AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike në Brazil

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike në Brazil

Lista e postave elektronike në Brazil që do t'ju ofrojnë të gjitha të sakta të listës së postës së biznesit dhe konsumatorit për kompaninë tuaj. Ne kemi një listë të postave elektronike të biznesit Brazilian 4 milion që mund të përdorni për promovimin e biznesit tuaj. Ne gjithashtu ju ndihmojmë të ndërtoni biznesin tuaj personal me porosi ose listën e postave personale nga Brazili nga kategori të industrive specifike ose person të veçantë si CEO, CFO, Owner, Manager, Developer etj.

Lista e postave elektronike në Brazil do t'ju ndihmojë të promovoni biznesin tuaj në Brazil. Mund të arrini tek njerëzit Brazilian lehtësisht të përdorin këtë bazë të dhënash me email. Gjithashtu nëse doni të ndërtoni listat tuaja të postave elektronike në Brazil, atëherë mund të kontaktoni me ne. Ne do t'ju ndihmojmë të ndërtoni listën tuaj të emailit të synuar nga Brazili.

Lista e postave elektronike të biznesit në Brazil

0 milion
Adresa Email B2B në Brazil
Lista e Email-eve në Brazil

Lista e postave elektronike të biznesit në Brazil kanë vetëm detaje aktive të kontaktit të biznesit. Ju mund të përdorni këtë listë të postave elektronike të biznesit në Brazil për promovimin e biznesit tuaj në sektorin b2b në Brazil. Ju mund të ndërtoni listën tuaj të postave elektronike të biznesit në Brazil nga ne. Mbi të gjitha detajet e postave elektronike të biznesit në Brazil rendisin.

Bleni Lista e postave elektronike B2B të Brazilit

Shuma e regjistrave: 4 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 400

Avantazhet e listave të postave elektronike në Brazil

 • Nëse më shumë se 10% të postave elektronike kthehen, ne do t'ju ofrojmë kredi për më shumë të dhëna.
 • Brenda minutave 120, mund të shkarkoni një bazë të dhënash të kontakteve dhe të filloni lidhjen me audiencën tuaj.
 • Të dy proceset automatike dhe manuale sigurojnë saktësinë e listave tona të verifikuara nga njeriu.
 • Lidhuni me menaxherë të nivelit të lartë në kompani në SH.B.A., Kanada, Evropë, Azi, dhe më shumë.
 • Mos u shqetësoni të kontaktoni gjenerikët (siç është kontakti @). Me listat tona, ju mund të dërgoni me email njerëz të vërtetë.
 • Lista e cilësive të postës elektronike i lejon bizneset të bëjnë lidhje B2B për një çmim jashtëzakonisht të ulët.
 • Shkarkoni listën tuaj si një skedar. CSV, integrojeni atë në CRM tuaj dhe filloni rrjetëzimin.
 • Ekipi mbështetës i drejtpërdrejtë 24 / 7.

Brazil Lista e pyetjeve dhe përgjigjeve me email

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772