AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e emailit të avokatit

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e emailit të avokatit

0
Adresa e emailit të avokatit

Lista e emailit të avokatit të mostrës

Lista e emailit të avokatit

Lista e postimeve të avokatëve nga SH.B.A. Do të merrni të gjitha detajet e kontaktit personal dhe personal të avokatit nga baza e të dhënave më të fundit të postimeve. Ju mund të përdorni këto informacione për të rritur shitjet e kompanisë suaj. Ju do të merrni të gjithë listën e saktë të avokatëve.

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve, ju merrni një listë të postës elektronike të Prokurorit të krijuar me porosi, Databaza e Adresave Postare të Avokatëve, lista e postimeve të avokatëve, lista e postimeve të avokatëve, Lista e firmave juridike dhe lista e avokatëve. lista e ndërtuar e bazës së të dhënave të adresave të postave për avokatët me reputacion dhe të nivelit të lartë, firmat ligjore të avokatit dhe bashkëpunëtorët.

Lista e e-mailve të avokatëve tanë të firmave juridike është një koleksion i bizneseve në zonën gjeografike që keni zgjedhur për produktet ose shërbimet tuaja dhe përmban të dhëna autentike të avokatëve dhe avokatëve në këto firma. Shkarkoni listën tonë të saktë, të verifikuar nga emailet e avokatëve , numra telefoni dhe më shumë duke përdorur Kjo bazë të dhënash të parave të bëra nga avokati është plot me informacione të drejtpërdrejta kontakti, kështu që ju mund të tregtoni posaçërisht tek këshilltarët juridikë nëpër firma.

 

Bleni Listën e Postave të Avokatëve

Lista e postave elektronike të avokatit përfshinte të gjitha detajet e kontaktit të avokatit nga SH.B.A. Ju mund të arrini tek një avokat duke përdorur këtë listë emaili të avokatit sepse kjo listë ka detaje të plota të kontaktit të avokatit. Ne gjithashtu do t'ju ndihmojmë të ndërtoni listën e postimeve të avokatit të qytetit ose vendit tuaj. Nëse përpiqeni të zbuloni listën e avokatëve, atëherë mund të përdorni këtë listë. Nëse mund të blini listën e postës elektronike të avokatëve, atëherë do të kurseni kohën dhe paratë tuaja sepse paraprakisht bën listën e postave që ka të gjitha informacionet që ju nevojiten. Shkarkoni tani listën e avokatëve tuaj. Kontaktohuni lehtësisht me firmat e mëdha ligjore dhe vendimmarrësit kryesorë të tyre me bazën e të dhënave shumë të sakta dhe 100% të vërtetuara me potencial të lartë të avokatëve dhe avokatëve nga e gjithë bota.

Baza e të dhënave të emailit të avokatëve si të tillë u ofron klientëve mundësinë që të zgjedhin të dhëna sipas kategorive të ndryshme si Gjeografia (vendi, shteti, qyteti, rajoni), Zona e praktikës, firma juridike e asociuar, Numri i avokatëve në firmat e avokatëve, faturimi vjetor, titulli i punës (partneri , aksionar, avokat, këshilltar etj.) Fushimi sipas kategorisë përmirëson perspektivën tuaj ligjore pasi shërbimet tuaja shfaqen në mënyrë efektive dhe shpesh në mesin e atyre që kanë mjetet dhe interesin për të investuar në shërbimet tuaja.

Shuma e regjistrave: 130,000

Lista e përfshirë:

  • Emri i Kontaktit
  • Adresa
  • qytet
  • shtet
  • Kodi Zip
  • Numri i telefonit
  • Numri i faksit
  • Adresa e emailit të avokatit
  • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: 800 $ (tarifë një herë)

Çmimi: $ 800

Lista e Pyetjeve dhe Përgjigjeve të Emailit të Avokatit

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne sigurojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të ndërtoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave në shënjestër nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

buton whatsapp-min