Lista e Crypto Email

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e Crypto Email

Lista e emaileve kripto ju ofron kontaktet më të mira me email të njerëzve të përfshirë në tregtinë e kriptomonedhave. Në ditët e sotme kjo tregti është kthyer në një nga më fitimprurësit në treg. Në fakt, miliona njerëz po investojnë në kripto për t'u bërë pjesë e së ardhmes. Pavarësisht nëse jeni në kërkim të njerëzve të gatshëm për të investuar në këtë sektor ose jeni duke kërkuar për agjentë të besuar, lista jonë do të jetë e dobishme për të gjithë. Për më tepër, ne kemi shtuar vetëm kontaktet aktive të njerëzve që lidhen me kripto-n. Kështu, mund të jeni i sigurt se emailet tuaja do të arrijnë objektivin e tyre dhe do të japin mesazhin tuaj. 

Lista e emaileve kripto do t'ju ndihmojë të arrini perspektiva të vlefshme. Për më tepër, perspektivat në listën tonë janë njerëz që kanë treguar interes në këtë tregti. Kështu, ju mund t'u dërgoni atyre propozime dhe t'i shndërroni në klientë të brokerimit tuaj. Për më tepër, ka kontakte të njerëzve të shtëpive të ndërmjetësimit që drejtojnë tregti të suksesshme të kriptove. Pra, ju mund të arrini këto ndërmjetësime dhe t'i përdorni ato për t'u siguruar që investimi juaj t'ju sjellë rezultatet më të mira.  

Lista e emaileve kripto ju lejon të gjeni drejtime për një konvertim të suksesshëm. Në fakt, ne e kemi mbushur listën me kontakte që mund të plotësojnë nevojat tuaja në lidhje me tregtinë e kriptove. Për më tepër, kontaktet janë të freskëta dhe kështu ju ofrojnë saktësi 95%. Me listën tonë, ju mund të arrini privatisht njerëz që mund të jenë një burim i çmuar të ardhurash.

milion
Lista e postës elektronike

Baza e të dhënave të postës elektronike të investitorëve kripto

Lista e postave elektronike të monedhës kripto

Baza e të dhënave të emailit të investitorëve kripto mund të jetë një ndryshim i lojës për ju. Në fakt, ne kemi krijuar këtë bazë të dhënash posaçërisht për t'ju dhënë kontaktet më të fundit të postës elektronike të investitorëve të kriptove. Prandaj, ne kryejmë rishikime mujore në kontaktet tona kripto. Ne gjithashtu i verifikojmë këto kontakte të paktën 2 herë për të ruajtur standardin e tyre të lartë. Kështu, ju merrni një normë të lartë hapjeje së bashku me një normë të mirë konvertimi me listën tonë të postës elektronike të kriptove. Për më tepër, kontaktet tona të postës elektronike kripto janë të gjitha zgjedhore dhe ndjekin rreptësisht GDPR. Pra, ju mund të arrini investitorët e kriptove dhe të ndani mesazhin tuaj me ta pa u shqetësuar për raportet e padëshiruara. 

Baza e të dhënave të emailit të investitorëve të kriptove do t'ju kursejë kohë dhe energji të çmuar. Mbledhja e kontakteve me email të investitorëve të tillë mund të jetë një proces i gjatë. Përveç kësaj, ju duhet të investoni shumë burime dhe durim në këtë. Edhe atëherë, ju duhet të verifikoni të gjitha kontaktet një nga një për t'u siguruar që ato janë mjaft të mira. Për më tepër, nëse blini listën tuaj të postës elektronike nga një kompani e rastësishme, ka një shans të lartë për të marrë drejtime të gabuara. Pastaj, mund të përfundoni duke ndjekur pistat e gabuara dhe duke humbur kohën tuaj më kot. Pra, tregohuni të zgjuar në lidhje me të dhe blini listën tuaj të kontakteve të kriptove nga ne. 

Blini drejtues të postimeve kripto

Blini klientë për postë kripto nga ne dhe filloni marketingun për një audiencë të madhe në këtë sektor. Në bazën e fundit të të dhënave të postimeve, ne shesim listat më të mira të postës elektronike me klientë të vërtetë për objektivin tuaj. Kjo, së bashku me përvojën tonë të gjatë, duhet të jetë e mjaftueshme që ju të na zgjidhni ne si ofruesin e listës suaj të emailit. Për më tepër, listat tona të postës elektronike të funksioneve të punës janë më të mirat në treg për sa i përket cilësisë dhe çmimit. Ju nuk mund të kërkoni një listë më të mirë të postës elektronike të kriptove me këtë çmim. Pra, lista jonë e emailit Crypto do të jetë një pasuri për ju në këtë treg modern. 

Blini mallra të postimeve kripto për të drejtuar me sukses fushatat tuaja të postës elektronike. Ne ju ofrojmë gjithashtu një listë mostër falas për të hequr të gjitha dyshimet tuaja në lidhje me listën tonë. Përveç kësaj, ne kemi një ekip aktiv mbështetës i cili do t'u përgjigjet të gjitha pyetjeve tuaja në lidhje me listën. Drejtimet tona të postimeve të kriptove të bazuara në leje do t'i bëjnë fushatat tuaja të ligjshme. Pra, bëni porosinë tuaj sot për të marrë klientët e kriptove sa më shpejt të jetë e mundur!

Të gjitha të dhënat kanë

Shuma e regjistrave: 1 Milion

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 4,000

Paketa 500k

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 500,000

Çmimi: $ 2,000

Paketa Provuese

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 50,000

Çmimi: $ 500

Lista e E -mail Crypto përfshin:

Lista e emailit të biznesit

Merrni Shembullin tuaj Falas

Adresat e emailit të përdoruesve të kriptos

Lista e Email-it Crypto ofron informacione të cilësisë më të lartë kudo. Listat e postës elektronike dhe listat e postimeve të klientëve tuaj të mundshëm janë të dobishme për fillimin e një biznesi. Kur filloni një shkëmbim bitcoin, tregtar ose biznes tjetër të lidhur me kriptomonedhën, duhet të kontaktoni me klientët dhe partnerët tuaj të mundshëm. Përveç kësaj, lista e postimeve të bitcoin sjell një ROI pozitive për kompanitë e lidhura me bitcoin. Pas kësaj, Lista e Email-it Crypto është gjithmonë ndër burimet më të mira të klientelës së re për kompanitë në industrinë e bitcoin. Këto lista emaili janë të ndërtuara mirë dhe përmbajnë një bazë të dhënash të saktë të klientëve të synuar.

Prandaj, listat e postës elektronike dhe listat e postës janë përbërës thelbësorë të çdo strategjie të marketingut. Pra, nëse filloni një kompani që shet bitcoins ose merret me sistemin e pagesave elektronike peer-to-peer në ndonjë mënyrë tjetër, kompania juaj do të ketë nevojë edhe për email email bitcoin.

Pyetje dhe përgjigje për listën e postës elektronike të kriptos
Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e postave elektronike kripto është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Lista e Email-it Crypto është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur