju japim një çmim me shumicë për të gjitha shërbimet tona. Blerja e kësaj drejtorie emaili do t'ju ofrojë përsëri akses në një hapësirë ​​të madhe marketingu. Rrjedhimisht, çdo organizatë apo biznes do të marrë më shumë promovime falë bazës së të dhënave në SHBA. 

0 milion
Adresa e emailit të konsumatorit

Lista e Konsumatorit në Sh.B.A.

Lista e postave elektronike të SHBA

Lista e postës elektronike të klientëve në SHBA është një paketë e plotë e drejtorisë së postës elektronike B2C. Do të merrni gjithçka që ju nevojitet ose dëshironi për marketing në internet. Të gjithë e dimë se pa marketing në internet ose email, nuk mund të rritesh në këtë kohë të tanishme. Bota po kalon një kohë të vështirë dhe çdo vend është në krizë financiare pas pandemisë globale. Pra, me bazën e të dhënave të postës elektronike, ju mund të bëni marketing me email ose fushatë në internet. Pra, ju duhet ta konsideroni atë për mirëqenien tuaj. Nga ana tjetër, kjo listë e postës elektronike në SHBA është zgjidhja më e mirë për problemet tuaja të mëparshme të marketingut. Ende shumë kompani ndjekin metodat e mëparshme të marketingut, por ato nuk do të mbijetojnë gjatë.

Përsëri, kjo listë e postës elektronike të klientëve në SHBA ka të gjitha zgjidhjet që mund ta bëjnë jetën tuaj shumë më të lehtë. Me pak fjalë, mund të themi vetëm se kjo listë e-mail është një shërbim i domosdoshëm për të gjithë biznesmenët që janë seriozë për biznesin e tyre. Pra, nëse dëshironi edhe diçka të jashtëzakonshme nga biznesi juaj, shkoni te drejtoria e kontaktit e ndërtuar paraprakisht dhe më autentike.

Shuma e rekordeve: 20 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Mosha * adresa * Adresa e emailit

* IP adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Adresa e emailit në SHBA

Bleni adresën e emailit në SHBA dhe vazhdoni të drejtoni biznesin tuaj me gatishmëri të plotë. Drejtoria e emailit mund të jetë partneri juaj i biznesit në çdo situatë. Mund t'ju ndihmojë të kaloni kohët e vështira të biznesit tuaj. Duke bërë këtë, do të sjellë prosperitet në biznesin tuaj. Përsëri, është një shërbim i lehtë për t'u blerë dhe përdorur. Gjithashtu, ju vetëm duhet të paguani një herë nëse dëshironi të blini listën e postës elektronike në SHBA. Pas blerjes, mund ta shkarkoni direkt në desktopin tuaj. Do të merrni një format Excel ose CSV të bazës së të dhënave.

Si pikë e fundit, blini adresën e emailit në SHBA dhe çoni biznesin ose kompaninë tuaj në hapin tjetër. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është gjithmonë këtu për t'ju mbështetur, pavarësisht se si është situata. Për më shumë pyetje, mund të na kontaktoni. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka një qendër mbështetëse intensive që mund t'ju ofrojë të gjithë mbështetjen 24/7 orë. Prandaj, nëse mendoni se keni nevojë për një drejtori emaili për biznesin tuaj, mund të na kontaktoni në çdo kohë.

Baza e të dhënave të emailit të biznesit të SHBA

0 milion
Adresa e postës elektronike të biznesit
Lista e kontakteve B2B e SHBA

Lista e emaileve të biznesit në SHBA është shumë e rëndësishme për njerëzit që duan një biznes të parezistueshëm dhe të lulëzuar. Baza e të dhënave mban kontaktet e individëve kyç. Këta persona janë shumë të rëndësishëm dhe mund të marrin vendime të mëdha për biznesin ose kompaninë e tyre. Prandaj, ju mund të merrni detajet e tyre nëse blini listën e postës elektronike në SHBA. Me detajet, tani keni akses për t'u lidhur me ta lehtësisht. Më pas, nëse ju dhe shërbimet tuaja keni potencial, mund t'i tërheqni dhe t'i kontaktoni rregullisht. Kjo do të rrisë mundësinë tuaj për të marrë një kontratë të mirë nga organizatat më të larta.

Lista e emaileve të biznesit në SHBA është e gatshme për GDPR dhe mund të përdoret në çdo platformë CRM. Kështu që ju do të vëzhgoni një kthim të menjëhershëm të investimit (ROI) me këtë drejtori të postës elektronike. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ju premton se ne do t'ju ndihmojmë në çdo situatë dhe mund t'ju ofrojmë njohuritë që ju nevojiten për të drejtuar një fushatë të mirë marketingu me email. Pra, na besoni dhe merrni zgjidhjet më efektive për problemet tuaja të marketingut. Nëpërmjet kësaj drejtorie emaili, tani mund ta arrini këtë, dhe ky është një betim që po u japim klientëve tanë.

Shuma e rekordeve: 30 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Emri i Biznesit * Adresa * Qyteti * Kodi Zip * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Webfaqja adresë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë. 30

Pyetje dhe përgjigje
Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Adresa e postës elektronike është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur