AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Baza e të dhënave të fundit të postimeve është kompania popullore dhe më e mirë për bazën e të dhënave. Megjithatë, ne kemi më shumë se 5 miliardë bazë të dhënash të numrave celularë nga e gjithë bota. Nëse ju pëlqen të blini të dhënat e kontaktit të klientit, atëherë ju jeni vendi i duhur. Si përfundim, do të merrni të gjithë bazën e të dhënave të sakta dhe të re. Këtu do të merrni të gjitha të dhënat e cilësisë së lartë. Gjithsesi, ne ju siguruam të gjitha të dhënat e numrave celularë të përdoruesve aktivë dhe realë. Të gjitha janë të dhëna unike të telemarketingut për të përdorur fushatat tuaja të telemarketingut. Sidoqoftë, do të merrni të dhëna për klientët, të dhëna për blerjet, të dhëna për njerëzit e pasur, të dhëna jashtë shtetit nga vende të ndryshme.

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju shërbejmë të gjitha llojet e listës së numrave të telefonit për biznesin tuaj online. Ju mund t'i përdorni këto të dhëna në çdo platformë. Nëse ju pëlqen të merrni të gjithë bazën e të dhënave të përditësuara, atëherë shikoni produktet tona më poshtë. Dhe nëse ju pëlqen të ndërtoni dhe personalizoni bazën e të dhënave, e merrni gjithashtu këtu. Është e thjeshtë që thjesht të na tregoni kërkesat tuaja të të dhënave, atëherë ne do t'ju ofrojmë atë. Baza më e fundit e të dhënave të postimeve që bën biznes nga viti 2012 në tregun e bazës së të dhënave. Ne jemi burimi i madh për bazën e të dhënave.

lista e numrave të telefonit

Koreja e Jugut Lista e Numrave të Telefonit

Lista e numrave të telefonit të Koresë së Jugut është një burim i shkëlqyeshëm për të gjitha llojet e marketingut. Si e tillë, një listë e mirë e numrave celularë mund të jetë shumë e dobishme për të gjetur klientë të rinj. Pikat e mira mund të kthehen në shitje, të cilat mund të përfitojnë shumë nga biznesi juaj. Megjithatë, nuk është e lehtë të gjesh një listë të mirë të numrave të telefonit. Përveç kësaj, edhe krijimi i një databaze të numrave të telefonit vetë kërkon shumë kohë dhe përpjekje. Pra, çfarë duhet të bëni? 

Epo, opsioni juaj më i mirë është të blini një listë të verifikuar nga një kompani e besuar. Në këtë drejtim, Baza e të Dhënave të Postimeve të Fundit është një nga ofruesit më të mirë të listës së numrave të telefonit në treg. Ne kemi shitur bazat e të dhënave për një kohë të gjatë. Për më tepër, ne gjithmonë ofrojmë mbështetjen më të mirë për klientët tanë. Prandaj, kënaqësia e klientit është një garanci këtu. Lista jonë e numrave të telefonit të Koresë së Jugut mund të jetë burimi juaj më i mirë i klientëve të mundshëm në Korenë e Jugut. 

Lista e numrave të telefonit të Koresë së Jugut sipas bazës së të dhënave më të fundit të postimeve mund të jetë një pasuri për ju. Ne jemi siguruar që të shtojmë vetëm kontaktet e njerëzve të vërtetë në listën tonë. Në fakt, ekipi ynë përdor burime të besuara online dhe offline për të mbledhur numrat. Përveç kësaj, ne kontrollojmë detajet e kontakteve për t'u siguruar që nuk ka numra të rremë. Vetëm pas kryerjes së një verifikimi të tillë, ne i shtojmë numrat në listën tonë. Të gjitha këto janë për të siguruar që ju të merrni rezultatin më të mirë nga lista e numrave tanë celularë.

0 milion
Numrat celularë të Koresë së Jugut

Lista e të dhënave të numrit celular të konsumatorit të Koresë së Jugut

Lista e numrave celularë të Koresë së Jugut

Lista e numrave celularë të Koresë së Jugut mund të jetë databaza juaj më e mirë e telemarketingut. Si i tillë, telemarketing është një mënyrë e mirë për të marrë drejtime të reja. Drejtimet e reja mund t'ju sjellin më shumë shitje. Kështu, mund të rrisë shumë fitimin tuaj. Megjithatë, një listë e gabuar mund të jetë e dëmshme për biznesin tuaj. Mund të humbasë kohën tuaj duke ju bërë të ndiqni drejtimet e gabuara. Kështu, një listë e mirë numrash është shumë e rëndësishme për një marketing të suksesshëm. Pra, mund të na besoni ne për të përmbushur premtimin për t'ju dhënë vlerën më të mirë për paratë tuaja. Pra, mund të na besoni ne për të përmbushur premtimin për t'ju dhënë vlerën më të mirë për paratë tuaja. 

