AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Baza e të dhënave të fundit të postimeve është kompania popullore dhe më e mirë për bazën e të dhënave. Megjithatë, ne kemi më shumë se 5 miliardë bazë të dhënash të numrave celularë nga e gjithë bota. Nëse ju pëlqen të blini të dhënat e kontaktit të klientit, atëherë ju jeni vendi i duhur. Si përfundim, do të merrni të gjithë bazën e të dhënave të sakta dhe të re. Këtu do të merrni të gjitha të dhënat e cilësisë së lartë. Gjithsesi, ne ju siguruam të gjitha të dhënat e numrave celularë të përdoruesve aktivë dhe realë. Të gjitha janë të dhëna unike të telemarketingut për të përdorur fushatat tuaja të telemarketingut. Sidoqoftë, do të merrni të dhëna për klientët, të dhëna për blerjet, të dhëna për njerëzit e pasur, të dhëna jashtë shtetit nga vende të ndryshme.

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju shërbejmë të gjitha llojet e listës së numrave të telefonit për biznesin tuaj online. Ju mund t'i përdorni këto të dhëna në çdo platformë. Nëse ju pëlqen të merrni të gjithë bazën e të dhënave të përditësuara, atëherë shikoni produktet tona më poshtë. Dhe nëse ju pëlqen të ndërtoni dhe personalizoni bazën e të dhënave, e merrni gjithashtu këtu. Është e thjeshtë që thjesht të na tregoni kërkesat tuaja të të dhënave, atëherë ne do t'ju ofrojmë atë. Baza më e fundit e të dhënave të postimeve që bën biznes nga viti 2012 në tregun e bazës së të dhënave. Ne jemi burimi i madh për bazën e të dhënave.

lista e numrave të telefonit

Lista e numrave të telefonit në Uruguaj

Lista e numrave të telefonit të Uruguait është një shërbim i pavarur në bazën e fundit të të dhënave të postimeve. Në fakt, ju mund të drejtoni lehtësisht fushata biznesi në Uruguaj me këtë listë të numrave të telefonit celular. Përfundimisht, nëse doni të bëni telemarketing, thirrje të ftohta ose marketing me SMS, duhet të keni të dhëna të sakta. Kjo do të thotë, gjëja më e rëndësishme në marketing është buxheti. Pra, ju duhet të bëni zgjedhjen e duhur për të marrë të dhëna reale dhe të sakta nga vendi i duhur. Për shembull, ju do të merrni emrat e plotë të klientëve, adresat, punën, moshat, qytetin, kodet postare dhe shumë informacione të tjera nëse blini listën e numrave celularë të Uruguait. Për më tepër, ne përgatisim bazën e të dhënave sipas GDPR.

Për më tepër, lista e numrave të telefonit të Uruguait është në dispozicion në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve me një çmim të ulët. Tani mund të pyesni veten pse do të zgjidhni bazën e të dhënave më të fundit të postimeve. Gjithashtu, baza e fundit e të dhënave të postimeve ka qenë pjesë e industrisë së shërbimeve të të dhënave që nga viti 2012. Në fakt, ne kemi shitur listën e numrave celularë të Uruguait që nga fillimi. Pra, ne gjithmonë kemi njerëz që kthehen për të blerë listën e numrave të telefonit celular.

Tani e tutje, lista e numrave të telefonit të Uruguait që po shesim ka më shumë se 95% saktësi. Tani e tutje, ju jo vetëm që mund të na trokasni në listën e numrave celularë të Uruguait. Por edhe për çdo lloj të dhënash të listës së numrave të kontaktit. Në fakt, ne mund të bëjmë një strukturë çmimi për çdo biznes, nga startup-et deri tek kompanitë e njohura. Kështu që është e lehtë për ju të blini.

0milion
Numrat e telefonit në Uruguaj

Lista e të dhënave të numrit celular të konsumatorit të Uruguait

Lista e numrave të telefonit në Uruguaj

Lista e numrave celularë të Uruguait ka emrat e plotë të klientëve, adresat, gjininë, profesionin, etj. Pra, kjo do ta ndihmojë biznesin tuaj të mbledhë të dhëna b2c. Nga ana tjetër, Baza e të Dhënave të Postimeve të Fundit mbledh të dhëna nga burime të besueshme. Të tilla si lojëra në internet, tregti elektronike, dyqane me pakicë offline dhe shumë të tjera. Pas kësaj, ne ndjekim modelin GDPR për bazën e të dhënave. Kjo është arsyeja pse ne marrim përgjigje të mëdha nga konsumatorët në të gjithë botën. Ne e mbajmë gjithmonë cilësinë tonë në nivel të lartë. Për këtë arsye, ne jemi një markë e besueshme në biznesin e të dhënave. Në fakt, ne kurrë nuk heqim dorë nga shërbimi apo cilësia. Nga ana tjetër, nëse keni listën e numrave të telefonit të Uruguait nga ne, do të jeni të pandalshëm.

