AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU
lista e numrave të telefonit

Lista e Numrave të Telefonit në Kanada

Lista e numrave të telefonit të Kanadasë është tani e disponueshme në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve. Por Baza e të Dhënave të fundit të Postimeve nuk jep kurrë shërbim të keq vetëm për shkak të çmimit. Pra, ju mund të blini listën e numrave të telefonit të Kanadasë nga kudo që jetoni. Përfundimisht, nëse doni të realizoni një plan marketingu. Prandaj, Toronto, Montreal, Calgary, Otava, Edmonton, Winnipeg, Mississauga, Vancouver dhe shumë numra të tjerë telefoni që po merrni. Për më tepër, lista jonë e numrave të telefonit në Kanada është më shumë se 95% e saktë.

Në fakt, ne po ofrojmë listën e numrave të telefonit të Kanadasë me një çmim të ulët. Pas kësaj, në listë do të merrni, të dhënat e kontaktit, adresat postare, qytetet, kodet postare, etj. Telemarketing është një nga mënyrat më të mira për të tregtuar një produkt ose shërbim. Si bizneset e reja ashtu edhe ato të vjetra mund të përfitojnë prej tij. Në fakt, ju lejon të arrini një numër të madh njerëzish në një kohë të shkurtër. SMS me shumicë gjithashtu ju lejon të kontaktoni shpejt me shumë njerëz. Pra, do të kurseni kohë dhe do të jeni në gjendje të përqendroheni më shumë në marketing. Në përgjithësi, kjo listë e bazës së të dhënave më të fundit të postimeve mund t'ju ndihmojë të merrni shpejt rezultatet më të mira.

Për shembull, ju mund t'u tregoni njerëzve në listën e numrave të telefonit të Kanadasë. Pra, ata mund të dinë për ofertat dhe ofertat tuaja të reja. Ndërkohë, mund të përdorni SMS me shumicë për t'i njoftuar klientët potencialë për të gjitha shitjet dhe ofertat tuaja speciale. Ju gjithashtu mund ta përdorni këtë për t'u treguar kontakteve tuaja për gjëra të rëndësishme.

0 milion
Numrat celularë të Kanadasë

Lista e numrave celularë të konsumatorëve të Kanadasë

Lista e numrave celularë në Kanada

Sidoqoftë, nëse planifikoni të blini listën e numrave celularë në Kanada. Atëherë ne jemi këtu me bazën e të dhënave sipas GDPR. Nëse përdorni këtë listë të numrave të telefonit të Kanadasë, mund të merrni gjithashtu markën, produktin ose shërbimin tuaj të njohur në të gjithë Kanadanë. A do ta humbisni mundësinë për t'u rritur? Pra, ju mund të zgjidhni më mirë audiencën tuaj dhe të gjeni mënyra më të mira për të promovuar biznesin tuaj.

Për më tepër, është më e lehtë të bësh telemarketing, marketing me SMS dhe telefonata të ftohta me bazën e fundit të të dhënave të postimeve. Sepse Baza e të Dhënave më të fundit të Postimeve i jep listën e numrave të telefonit të Kanadasë që është e saktë dhe reale më shumë se 95%. Pra, ju mund të bëni marketing me shpejtësi dhe të fitoni më shumë para. Për më tepër, ekipi ynë i ekspertëve të të dhënave dhe tregtarëve dixhitalë do t'ju japë gjithashtu këshilla. Ne mendojmë se biznesi ynë do të ecë mirë nëse i juaji shkon mirë. Ndërkohë, blerja e listës së numrave celularë në Kanada tani është e lehtë. Ju gjithashtu mund të bëni më shumë shitje duke përdorur telefonata të automatizuara. Pra, lista jonë e numrave celularë në Kanada mund ta ndihmojë kompaninë tuaj të gjejë klientë të rinj dhe të fitojë më shumë para.

Blini listën e numrave të telefonit celular në Kanada

Blini listën e numrave të telefonit celular në Kanada nga ne tani kaq lehtë. Lista e numrave të telefonit të Kanadasë ju lejon gjithashtu të shtoni filtra. Do të merrni më shumë përfitime dhe rezultate më të mira. Pra, numri i telefonit celular të Kanadasë është një mënyrë për të tregtuar dhe rritur një biznes. Ju gjithashtu mund të njiheni më mirë me njerëzit e Kanadasë. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është këtu për t'ju ndihmuar në çdo segment. Ju gjithashtu mund të shkarkoni një mostër falas për të parë se sa e mirë është baza e të dhënave më të fundit të postimeve.

Edhe ju blini listën e numrave të telefonit celular të Kanadasë për konsumatorët kanadezë. Lista e numrave të telefonit të Kanadasë do t'ju dërgohet përfundimisht në format Excel ose CSV. Pra, është e lehtë të përdorim të dhënat tona me ndonjë nga mjetet më të reja CRM. Por nëse keni një CRM të vjetër, mund të dërgoni një të ri. Ne jemi këtu për t'ju ndihmuar të bëni një listë të numrave të telefonit në Kanada.

