AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Email argjendarie

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Email argjendarie

0
Adresa Email e bizhuterive
posta elektronike të argjendarive

Lista e postave të argjendarive përfshin vetëm informacionin e kontakteve të biznesit të bizhuterive në Sh.B.A. Nëse mendoni të blini listën e postave të argjendarive, atëherë mund të provoni me listën tonë të kontakteve të argjendarive. Të gjitha janë të dhëna të sakta dhe të dhëna të ndryshuara.
Baza e të Dhënave të Re Online ofrojnë Databaza e Elektronave të Bizhuterive të Kompanive dhe Bizneseve për të Promovuar Shërbimin ose Produktet Tuaja për Korporatat dhe Industritë. Baza e të dhënave të re në internet ne jemi ofruesi i shërbimit të marketingut të besueshëm të bizhuterive Email dhe besojmë në marrëdhënie biznesi afatgjatë me profesionistë.

Shumë histori suksesi që lidhen me këtë paketë të dhënash me email; shumë prej klientëve e rritën biznesin e tyre duke përdorur Listën e Postave të Argjendarëve të siguruar nga Jewellers Email Databaza Pack. Baza e të Dhënave të Re Online gjithashtu siguron Databaza e E-mailve të Bizhuterive të Nivelit të Indisë, Bizhuteritë e Ujërave të Ditur për Shtetëror dhe Bizhuteritë e Ditur të Qytetit Baza e të Dhënave Elektronike dhe të gjitha llojet e emailit të marketingut të Databazës së Id dhe shumë më tepër për rritjen e biznesit tuaj.

Paketa e Bazës së të Dhënave të Bizhuterive të Bizhuterive është më e mira për të bërë marketing të synuar me email të produkteve, shërbimeve, biznesit, etj. Karakteristikat tuaja të Paketave të Bazës së të Dhënave të Elektronikeve të Argjendarive: Azhurnuar në javën e kaluar, Jo Id-të të Përsëritura të Email-it, Jo Id-të e rreme dhe të kopjuara të emailit, fryrje Shkalla është shumë e ulët, shumë e lartë, shkalla e konvertimit, e mirë për marketing me email dhe biznese të tjera në internet, 100% postë falas për Spam, raport i lartë i përgjegjshëm, adresa të vlefshme dhe të verifikuara të postave elektronike, të mbledhura nga burime të besueshme dhe origjinale, etj.

Bizhuteritë E-mail me kontakte të reja janë një nga aspektet më të vështira të marketingut të biznesit, por kur ju keni një listë të konsoliduar të atyre që punojnë në industrinë më të rëndësishme për fushatën tuaj, ju mund të krijoni lidhje dhe të nxirrni marrëveshje. Nga shitja ose marrja me ar, deri tek ofrimi i shërbimeve të reja ose ofrimi i mjeteve të teknologjisë së lartë, ka shumë arsye që mund t'ju duhet të arrijnë tek dyqanet e bizhuterive. Listat e postës elektronike që ne ofrojmë ju lejojnë të shkarkoni një listë të konsoliduar të kontakteve më të rëndësishme për biznesin tuaj me të gjitha informacionet që ju nevojiten.

Kjo listë e shënjestruar e plumbit mund të ju ndihmojë të kontaktoni me njerëzit e saktë që keni kërkuar: ata që punojnë në dyqanet e argjendarisë. Mundësitë e listës së postës elektronike gjithashtu mund të personalizohen, kështu që nëse dëshironi ta rregulloni listën tuaj sipas titullit të punës ose vendndodhjes, shkoni për të! Provoni një nga listat tona dhe shfrytëzoni këtë mundësi të artë sot!

Blej Lista e Dërgimit të Bizhuterive

Shuma e regjistrave: 7,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e argjendarisë
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 300 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 3000

Bizhuteritë e postës elektronike Pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772