Në mënyrë të ngjashme, nëse blini listën e numrave celularë të Uruguait për telemarketing, do të merrni një përgjigje të madhe. Pas kësaj, ju mund të përdorni listën tonë të numrave të kontaktit për thirrje të ftohta dhe marketing me SMS. Me pak fjalë, do t'ju ndihmojë gjithashtu të bëni reklama për biznesin tuaj. Pas kësaj, ju nevojiten çdo të dhënë që mund të merrni lehtësisht nga Baza e të Dhënave të Postimeve më të fundit për ta bërë biznesin tuaj më konkurrues. Për të qenë të qartë, ne gjithmonë u japim klientëve tanë informacione që janë 100% të sakta. Por nëse merrni më shumë se 5% të dhëna të rikthimit, ne do t'ju ofrojmë një garanci zëvendësimi. Për të qenë të qartë, ne ofrojmë produktin dhe shërbimin tonë me një çmim me shumicë.

Blini listën e numrave të telefonit celular të Uruguait

Blini listën e numrave të telefonit celular të Uruguait dhe qetësohuni me planet tuaja të marketingut. Prandaj, Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka një ekip të dedikuar të marketingut dixhital. Mund të komunikoni lehtësisht me ta për strategji specifike të listës së numrave të telefonit të Uruguait. Sidoqoftë, thjesht mund të na pyesni në bisedën e drejtpërdrejtë nëse nuk jeni të sigurt. Le të diskutojmë shërbimin dhe produktin dhe si t'i përdorim ato në mënyrë më efektive. Ne kurrë nuk i zhgënjejmë klientët tanë me listën e numrave tanë celularë të Uruguait. Kështu që njerëzit kthehen dhe vendosin porosinë e përsëritur në bazën e të dhënave më të fundit të postimeve. Mbi të gjitha, përfaqësuesit tanë të shërbimit ndaj klientit janë në dispozicion 24/7 për të përmbushur të gjitha nevojat tuaja.

Përfundimisht, ne po frymëzojmë të blejmë listën e numrave të telefonit celular të Uruguait nga ne. Për shkak se raporti ynë i klientëve të përsëritur është më shumë se 80% Cila mendoni se është arsyeja që ata vazhdojnë të vijnë? Sepse biznesi i tyre vazhdon dhe duke punuar me ne, ata marrin ROI-në më të mirë. Megjithatë, të gjitha të dhënat janë në përputhje me GDPR. Kjo është arsyeja pse, nuk do të keni asnjë problem duke përdorur të dhënat tona për fushatën tuaj të biznesit. Së fundi, për çdo lloj liste të numrave të telefonit celular, mund t'i besoni bazës së të dhënave më të fundit të postimeve. Ju lutem mos ngurroni të flisni me ne.

Paketa 15 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 15 Milion

Çmimi: $ 15,000

Paketa 5 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 5 Milion

Çmimi: $ 7,500

Paketa 3 Milionë

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 3 Milion

Çmimi: $ 4,000

Paketa 1 Milionë

Lista e përfshirë:

Emri i personit të kontaktit
adresa e kontaktit
Numri i telefonit
Zgjedhin në datën

Numrat Gjithsej të Telefonit: 1 Milion

Çmimi: $ 1500

Paketa 500K

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 500,000

Çmimi: $ 1,000

Paketa 100K

Lista e përfshirë:

Numrat Gjithsej të Telefonit: 100,000

Çmimi: $ 350

Bëni Porosinë për Paketën Provë

Shuma e listës: 10,000

Çmimi provues: 150 dollarë

Merrni Shembullin tuaj Falas Këtu

Lista e numrave të celularëve të konsumatorëve të Uruguait

Së fundi, ne ofrojmë listën e numrave celularë të konsumatorëve të Uruguait me një çmim të lirë. Sepse, lista e numrave të telefonit të konsumatorit të Uruguait shitet nga Baza e të Dhënave më të fundit të Postimeve pothuajse shumë herë. Tani e tutje, ju mund të porositni nga ne me mënyrat tuaja të preferuara të pagesës. Pas pagesës, ne do t'ju dërgojmë bazën e të dhënave përmes emailit në format Excel ose CSV. Përpara se të dërgojmë listën e numrave të telefonit, ne bëjmë 2 lloje verifikimi. Njëri është syri i njeriut dhe tjetri është mënyra e kompjuterit. Pra, ne ju sigurojmë që baza e të dhënave tona të numrave celularë të kontaktit të jetë më shumë se 95% e saktë. Madje mjaftueshëm e dobishme për të mbledhur të dhëna b2c.

Për ta përmbledhur, lista e numrave celularë të konsumatorëve të Uruguait mund të ndryshojë rrugën e biznesit tuaj atje. Ju mund të na besoni për çdo lloj liste numrash celularë apo edhe listën e numrave të telefonit të Uruguait. Sepse Baza e të Dhënave të Postimeve të Fundit është një nga kompanitë e besueshme në industrinë e të dhënave. Për më tepër, lista jonë e numrave të telefonit celular mbështet të gjitha llojet e zgjidhjeve CRM. Së fundi, blini listën e numrave të telefonit celular të Uruguait dhe ndryshoni fatin tuaj me fushatat e marketingut.

Kur është përditësuar për herë të fundit numri i celularit në adresën e kontaktit?

Pas kësaj, çdo muaj ne përditësojmë kontaktet tona të telefonit celular. Ne ndërtojmë listën tonë celulare nga më shumë burime. Pra, pasi marrim të dhëna çdo muaj, ne bëjmë përditësime.

Kur dorëzohet lista e numrave të qelizave?

Prandaj, pasi të bëni porosinë brenda 4 orëve, lista juaj e numrave të porositur do të dorëzohet dhe për kontaktet e personalizuara të numrit celular, ne marrim maksimum 72 orë për të dhënat e ndërtimit.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Për më tepër, Ne ju sigurojmë 95% saktësi të numrave celularë. I gjithë numri ynë i kontaktit celular është i verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri.

Çfarë lloj liste numrash klientësh ofroni?

Si përfundim, të dhënat e listës së numrave të klientëve të konsumatorëve dhe personi kontaktues i kompanisë sipas titullit të punonjësit të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë sipas informacionit të kontaktit të personit të synuar sipas industrisë ose vendit, si dhe shtetit dhe qytetit.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Me fjalë të tjera, Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë avantazh të shitjeve të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdorimi i listës së klientëve në ndonjë platformë CRM?

Për më tepër, Po, ju mund të përdorni listën e klientëve në çdo platformë CRM.

Kush mund të sigurojë listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular?

Për më tepër, baza e fundit e të dhënave të postimeve ju ofroi listën më të mirë të të dhënave të numrave të telefonit celular.

Ku mund të gjesh drejtimin e mirë të telemarketingut?

Për më tepër, këtu në bazën e fundit të të dhënave të postimeve do të gjeni drejtimin më të mirë të telemarketingut.

Pse i besoj bazës së të dhënave më të fundit të postimeve?

Si përfundim, Baza e të Dhënave të Postave më të fundit që bën biznes nga viti 2012. Ne jemi kompania e vetme më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë format excel ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave të telemarketingut.

Lista e numrave të telefonit a keni leje?

Në mënyrë të ngjashme, lista jonë e të gjithë numrave të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Më e rëndësishmja, burimi i listës sonë të telemarketingut është një platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besuara dhe vendosëm vetëm burimin. Ne ndërtojmë drejtimin e klientit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Për çfarë qëllimi e përdorim këtë drejtim të shitjeve?

Megjithatë, ju mund ta përdorni këtë drejtim të shitjeve për të krijuar kompaninë tuaj marketing online me sms ose fushata marketingu me thirrje të ftohta.

Drejtuesi i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Si përfundim, Po drejtuesi ynë i telemarketingut është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë prizë telemarketing në qendrën e thirrjeve, është gati ta përdorni në qendrën e thirrjeve.

Çfarë është lista e numrave të telefonit?

Si përfundim, që numrat përdorin për sms ose fushata telemarketing.

Si të blini një listë të numrave celularë?

Megjithatë, ju mund të flisni me listën tonë të shitjeve për blerje të numrave celularë.

Si të merrni listën e klientëve?

Gjithsesi, në të njëjtën mënyrë ju mund të merrni listën e klientëve nga këtu.

Drejtuesit e lidhur