Lista jonë e numrave të telefonit në Korenë e Jugut mund t'ju sjellë rezultatet më të mira nga fushatat tuaja. Ju mund të drejtoni të gjitha llojet e fushatave telemarketing me ndihmën e listës sonë. Nga telefonatat e ftohta te SMS me shumicë, lista jonë është e përshtatshme për të gjitha këto strategji të dobishme. Për më tepër, ne përditësojmë vazhdimisht listën tonë për të hequr numrat që janë jashtë përdorimit. Prandaj, ju mund të merrni më shumë përgjigje dhe shkallën më të vogël të fryrjes nga lista jonë e numrave celularë. Është angazhimi i bazës së të dhënave më të fundit të postimeve për t'ju ofruar shërbimin më të mirë me një çmim të ulët. Ne po ofrojmë listën më të mirë të numrave të telefonit të Koresë së Jugut në treg. Si i tillë, ne kemi një përvojë të gjatë në treg. Përveç kësaj, ne kemi gjithashtu një reputacion të mirë që e kemi fituar me vite shërbimi të mirë. 

Blini listën e numrave celularë të Koresë së Jugut

Blini listën e numrave celularë të Koresë së Jugut me një çmim të lirë në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve. Lista jonë do të jetë databaza juaj më e mirë për të gjitha fushatat e marketingut. Për shembull, mund të telefononi kontaktet për t'i njoftuar për ofertat dhe zbritjet tuaja më të fundit. Përveç kësaj, telefonimi i ftohtë i tyre mund të gjenerojë gjithashtu shitje të reja. Keni promovime të reja për klientët tuaj të mundshëm? Thjesht ndiqni listën tonë dhe tregojuni atyre për të gjitha ofertat tuaja tërheqëse. 

Me listën tonë të numrave të telefonit të Koresë së Jugut, mund të keni një bazë të dhënash qendrore të konsumatorëve për drejtuesit tuaj të shitjeve. Prandaj, ata mund të përdorin SMS me shumicë për të arritur të gjitha këto kontakte menjëherë. Për më tepër, ata mund të kryejnë telefonata të automatizuara për të kursyer kohë dhe për t'u lidhur me shumë klientë në një kohë të shkurtër. Mundësitë janë të pafundme me listën tonë. Ju mund të siguroni një rritje të fitimit dhe ROI për biznesin tuaj. Për më tepër, të gjitha këto me një çmim shumë të ulët! Pra, pse të presim? 

Blini listën tonë të numrave celularë të Koresë së Jugut sot dhe dilni përpara konkurrencës tuaj. Prandaj, mund të themi me siguri se mund të jemi një zgjedhje e shkëlqyer për ofruesin e listës suaj të numrave celularë. Për më tepër, ne e kemi rregulluar listën tonë në mënyrë të tillë që ta përdorni lehtësisht për të drejtuar promovime dhe marketing. Lista jonë është një nga më të mirat në treg, ne kemi shkallën më të mirë të përgjigjes. Kështu, ju mund të përdorni këtë listë të telefonave celularë të bazës së të dhënave më të fundit të postimeve për të gjitha nevojat tuaja. 

Paketa 3 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 3 Milion

Çmimi: $ 4,000

Paketa 1 Milionë

Lista e përfshirë:

Emri i personit të kontaktit
adresa e kontaktit
Numri i telefonit
Zgjedhin në datën

Numrat Gjithsej të Telefonit: 1 Milion

Para Çmimit

Çmimi: $ 2,500

Çmimi i ri

$ 1500

Paketa 500K

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 500,000

Çmimi: $ 1000

Paketa 100K

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 100,000

Çmimi: $ 350

Bëni Porosinë për Paketën Provë

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 10,000

Çmimi: $ 150

Shkarkoni Mostrën Falas

Koreja e Jugut Lista e Numrave të Telefonave celularë

Lista e numrave celularë të Koresë së Jugut është shumë e lehtë për t'u shkarkuar dhe përdorur. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve po e shet këtë listë me një tarifë të ulët një herë. Si i tillë, ju mund të blini listën e plotë me një çmim me shumicë, ose mund të blini paketa më të vogla me një çmim më të ulët. Përveç kësaj, ju mund të shkarkoni një mostër falas për të kontrolluar cilësinë e të dhënave tona. Prandaj, mund të jeni i sigurt se do të merrni vlerën e plotë të parave tuaja kur blini listën tonë. 

