AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Numrave të Telefonit në Kanada

  • Mime më të ulëta
  • Të dhëna të sakta 90%
  • Drejton të freskëta dhe të pastruara
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju jep numrin e telefonit që çon për të promovuar fushatat tuaja të telemarketingut ose marketingun sms. Ne ju sigurojmë vetëm listën e azhurnuar të thirrjeve të ftohta. Do të merrni këtu listën e telefonit ose listën e celularit. Nëse mendoni të krijoni një fushatë efektive të thirrjeve të ftohta, atëherë unë ju sugjeroj të përdorni listën tonë të telefonit. Ju mund të blini listën tonë të gatshme të numrave të telefonit.

Ne kemi lista telefonike dhe listë celulare nga vende të ndryshme të botës. Nëse keni nevojë për të marrë ndonjë listë specifike të numrave të telefonit në vend, thjesht na tregoni, Ekipi ynë do të ndërtojë listën e numrave të telefonit tuaj celular ose personal, ose personin tuaj. Ju blini listën e numrave të telefonit nga këtu si një çmim të sigurt dhe shumë më të ulët.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithashtu ju ofron listën e telefonit falas si një provë të dhënat tona. Ne ju ofrojmë listën e numrave të telefonit 10-20 ose listën e numrave celular. Ju blini të dhëna për thirrje të ftohta. Të gjitha drejtimet tona janë të lejojë dhe baza e lejes.

Lista e Numrave të Telefonit në Kanada

0 milion
Numrat e telefonit në Kanada
Lista e Numrave të Telefonit në Kanada

Lista e numrave të telefonave në Kanada kanë përfshirë këtu, 2 milion bazën e të dhënave të konsumatorëve nga Kanada. Marketingu dixhital është një nga mënyrat më të mira për promovimin e biznesit. Ju merrni këtu të gjithë listën e numrave të telefonit të fundit dhe të azhurnuar për zhvillimin e biznesit tuaj në Kanada.

Bleni listën e numrave të telefonit në Kanada për marketing në SMS ose fushatat e thirrjeve të ftohta biznesin tuaj. Lista e telefonave në Kanada ka emrin e konsumatorit, adresën, numrin e telefonit, qytetin etj.

Bleni Lista e Telefonëve për Konsumatorët Kanada

Lista e përfshirë:

Emri i personit të kontaktit
adresa e kontaktit
Numri i telefonit
Zgjedhin në datën

Numrat e përgjithshëm të telefonit: 1.5 milion

Çmimi: $ 9,000

Lista e Numrave të Telefonit të Konsumatorëve në Kanada

Lista e Numrave të Telefonëve të Konsumatorëve në Kanada, duke ju dhënë një informacion të azhurnuar dhe të saktë për numrin e telefonit të konsumatorit që çon në të cilin do të mund të dilnit në shitjet tuaja duke lidhur detajet e duhura të konsumatorëve. Kjo listë do të ndihmojë gjithashtu në marketingun tuaj të sms-ve, fushatën e thirrjeve të ftohta dhe më posaçërisht me telemarketingun.

Blerja e listës së numrave të telefonit të konsumatorëve në Kanada nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose Latestdatabase.com do të çonte në rritjen e suksesshme të biznesit tuaj. Duke ju siguruar saktësinë 95% të listës së numrave të telefonit të konsumatorit pasi ishte monitoruar dhe azhurnuar për t'u siguruar që ne mund t'ju japim informacionin më të fundit të çdo konsumatori të listuar që përfshin në bazën e të dhënave tona. Përdorimi i një liste gjithëpërfshirëse të listave të telefonit të konsumatorit ose numrave celular do t'ju lejojë të kërkoni klientë të ardhshëm për të blerë produktet dhe shërbimet tuaja.

Baza e të dhënave të fundit të postës elektronike ose Latestdatabase.com duke ju dhënë çmimin më të konsiderueshëm kur blini listat e telefonave të konsumatorëve në Kanada ose listën e telefonit të numrave celular të konsumatorit i cili përbëhet nga 2 milion të dhëna të azhurnuara saktë të listës së telefonit të konsumatorit që arrijnë në 9,000 dollarë, për një pagesë në kohë dhe një shkarkim të menjëhershëm softver i cili mund të jetë një format skedar Excel CSV të cilin mund ta paguani përmes kartës master, paypal, kartës së kreditit, kartës së vizës, bashkimit perëndimor dhe më shumë metodave të pagimit.

Për më shumë detaje dhe shërbime të tjera, mund të vizitoni faqen e Latestdabase.com për udhëzimet tuaja.

Pyetje dhe përgjigje në numrin e telefonit në Kanada

Kur Numri i Telefonit celular udhëheq Adresën e Kontaktit Azhurnimi i fundit?

Monthdo muaj ne bëjmë azhurnimin e Listës së Numrave të Telefonit tonë të telefonit. Ne e ndërtojmë listën tonë celular nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e numrave të telefonit celular?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të telefonit do të dorëzohet dhe për kontakt personal me porosi numrin celular, marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Ne ju ofrojmë saktësi 95% numra celularë. E gjithë numri ynë i kontaktit është i verifikuar nga njerëzit dhe sytë e kompjuterit.

Typefarë lloji të numrave celular ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e telefonit të biznesit, gjithashtu, të dhënat e listës së numrave celular të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë plumb shitjeje të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdor listën e numrave celularë për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e numrave celular në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e telefonit të kërcimit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin tonë të telefonit të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Ne do t'ju ofrojmë në forma të shkëlqyera ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave telemarketing.

Lista e telefonave celularë ka leje?

Lista e të gjithë numrave tanë të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Burimi ynë i listës së telemarketingut është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave celular nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi ne përdorim këtë listë të numrave të telefonit celular?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të telefonave celularë për të krijuar marketingun tuaj sms të kompanisë tuaj ose fushatat e marketingut të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të telefonit celular është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Po lista jonë e numrave të telefonit celular është e gatshme për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të telefonisë celulare për të thirrur në qendër, është e gatshme ta përdorni atë për të thirrur qendrën.

Drejtuesit e lidhur