AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU
Lista e Numrave të Singaporit WhatsApp

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ju dha listën e numrave të whatsapp. Nëse ju pëlqen të blini listën e numrave të whatsapp, atëherë jeni vendi i duhur. Sidoqoftë, baza e fundit e të dhënave të postimeve ju ofroi listën e përditësuar dhe të saktë të numrave celularë të regjistruar në whatsapp. Kështu, ju mund të merrni të gjitha të dhënat aktive dhe të vlefshme të whatsapp. Ju gjithashtu mund të krijoni listën e numrave të Whatsapp të njerëzve të synuar.

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se 3 miliardë listë numrash whatsapp nga vende të ndryshme. Dhe të gjithë njerëzit aktivë në whatsapp. Nëse mendoni të bëni fushata marketingu në whatsapp, atëherë mund të blini listën e numrave celularë të synuar në whatsapp. Gjithsesi, Baza e të Dhënave të Postimeve më të fundit ju jep një listë aktive dhe të saktë të numrit të whatsapp nga bota. Ju mund të porosisni tani për listën tuaj ws të bazës së të dhënave.

lista e numrave të telefonit

Lista e Numrave të Singaporit WhatsApp

Lista e numrave WhatsApp në Singapor është një nga listat më të mira të kontakteve të b2c WhatsApp në treg. Si të tillë, ne kemi përfshirë vetëm kontakte të freskëta dhe korrekte në listën tonë. Në fakt, ne punojmë shumë për të ruajtur cilësinë e listës sonë. Ne kemi një ekip për të krijuar listat. Së pari, ata mbledhin të dhënat nga të dhënat e besuara. Më pas, ata shqyrtojnë të dhënat për të hequr kontaktet joaktive. Ata kontrollojnë më tej listën për të hequr kontaktet e kopjuara. Prandaj, lista jonë e numrave WhatsApp në Singapor jep një shkallë saktësie prej 95% dhe shkallën më të vogël të kthimit të mesazheve. Ju mund të jeni i sigurt se do të merrni rezultatet më të mira nga të dhënat tona. Lista jonë do të gjenerojë të ardhura të mëdha për biznesin tuaj.

Lista e numrave WhatsApp në Singapor do t'ju japë drejtime shitjesh për marketingun WhatsApp. Për shkak të kësaj, lista jonë do t'ju sjellë shitje të reja dhe kështu do të rrisë shumë fitimin e biznesit tuaj. Tani mund të planifikoni marketingun tuaj pa asnjë shqetësim. Ne do t'ju japim miliona kontakte të audiencës tuaj të synuar. Pra, ju mund të dërgoni të gjitha llojet e përmbajtjes për t'i tërhequr ata në blerjen e shërbimit tuaj. 

Lista e numrave WhatsApp të Singaporit sipas bazës së të dhënave më të fundit të postimeve mund të jetë burimi juaj më i mirë për marketingun WhatsApp. Në fakt, ne jemi një nga kompanitë lider në treg. Përveç kësaj, ne u kemi shitur lista njerëzve për një kohë të gjatë. Ne gjithashtu kemi fituar besimin e klientëve tanë me shërbimin tonë. Prandaj, mund të na besoni ne për t'ju siguruar kthimin më të mirë të investimit (ROI). 

0milion
Numrat WhatsApp të Singaporit

Lista e numrave WhatsApp në Singapor

Lista e Numrave të Singaporit WhatsApp

Lista e numrave WhatsApp në Singapor është një nga më të mirat në treg. Si i tillë, drejtimet e mira mund të ndihmojnë biznesin tuaj në shumë mënyra. Mund ta përdorni për marketing në WhatsApp. Në fakt, WhatsApp është platforma më e njohur e mesazheve në botë. Në fakt, ajo ka më shumë se 2 miliardë përdorues aktivë në muaj. Për më tepër, më shumë se gjysma e tyre e vizitojnë platformën të paktën një herë në ditë. Prandaj, lista jonë e numrave WhatsApp në Singapor do t'ju japë mjetet për të arritur këtë audiencë masive. 

