AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista e postës elektronike të CEO

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të CEO

0
Adresa Email CEO

CEO listat me të gjitha detajet e kontaktit personal të shefit ekzekutiv të kompanisë. Do të merrni në këtë listë të gjitha 95% të sakta Lista e adresave të emailit të CEO info. Kjo listë e-mail përfshin vetëm të dhëna të kompanive amerikane. Nëse keni nevojë për ndonjë email tjetër të CEO të vendeve të tjera, na tregoni se do të ndërtojmë listat e CEO të vendeve tuaja.

Baza e të Dhënave të Fundit të Postimeve ju ofron listën e CEO aktive dhe të tanishme nga SH.B.A. Kemi listën e postave elektronike CEO 83,809 tani nga United United. Kjo plumb ju jep epërsinë e shitjeve për biznesin tuaj.

Lista e postës elektronike të CEO përfshin të gjitha kontaktet e listës së postës elektronike të zyrtarit ekzekutiv kuzhinier me emrin, adresën, telefonin, detajet e kompanisë etj. Ju mund të përdorni këtë listë email CEO për të promovuar biznesin tuaj në SH.B.A. Kjo listë e-mail përfshin vetëm informacione mbi kompanitë amerikane. Kjo listë e postave elektronike CEO është azhurnuar dhe baza e të dhënave e saktë 90%.

Bleni listat e postave elektronike më të fundit të CEO

Shuma e rekordeve: 110,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Titulli i punës së personit të kontaktit * Emri i biznesit * Adresa

* Qyteti * Shteti * Kodi postar * Adresa e emailit * Numri i telefonit * Numri i faksit * Uebfaqja

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: 800 dollarë

Bëni Porosinë për Paketën Provë

Shuma e listës: 20k

Çmimi provues: 149 dollarë

Shkarkoni Mostrën Falas

Adresat e emailit CEO për Kompanitë Amerikane

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju siguron të gjithë bazën e të dhënave të adresave të emailit CEO nga kompani amerikane. Të gjithë listat e postave elektronike ekzekutive kuzhinier vetëm nga kompanitë e Shtetit të Bashkuara. Do të merrni me këtë listë të gjitha detajet e kontaktit të CEOs. Gjithashtu nëse dëshironi të merrni listën e postave elektronike të CEO të vendeve të tjera, atëherë mund të na lejoni këtu. Ekipi ynë do të ndërtojë listën tuaj të postuar të CEO-ve të synuara për ju.

Lista e CEO e emailit e zhvilluar nga Sterling Marketing Solutions është e konsoliduar me kujdes nga industri të ndryshme si kujdesi shëndetësor, teknologji, financa, aviacioni, automobil, prodhim, telekomunikim, etj. Biznesi ynë i Përgjithshëm Lista e postave elektronike, CEO Mailing List, CEO Email Adresat dhe CEO Posta e të Dhënave të Mbledhura janë mbledhur në mënyrë të hollësishme për fushatat e marketingut efikas dhe komunikimin.

Drejtuesit e nivelit C, në mënyrë të dukshme CEO-të janë në krye të të gjitha detyrave vendimtare brenda një organizate dhe tregtarët mund të shkurtojnë kohën për të rritur shitjet duke përfituar të dhëna të sakta dhe të verifikuara të kontakteve të CEO-ve të lartë me Listat tona të Email-it të CEO-ve.
Adresat e Postave të CEO-s, Baza e të dhënave të CEO-ve, CEO-të Adresat e Email-ve, CEO-të Menaxhimi i Listave të Postave, CEO Email Lista e SHBA, Drejtorët e CEO Email-it, Lista e postave elektronike të CEO-s, lista e postave të CEO-ve, informacioni i kontaktit të CEO-së, Lista e adresave të postës elektronike të CEO të kompanisë. Optimizoni fushatën tuaj të marketingut të kanalit të shumëfishtë duke shfrytëzuar listën e emailit CEO nga Infos B2B Lista e të dhënave përfshin detaje të ndryshme dhe adresat e postës elektronike të manjakëve të njohur të biznesit të cilat janë dukshëm të besueshme dhe të sakta.

Në të vërtetë, çdo hyrje e kontaktit në bazën tonë të të dhënave përfshin postën elektronike, titullin e punës, nivelin e punës, emrin e kompanisë, industrinë, numrin e punonjësve në kompani, vendndodhjen gjeografike të biznesit dhe detaje të tjera që mund të përdorni për të synuar drejtorët kryesorë ekzekutivë. Lista e postës elektronike të CEO CEO Zyrtarët kryesorë ekzekutiv Baza e të dhënave postare Dyqani i postave.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve mund t'i sigurojë tregtarëve listën e të dhënave me email të Zyrtarit Kryeshef Ekzekutiv që është krijuar për të arritur objektivat e marketingut në mënyrë më efikase. Rritni reagimin e fushatës duke zgjedhur një bazë të dhënash të shënjestruar të CEO-ve të spitalit nga Marketers të HealthCare dhe të maksimalizoni shitjet. Adresat tona të postave të Shefit të Përgjithshëm Ekzekutiv të Spitalit (CEO) do të mbështesin fushatat tuaja të përcaktuara gjeo-shënjestruese me të dhëna nga.

Pyetje dhe përgjigje në listat e postave elektronike CEO

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Pra, pasi kemi marrë të dhëna çdo muaj, ne azhurnojmë.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhënat e kontaktit me porosi ne marrim një maksimum 72 orë për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Si përfundim, Ne ju ofrojmë të dhëna saktësie 95%. Adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Sidoqoftë, Ne ofrojmë të dhëna për adresën e kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna për adresën e kontaktit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu mund të krijoni një listë të postës elektronike nga informacioni i kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi, gjithashtu shteti dhe qyteti.

Kjo listë e-mail është e freskët?

Sidoqoftë, Lista elektronike e të gjithave është e freskët dhe e pastruar nga ekipi ynë.

A mund ta përdor atë në CRM tim?

Me fjalë të tjera, është gati të përdorë çdo platformë CRM.

A mund të ndërtoj drejtues të synuar?

Për më tepër, Nëse ju pëlqen të ndërtoni një plumbi të synuar, ne do ta ndërtojmë atë për ju.

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes në vitin 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% të dhëna për fryrje, atëherë ne do të zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për adresën tuaj të kontaktit të porositur.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besuara dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Adresa e postës elektronike është aktive apo e vlefshme?

Për më tepër, e gjithë adresa e postës elektronike është aktive dhe dilni nëse ndonjë adresë e-mail nuk është e vlefshme, kështu që ne do t'i kthejmë paratë tuaja.

Lista e marketingut me email është e azhurnuar?

Më e rëndësishmja, lista jonë e të gjithë marketingut me email është e azhurnuar dhe e azhurnuar së fundmi.

Kjo listë e marketingut me email sjell epërsinë e shitjes?

Me fjalë të tjera, Po, lista jonë e telemarketingut sjell më shumë epërsi të shitjeve për kompaninë tuaj

Drejtuesit e lidhur