AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Baza e të dhënave email në Itali

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postave elektronike të Italisë

Lista e postës elektronike të Italisë për promovimin e biznesit tuaj në Itali. Ne kemi një bazë të të dhënave me email të mirë nga Italia. Nëse keni më shumë kohë për të shpenzuar në ndërtimin e listës suaj të synuar të postës elektronike dhe keni shpenzuar më shumë para për të marrë një bazë të dhënash të emailit të mirë për biznesin tuaj, kështu që ne mund t'ju ndihmojmë të merrni lista të postës elektronike me cilësi të lartë dhe të synuar. Ju mund të përdorni listën tonë të postës elektronike në Itali për biznesin tuaj. Lista e postës elektronike në Itali do t'ju ndihmojë të arrini me lehtësi biznesin italian ose personin e konsumatorit. Ju mund ta përdorni këtë bazë të të dhënave me email në Itali për fushatat tuaja të marketingut me email.

Baza e të Dhënave të Fundit të Postave ka miliona të mbledhur të dhëna italiane të biznesit dhe konsumatorit nga e cila mund të bëhen identiteti juaj në sektorin e marketingut online. Përparësitë e kësaj kompanie janë të dukshme. Kjo kompani ka një listë të organizuar të të dhënave voluminoze; mund të merrni çdo lloj baze të dhënash emaili nga kjo dyqan sipas kërkesave tuaja. Evropa është një vend i mirë për krijimin e biznesit tuaj në këtë fushë. Pra, nëse doni të promovoni biznesin tuaj në Evropë, atëherë duhet të përdorni listën e postave në Itali sepse Italia është vendi më i rëndësishëm nga Evropa.

Lista e Emailve të Biznesit në Itali

0
Adresa Email B2B e Italisë
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Itali

Lista e postave elektronike të biznesit në Itali përmban vetëm informacionin aktiv të biznesit të Italisë. Ju do të merrni bazën e të dhënave me email të biznesit 10,000,00 në Itali nëse e blini këtë listë të postës elektronike. Ju mund të përdorni këtë bazë të dhënash të e-mail biznesi të Italisë për marketingun e emailit të kompanisë suaj gjithashtu fushata të ftohta thirrjesh. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të postës elektronike të biznesit në Itali.

Blej Lista e E-maileve të B2B të Italisë së Bardhë dhe të Freskuar

Shuma e rekordeve : 200,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Mosha * adresa * Adresa Email

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Baza e të dhënave për konsumatorët në Itali

0 milion
Adresa Email B2C e Italisë
Baza e të dhënave për konsumatorët në Itali

Baza e të dhënave të emailit të konsumatorëve italianë përmbajnë të gjitha detajet e kontaktit personal të njerëzve në Itali. Do të arrini tek njerëzit e Italisë me këtë bazë të dhënash italiane për konsumatorët. Ju gjithashtu mund të ndërtoni bazën e të dhënave tuaja elektronike dhe specifike të emailit të konsumatorit në Itali nga ne. Ne gjithashtu ju ndihmojmë të menaxhoni fushatat tuaja të postës në Itali.

Blej Lista e E-maileve të B2C të Italisë së Bardhë dhe të Përditësuar

Shuma e rekordeve: Miliona 5

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * Ip adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 1500

Itali Lista e Email-it Pyetje & Përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Adresa e postës elektronike është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min