Lista e numrave WhatsApp të Singaporit janë të dhënat më të mira për marketingun WhatsApp që mund të gjeni në treg. Tani mund t'i dërgoni të gjitha llojet e përmbajtjes tek klientët tuaj për t'i kthyer ato. Për shembull, mund t'i telefononi drejtuesit për t'i njoftuar për ofertat dhe zbritjet tuaja të reja. Përveç kësaj, ju mund t'u dërgoni atyre katalogë produktesh për t'i tërhequr ata. Ju gjithashtu mund të përdorni fushata SMS me shumicë për të mbajtur kontakte me ta. Me listën tonë të numrave WhatsApp në Singapor, mund të jeni i sigurt se të gjitha këto arrijnë audiencën e duhur dhe ju sjellin më shumë fitime. 

Blini të dhëna celulare WhatsApp në Singapor

Blini të dhënat celulare WhatsApp në Singapor dhe fitoni më shumë se kurrë më parë me marketingun WhatsApp. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve po e shet këtë listë me një çmim me shumicë. Përveç kësaj, ju mund të blini versione të tjera të listës me një çmim më të ulët. Për më tepër, mund të kontrolloni cilësinë e listës me një version provë. Pas pagesës, mund ta shkarkoni listën në format Excel, tekst ose CSV. Prandaj, duhet të blini listën tonë të numrave WhatsApp në Singapor për ta çuar biznesin tuaj në nivelin tjetër. 

Blini të dhënat celulare të WhatsApp në Singapor sot për të kryer marketing të suksesshëm WhatsApp. Si e tillë, një listë e mirë mund të jetë karburanti për biznesin tuaj. Në fakt, sa më e saktë të jetë lista juaj, aq më të mira do të merrni drejtime shitjesh. Për më tepër, kushton më pak se shumë burime të tjera të marketingut. Prandaj, lista jonë mund t'ju ndihmojë të merrni një kthim më të mirë nga investimi (ROI) për biznesin tuaj.

Paketa 5 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat totalë të WhatsApp: 5 Milion

Çmimi: $ 10,000

Paketa 3 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat totalë të WhatsApp: 3 Milion

Çmimi: $ 6,000

Paketa 1 Milionë

Numrat totalë të WhatsApp: 1 Milion

Çmimi: $ 2,500

Paketa 500K

Lista e përfshirë:

Numrat totalë të WhatsApp: 500,000

Çmimi: $ 1,500

Paketa 100K

Lista e përfshirë:

Numrat totalë të WhatsApp: 100,000

Çmimi: $ 800

Paketa 50K

Lista e përfshirë:

Numrat totalë të WhatsApp: 50,000

Çmimi: $ 500

Bëni Porosinë për Paketën Provë

Shuma e listës: 10,000

Çmimi provues: 300 dollarë

Shkarkoni Mostrën Falas

Si të merrni bazën e të dhënave WhatsApp në Singapor

Si të merrni bazën e të dhënave WhatsApp në Singapor diskutohet këtu. Ju mund të merrni listën e numrave WhatsApp në Singapor në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve. Ne po ofrojmë këtë listë për të gjitha llojet e marketingut. Mund të na kontaktoni nëse dëshironi të merrni listën. Në fakt, ne kemi një ekip mbështetës që është aktiv 24/7! Prandaj, sa herë që dëshironi listën tonë, thjesht mund të na trokasni. Ne do të sigurohemi që të merrni bazën e të dhënave më të mirë në treg. 

Ju mund të dini më shumë se si të merrni bazën e të dhënave të WhatsApp në Singapor. Ju mund ta merrni listën me një tarifë një herë. Përveç kësaj, ju mund ta shkarkoni menjëherë listën në formate të shumta kur lista të jetë gati. Gjithashtu, mund të porosisni një listë të personalizuar që do të ketë kontaktet e zgjedhjes suaj. Prandaj, ju blini të dhënat tona celulare WhatsApp sot për të drejtuar fushata marketingu më të sakta.

Drejtuesit e lidhur