Paketa 10 Milionë

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 10 Milion

Çmimi: $ 10,000

Paketa 5 Milionë

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 5 Milion

Çmimi: $ 7,500

Paketa 3 Milionë

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 3 Milion

Çmimi: $ 4,000

Paketa e Plotë 2 Milionë

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 2 Milion

Para Çmimit

Çmimi: $ 9,000

Çmimi i ri

$ 3,000

Paketa 1 Milionë

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 1 Milion

$ 1,500

Paketa 100K

Lista e përfshirë:

Numri i përgjithshëm i kontaktit: 100,000

Çmimi: $ 350

Bëni Porosinë për Paketën Provë

Numri total i telefonit: 10,000

Çmimi provues: 149 dollarë

Shkarkoni Mostrën Falas

Numri i telefonit celular të Kanadasë

Së fundmi, numri i telefonit celular të Kanadasë, ju gjithashtu mund të filloni telemarketing. Në fakt, ju mund të dërgoni mesazhe marketingu SMS dhe të bëni thirrje të ftohta me të. Gjëja më e rëndësishme është se lista e numrave të telefonit në Kanada është një nga artikujt më të shitur. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është gati t'ju ndihmojë të blini një numër telefoni celular në Kanada. Lista e numrave të telefonit të Kanadasë është një listë shumë e mirë e numrave të telefonit për njerëzit dhe bizneset në Kanada. Baza e të dhënave të fundit të postimeve është një nga kompanitë më të besueshme që shesin listat e telefonave. Për shkak të kësaj, ne mund të ofrojmë baza të dhënash reale të telefonit për një çmim të ulët.

Në fund, ju mund të paguani si të doni. Pra, pse të mos filloni marketingun në Kanada? Pra, a keni nevojë të blini një numër telefoni celular në Kanada? Mund të jetë e vështirë me mbështetjen e drejtpërdrejtë të bazës së të dhënave të postimeve më të fundit. Për shembull, ne punojmë gjatë gjithë kohës. Ju gjithashtu mund të flisni me ekspertët tanë të të dhënave për listën e numrave të telefonit të Kanadasë në çdo kohë. Lista e numrave të telefonit në Kanada është shumë e njohur për momentin. Kjo do të thotë që Baza e të Dhënave të Postimeve të Fundit ju jep më shumë sesa thjesht një listë numrash telefoni. Pra, blini listën e numrave të telefonit celular të Kanadasë nga ne. Ne japim numrin e telefonit të personit, adresën e emailit, emrin, mbiemrin, gjininë, moshën, vendndodhjen dhe shumë më tepër. Por nëse doni të shtoni filtrat tuaj në listën e numrave të telefonit të Kanadasë. Ne jemi këtu për t'ju dhënë një dorë.

Kur është përditësuar për herë të fundit numri i celularit në adresën e kontaktit?

Pas kësaj, çdo muaj ne përditësojmë kontaktet tona të telefonit celular. Ne ndërtojmë listën tonë celulare nga më shumë burime. Pra, pasi marrim të dhëna çdo muaj, ne bëjmë përditësime.

Kur dorëzohet lista e numrave të qelizave?

Prandaj, pasi të bëni porosinë brenda 4 orëve, lista juaj e numrave të porositur do të dorëzohet dhe për kontaktet e personalizuara të numrit celular, ne marrim maksimum 72 orë për të dhënat e ndërtimit.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Për më tepër, Ne ju sigurojmë 95% saktësi të numrave celularë. I gjithë numri ynë i kontaktit celular është i verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Çfarë lloj liste numrash klientësh ofroni?

Si përfundim, të dhënat e listës së numrave të klientëve të konsumatorëve dhe personi kontaktues i kompanisë sipas titullit të punonjësit të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë sipas informacionit të kontaktit të personit të synuar sipas industrisë ose vendit, si dhe shtetit dhe qytetit.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Me fjalë të tjera, Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë avantazh të shitjeve të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdorimi i listës së klientëve në ndonjë platformë CRM?

Për më tepër, Po, ju mund të përdorni listën e klientëve në çdo platformë CRM.

Kush mund të sigurojë listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular?

Për më tepër, baza e fundit e të dhënave të postimeve ju ofroi listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular.

Ku mund të gjesh drejtimin e mirë të telemarketingut?

Për më tepër, këtu në bazën e fundit të të dhënave të postimeve do të gjeni drejtimin më të mirë të telemarketingut.

Pse i besoj bazës së të dhënave më të fundit të postimeve?

Si përfundim, Baza e të Dhënave të Postave më të fundit që bën biznes nga viti 2012. Ne jemi kompania e vetme më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave të telemarketingut.

Lista e numrave të telefonit a keni leje?

Në mënyrë të ngjashme, lista jonë e të gjithë numrave të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Më e rëndësishmja, burimi i listës sonë të telemarketingut është një platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besuara dhe vendosëm vetëm burimin. Ne ndërtojmë drejtimin e klientit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Për çfarë qëllimi e përdorim këtë drejtim të shitjeve?

Megjithatë, ju mund ta përdorni këtë drejtim të shitjeve për të krijuar kompaninë tuaj marketing online me sms ose fushata marketingu me thirrje të ftohta.

Drejtuesi i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Si përfundim, Po drejtuesi ynë i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë prizë telemarketing në qendrën e thirrjeve, është gati ta përdorni në qendrën e thirrjeve.

Çfarë është lista e numrave të telefonit?

Si përfundim, që numrat përdorin për sms ose fushata telemarketing.

Si të blini një listë të numrave celularë?

Megjithatë, ju mund të flisni me listën tonë të shitjeve për blerje të numrave celularë.

Si të merrni listën e klientëve?

Gjithsesi, në të njëjtën mënyrë ju mund të merrni listën e klientëve nga këtu.

Drejtuesit e lidhur