AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e llogarive të llogaritarëve

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emailit të Kontabilistit

0
Adresa e Kontabilistëve
Lista e llogarive të llogaritarëve

Lista e postave elektronike të llogaritarëve përmbajnë të gjitha detajet e kontakteve të kontabilistit në Sh.B.A. Nëse dëshironi të arrini llogari, atëherë mund të përdorni këtë bazë të dhënash të kontabilistëve. Kjo listë postare do t'ju ndihmojë të arrini në kompani ose llogaritar personal. Do të merrni në këtë listë të gjithë kontabilistin e certifikuar, emrin, adresën, adresën e postës elektronike, telefonin, etj, informacione që mund t'i përdorni për t'i arritur ato përmes postës ose telefonatës.

Lista e të dhënave të llogarive është azhurnuar kohët e fundit dhe të çon të reja. Të gjitha drejtimet verifikohen nga syri i njeriut dhe i kompjuterit, kështu që gjatë gjithë kohës do të merrni këtu udhëheqje të freskëta dhe të pastra. Nëse keni nevojë të merrni ndonjë listë të kontabilistëve të çertifikuar nga vendi tjetër, atëherë na lejoni. Ne gjithashtu do të ndërtojmë një listë emaili për ju.

Ekzistojnë katër lloje kryesore të kontabilistëve që mund të synohen përmes listave postare të kontabilistëve: kontabilistë publikë, të cilët ofrojnë shërbime të kontabilitetit, kontrollit, taksave dhe këshillimit; llogaritarët e menaxhimit, të cilët ndjekin të ardhurat dhe shpenzimet e ndërmarrjes; llogaritarët e qeverisë, të cilët ndjekin të ardhurat dhe shpenzimet e qeverisë, dhe mund të rishikojnë llogaritë e biznesit dhe qytetarëve (p.sh. deklaratat e taksave); dhe auditorët e brendshëm, të cilët në thelb “kontrollojnë dy herë” për të siguruar që e gjithë kontabiliteti është i saktë dhe se procedurat ndiqen.

Bleni Shembullin e Lista e Emailit të Kontabilistit

Shuma e regjistrave: 120,000

Lista e përfshirë:

  • Emri i Kontaktit
  • Adresa
  • qytet
  • shtet
  • Kodi Zip
  • Numri i telefonit
  • Numri i faksit
  • Adresa e emailit të kontabilistit
  • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 2300 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 450

Bleni listën e postave të kontabilistit të azhurnuar më të fundit

Nëse dëshironi të synoni llogaritarë, CPA, nëpunës dhe mbajtës të librave për të promovuar produktet dhe shërbimet tuaja, besoni në listën e postave të Kontabilistit të Thomson Data pasi ju lidhim me më shumë se një milion profesionistë në të gjithë SHBA. Ne mbulojmë kontabilistë të lidhur me korporata më të mëdha dhe biznes të pavarur pronarët që punojnë në një kontratë me klientët personalë dhe të korporatave.

Nëse doni të synoni këtë bazë të klientit për produktet dhe shërbimet tuaja, besoni listës së postave të llogaritësve të Thomson Data pasi ne ju lidhim me më shumë se një milion profesionistë në të gjithë SH.B.A. ne i mbulojmë llogaritarët e lidhur me të dy korporatat më të mëdha dhe pronarët e pavarur të biznesit që punojnë me një kontratë klientëve personalë dhe të korporatave.

Të qenit në gjendje të sinkronizoni të dhënat e shitjeve nga sistemi juaj POS me programin tuaj të kontabilitetit, ose listën e klientëve tuaj nga programi juaj i kontabilitetit në shërbimin tuaj të marketingut të postës elektronike, për shembull, eliminon futjen e të dhënave që konsumojnë kohë ose zhgënjimin e shkarkimit dhe ngarkimit të skedarëve nga një aplikacion tek një tjetër.B2B Leo ndihmon bizneset dhe tregtarët që u japin hua shërbime këtyre Kontabilistëve Publikë të ertifikuar për t'u lidhur me klientët e synuar duke përdorur bazën e të dhënave të Email-it të Kontabilistëve Publikë të ifiedertifikuar.

Kjo është arsyeja pse listat tona të parapërgatitura si kjo bazë e të dhënave me email të llogaritarit janë specifike; ato janë përshtatur për përpjekjet tuaja të marketingut dhe nevojave të biznesit. Shkarkoni një bazë të dhënash të hollësishme të llogaritarëve, CPA-ve, mbajtësve të librave dhe shumë të tjerëve me këtë direktori të saktë dhe të saktë të kontabilistit nga Me këtë listë të para-bërë të llogaritarit të emailit, ju mund të tregtoni në një vend specifik të përbërë nga profesionistë të kualifikuar, përkatës.

Pyetje & Përgjigje me Email të Kontabilistit

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne sigurojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të ndërtoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave në shënjestër nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min