AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e postës elektronike në Spanjë

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emailit në Spanjë

Baza e të dhënave më të fundit ju ofron të gjitha më të fundit dhe zgjidhni listat e postës elektronike për fushatat e marketingut me email të kompanisë suaj. Tani ne ju ofrojmë listën e postës elektronike të Spanjës për marketingun e produkteve tuaja në Spanjë. A po përpiqeni të merrni listat e postës elektronike B2B & B2C të Spanjës për promovimin e biznesit tuaj? Pa shqetësim, ne kemi të gjitha të fundit, të vlefshme dhe të zgjedhin në listën e Email nga Spanja. Ju lutemi mos harroni nëse doni të tregtoni produktet tuaja në Spanjë duhet të ndiqni gjuhën tuaj Spanjolle. Spanja ka mbi 90% person të folur në Spanjë.

Sidoqoftë, Baza e të dhënave më të fundit të postave ju ofrojnë listën e postave elektronike të Spanjës që përmbajnë adresën e emailit të njerëzve spanjollë. Lista e postës elektronike në Spanjë përfshinte listën e marketingut me email si të biznesit ashtu edhe të konsumatorit. Ju mund të përdorni listën tonë të emailit në Spanjë në fushatat tuaja të marketingut me email. Baza e të dhënave më të fundit të postave është shitësi popullor i marketingut me email për të siguruar listën e marketingut me email. Ju do të merrni formularin e listës aktive të marketingut me email 95% këtu.

Lista e Emailve të Biznesit në Spanjë

0
Spanja Email Adresa
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Spanjë

Ju mund të merrni miliona baza të të dhënave të emailit të Biznesit dhe Konsumatorit të Spanjës, të cilët kanë paraqitur deri më sot në 2020. Baza e të dhënave të fundit ju ofrojnë biznes në internet përmes bazës së të dhënave me email të kualifikuar. Sidoqoftë, kjo është një nga kompanitë më të mira të shitjes online të marketingut nga ku mund të merrni shërbimin tuaj të kërkuar përmes bazës së të dhënave të planifikuar dhe të modifikuar të postës elektronike. Baza e të dhënave të fundit ka shërbyer me sinqeritet dhe përgjegjësi të plotë që kur është përcaktuar. Pra, ju mund të bëni një pozicion të mirë në sektorin e marketingut online dhe do të fitoni sukses në këtë sektor më të madh të biznesit të shoqëruar me kompaninë.

Blej Lista e E-mailave të E-mailit të Spanjës më të fundit

Shuma e regjistrave: 243,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri i Fistit * Mbiemri * Emri i Biznesit * Adresa * Qyteti * Kodi ZIP

* Shteti * Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Lista e Emailit të Konsumatorëve në Spanjë

0 milion
Adresa e Emailit e Spanjës B2C
Lista e Emailit të Konsumatorëve në Spanjë

Ju mund të merrni miliona baza të të dhënave të emailit të Biznesit dhe Konsumatorit të Spanjës, të cilët kanë paraqitur deri më sot në 2020. Baza e të dhënave të fundit ju ofrojnë biznes në internet përmes bazës së të dhënave me email të kualifikuar. Sidoqoftë, kjo është një nga kompanitë më të mira të shitjes online të marketingut nga ku mund të merrni shërbimin tuaj të kërkuar përmes bazës së të dhënave të planifikuar dhe të modifikuar të postës elektronike. Baza e të dhënave të fundit ka shërbyer me sinqeritet dhe përgjegjësi të plotë që kur është përcaktuar. Pra, ju mund të bëni një pozicion të mirë në sektorin e marketingut online dhe do të fitoni sukses në këtë sektor më të madh të biznesit të shoqëruar me kompaninë.

Blej Lista e E-mailve të fundit të Spanjës B2C

Shuma e rekordeve: 5 Milion

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri i Fistit * Mbiemri * Mosha * adresa * Adresa e Email-it

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 1500

Spanjë Lista e Pyetjeve dhe Përgjigjeve

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Adresa e postës elektronike është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min