AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista e postave elektronike të Australisë

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e postave elektronike në Australi

Lista e postës elektronike të Australisë përmban një listë emaili aktive dhe me cilësi të lartë që mund t'ju sjellë shitje të reja. Tani mund të arrini drejtpërdrejt klientët tuaj të dëshiruar me ndihmën e kësaj liste kontakti. Për më tepër, lista jonë ka vetëm kontakte aktive dhe të sakta. Prandaj, mund të jeni të sigurt se do të merrni përgjigje funksionale nga fushatat tuaja nëse përdorni të dhënat tona. Gjithashtu përmes tij mund të dërgoni të gjitha llojet e reklamave promocionale. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është gjithmonë këtu për t'ju mbështetur.

Lista e postës elektronike në Australi ju ofron drejtorinë ideale të postës elektronike për marketing me email. Në të vërtetë, marketingu me email është një mënyrë e vlefshme për të marrë klientë të rinj në një kohë të shkurtër dhe pa kushtuar shumë. Përsëri, ju mund të merrni më të mirën dhe një kthim të mirë nga investimi (ROI) me fushatën e marketingut me email. Në fakt, metoda e marketingut me email ka shkallën më të lartë të efikasitetit midis të gjitha politikave të marketingut.

Për më tepër, lista e postës elektronike në Australi është e disponueshme në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve me një kosto shumë të ulët. Ju mund të merrni listën e emaileve të klientëve të Australisë me një çmim të lirë që mund ta përballoni lehtësisht. Gjithashtu, baza e të dhënave më të fundit të postimeve është më e besueshme. Shërbimi ynë është më i mirë se të gjithë. Gjithsesi, marketingu nuk ka qenë kurrë kaq i lehtë. Prandaj, na besoni dhe shkoni për listën e emaileve për të ecur përpara të tjerëve. Ju gjithmonë mund të na gjeni duke ju mbështetur në situata të vështira. Pra, pa asnjë frikë, na kontaktoni në çdo kohë.  

0milion
Adresa e emailit të konsumatorit

Lista e postave elektronike të konsumatorëve në Australi

Lista Email e Australisë

Lista e postës elektronike të klientëve në Australi është një nga bazat më të mira të të dhënave të postës elektronike të konsumatorëve që mund të blini tani. Ju mund të bëni shitje të reja me drejtime solide. Kështu që ata mund të kontribuojnë në rritjen e kompanisë suaj. Ju mund të publikoni drejtpërdrejt çdo formë të materialeve reklamuese ose shitjesh në tregun e synuar që zgjidhni. Në realitet, lista jonë ju ofron adresa emaili të vërtetuara që do t'i japin menjëherë informacionet tuaja audiencës. Shmangni humbjen e kohës tuaj duke u përpjekur të mbledhni vetëm të dhëna për email. Blini listën tonë të postës elektronike në Australi për të arritur sukses më të madh të kompanisë.

Lista e postës elektronike të klientëve në Australi është drejtimi ideal i emailit për të arritur një audiencë të madhe. Më pas, kjo listë mund të përdoret për një sërë qëllimesh të dobishme. Ju mund, për shembull, të informoni konsumatorët për mallrat dhe shërbimet tuaja. Në mënyrë të ngjashme, ju mund të mbani kontakte të mira me njerëzit ndërsa promovoni markën tuaj. Si rezultat, do të merrni drejtime të reja shitjesh për të ardhmen. Për më tepër, ky proces është i thjeshtë dhe i vlefshëm. Pra, përdorni listën tonë të postës elektronike australiane për të krijuar diçka të re dhe të mrekullueshme dhe për të rritur vlerën e markës suaj.

Shuma e rekordeve: 7.6 Miliona

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * Ip adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Adresa e emailit në Australi

Blini adresën e postës elektronike të Australisë nga Baza e të Dhënave të Postimeve më të fundit dhe çoni biznesin tuaj në nivelin tjetër me një fushatë të fuqishme marketingu me email. Blerja e bazës së të dhënave të emailit do t'ju japë një kthim të menjëhershëm dhe të mirë nga investimi (ROI). Tani mund të blini listën e kontakteve të postës elektronike australiane drejtpërdrejt nga Baza e të Dhënave të Postimeve më të Fundit. Përsëri, ju gjithashtu mund të porosisni një listë të personalizuar nga ne.

Për ta përmbledhur, blini adresën e postës elektronike të Australisë me një çmim me shumicë. Në të njëjtën kohë, ju mund të blini shërbime të tjera të ngjashme të bazës së të dhënave nga ne. Vizitoni faqen tonë të internetit për më shumë informacion. Ju do të merrni listën tuaj brenda një kohe shumë të shkurtër pasi të porosisni çdo gjë që blini. Përveç kësaj, ne kemi një ekip mbështetës 24/7 për t'ju ofruar përvojën më të mirë të shërbimit. Me pak fjalë, ju mund ta merrni listën e emaileve shpejt dhe të bëni gjithçka që dëshironi të bëni. Pas blerjes, mund ta shkarkoni direkt në desktopin tuaj. Skedari do t'ju vijë në një format Excel ose CSV.

Lista e postave elektronike të biznesit në Australi

0milion
Adresa e emailit B2B

Lista e emaileve të biznesit në Australi mund të jetë burimi juaj më i mirë për të promovuar biznesin ose kompaninë tuaj. Prandaj, një listë e mirë emaili luan një rol jetik në një fushatë të suksesshme marketingu. Sidoqoftë, të dhënat e kundërta të emailit do të bëjnë të kundërtën. Pra, ju duhet të zgjidhni dhe të blini me mençuri ndërsa shkoni për çdo drejtori të postës elektronike. Përndryshe, do të humbni kohën dhe paratë tuaja. Pra, gjithmonë duhet t'i blini listat tuaja nga faqet e besuara si Baza e të Dhënave të Postimeve më të Fundit. Sepse, të dhënat e pasakta dhe të rreme do ta dëmtojnë biznesin tuaj në planin afatgjatë.

Lista e postës elektronike të biznesit të Australisë është krijuar me shumë kujdes. Qëllimi kryesor i listës së postës elektronike në Australi është t'ju ndihmojë të merrni sa më shumë shitje nga marketingu juaj me email. Përsëri, ne kemi një ekip ekspertësh për këtë punë. Ata dinë ta përmbushin detyrën me saktësi. Ata kalojnë nëpër disa procese për të siguruar që lista juaj të përmbajë vetëm kontakte aktive. Të dhënat që mbledhim vijnë nga burime të ndryshme të besueshme. Pas kësaj, hoqëm dublikatat dhe informacionet e prapambetura. Duke bërë të gjitha këto, ne ju ofrojmë të dhëna pothuajse 100% të sakta dhe aktive. Nëse blini listën tonë të postës elektronike në Australi, me siguri do të merrni atë që dëshironi për biznesin tuaj. Si rezultat i cilësisë së shërbimeve tona, ne kemi një reputacion solid në industri.

Shuma e rekordeveMiliona 1.5

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)  

Lista përfshin:

 

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Baza e të dhënave të postës elektronike

Çmimi: $ 800

Bëni Mostër Falas

Pyetje dhe përgjigje
Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Adresa e postës elektronike është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur