AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike franceze

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike franceze

Validat më të fundit 2019 të azhurnuara Listat e Emailit Francez janë në dispozicion me çmim të ëmbël të aftë. Të gjitha listat e postës elektronike janë bazë të lejes dhe zgjedhin bazën e të dhënave me email. Ju nuk keni asnjë shqetësim për spam ose ISP, ankoheni. Lista e postës elektronike franceze me emrin e kompanisë, uebfaqen, Telefonin, Faksin, postën elektronike, etj. Ekipi ndërtues i bazës së të dhënave tona ndërton bazën e të dhënave tuaja të synuara nga frengjishtja. Ju nuk keni asnjë shqetësim për bazën e të dhënave tuaja, thjesht na tregoni se cilat janë klientët tuaj në shënjestër nga frëngjishtja dhe pushoni. Ne do t'i menaxhojmë të gjitha për ju.

Baza e të dhënave të postës elektronike franceze

0
Adresa Emaile Franceze B2B
Baza e të dhënave të postës elektronike franceze

Baza e të dhënave elektronike të biznesit francez përfshin vetëm detaje të kontaktit aktiv të biznesit francez. Mund të arrini tek personi afarist francez me këtë bazë të dhënash të postës elektronike të biznesit francez. 90% informacion të saktë të kontaktit b2b. Ju gjithashtu mund të ndërtoni listën tuaj të postës elektronike të biznesit francez nga ne. Gjithashtu ne mund t'ju ndihmojmë të krijoni fushatat tuaja të marketingut me email në frëngjisht. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të emailit francez të biznesit.

Blej Lista e Emaileve B2B Franceze

Shuma e regjistrave: 206,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Emri i biznesit * adresa

* Qyteti * Kodi Zip * Shteti * Adresa Email

* Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Baza e të dhënave të emailit për konsumatorët francezë

0 milion
Adresa Emaile Franceze B2C
Baza e të dhënave të emailit për konsumatorët francezë

Baza e të dhënave të konsumatorëve francezë të konsumatorëve përmbajnë vetëm detaje të kontaktit personal të personave francezë. Ju do të arrini tek francezët lehtësisht me këtë bazë të dhënash të emailit për konsumatorët francezë. Ju gjithashtu mund të rregulloni listën tuaj të bazës së të dhënave të emailit të konsumatorit francez. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të emailit të konsumatorit francez.

Bleni Lista e postave elektronike B2C Franceze

Shuma e rekordeve: 1 milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Adresa e moshës *

* Adresa Email * IP adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Pyetje dhe përgjigje për listat e postave franceze

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772