Lista jonë e numrave të telefonit të Koresë së Jugut përmban emrin e kontaktit, numrin e telefonit, moshën, gjininë, adresën, etj. detaje të rëndësishme. Prandaj, ju mund të zgjidhni audiencën tuaj të synuar më saktë. Përveç kësaj, ju mund të shkarkoni listën tonë në format Excel dhe CSV. Kështu, ju mund ta përdorni drejtpërdrejt në sistemet tuaja CRM. Në përgjithësi, lista jonë e numrave celularë të Koresë së Jugut mund ta ndihmojë biznesin tuaj të rritet duke rritur fitimin dhe të ardhurat tuaja. 

Kur është përditësuar për herë të fundit numri i celularit në adresën e kontaktit?

Pas kësaj, çdo muaj ne përditësojmë kontaktet tona të telefonit celular. Ne ndërtojmë listën tonë celulare nga më shumë burime. Pra, pasi marrim të dhëna çdo muaj, ne bëjmë përditësime.

Kur dorëzohet lista e numrave të qelizave?

Prandaj, pasi të bëni porosinë brenda 4 orëve, lista juaj e numrave të porositur do të dorëzohet dhe për kontaktet e personalizuara të numrit celular, ne marrim maksimum 72 orë për të dhënat e ndërtimit.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Për më tepër, Ne ju sigurojmë 95% saktësi të numrave celularë. I gjithë numri ynë i kontaktit celular është i verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Çfarë lloj liste numrash klientësh ofroni?

Si përfundim, të dhënat e listës së numrave të klientëve të konsumatorëve dhe personi kontaktues i kompanisë sipas titullit të punonjësit të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë sipas informacionit të kontaktit të personit të synuar sipas industrisë ose vendit, si dhe shtetit dhe qytetit.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Me fjalë të tjera, Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë avantazh të shitjeve të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdorimi i listës së klientëve në ndonjë platformë CRM?

Për më tepër, Po, ju mund të përdorni listën e klientëve në çdo platformë CRM.

Kush mund të sigurojë listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular?

Për më tepër, baza e fundit e të dhënave të postimeve ju ofroi listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular.

Ku mund të gjesh drejtimin e mirë të telemarketingut?

Për më tepër, këtu në bazën e fundit të të dhënave të postimeve do të gjeni drejtimin më të mirë të telemarketingut.

Pse i besoj bazës së të dhënave më të fundit të postimeve?

Si përfundim, Baza e të Dhënave të Postave më të fundit që bën biznes nga viti 2012. Ne jemi kompania e vetme më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave të telemarketingut.

Lista e numrave të telefonit a keni leje?

Në mënyrë të ngjashme, lista jonë e të gjithë numrave të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Më e rëndësishmja, burimi i listës sonë të telemarketingut është një platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besuara dhe vendosëm vetëm burimin. Ne ndërtojmë drejtimin e klientit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Për çfarë qëllimi e përdorim këtë drejtim të shitjeve?

Megjithatë, ju mund ta përdorni këtë drejtim të shitjeve për të krijuar kompaninë tuaj marketing online me sms ose fushata marketingu me thirrje të ftohta.

Drejtuesi i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Si përfundim, Po drejtuesi ynë i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë prizë telemarketing në qendrën e thirrjeve, është gati ta përdorni në qendrën e thirrjeve.

Çfarë është lista e numrave të telefonit?

Si përfundim, që numrat përdorin për sms ose fushata telemarketing.

Si të blini një listë të numrave celularë?

Megjithatë, ju mund të flisni me listën tonë të shitjeve për blerje të numrave celularë.

Si të merrni listën e klientëve?

Gjithsesi, në të njëjtën mënyrë ju mund të merrni listën e klientëve nga këtu.

Drejtuesit e lidhur