AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e emailit CIO & CTO

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e emailit CIO & CTO

0
Adresa e emailit CIO & CTO
Lista e postës elektronike të CIO CTO

Lista e emailit CIO & CTO përfshijnë të gjitha zyrtarët e informacionit të verifikuar të kuzhinierit dhe detajet e kontaktit të oficerit teknik të kuzhinierit. Do të merrni të dhëna të sakta 90% nga kjo listë emaili CIO / CTO. Ju mund t'i përdorni këto lista në çdo vend për të promovuar biznesin ose shërbimet tuaja ndaj tyre. Kjo listë është unike më e rëndësishmja nga një kopje vetëm për një klient.

Lista e emailave CIO / CTO kanë verifikuar vetëm informacionet e detajeve të kontaktit. Kjo listë postimesh të gjitha informacionet e kontaktit vetëm nga SH.B.A. Si rezultat, ju doni të merrni vendet e tjera informacione të kontaktit CIO / CTO, atëherë ju lutemi na tregoni. Sepse, Ne do të ndërtojmë listat e shënjestruara të postave elektronike, vendet zyrtare të informacionit Chef ose listën e postës elektronike të oficerit teknik Chef.

Mund të arrini lehtësisht te personi CIO / CTO me ofertat tuaja. Kjo listë emaili CIO & CTO është lista unike e-mail për biznesin tuaj. Nga një kompani vetëm të dhënat 1 nga kjo pozitë. Ne kemi detaje të kontaktit 21,931 CIO / CTO me të gjitha detajet e kontaktit personal dhe të biznesit. Si ID e adresës, adresa, qyteti, shteti, kodi postar, numri i telefonit, detajet e kompanisë, etj.

Bleni listat e fundit të postave elektronike CIO & CTO

Shuma e regjistrave: 21,931

Lista përfshin:

* Emri i plotë * Adresa * Numri i telefonit të kontaktit * ID e emailit
* Emri i kompanisë * Titulli i punës * Adresa e kompanisë * punonjësi i kompanisë

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 897

CIO & CTO Lista e E-mail Pyetje & Përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772