AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista e postës elektronike me pakicë

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e postës elektronike me pakicë

Lista e postës elektronike me pakicë është gjithashtu një produkt jetik. Në fakt, Baza e të dhënave më të fundit të postimeve do t'ju ngarkojë me një çmim me shumicë nëse blini listën e postës elektronike të dyqanit me pakicë. Prandaj, pa marrë parasysh se çfarë, vetëm një listë e-mail me pakicë mund t'ju japë një njohuri të gjerë të kësaj industrie. Ndërkohë punon në programe biznesi dhe reklamash. Pra, nëse doni të zgjeroni biznesin tuaj me shitës me pakicë, duhet të blini një listë emailesh të dyqaneve me pakicë. Në fakt, ajo ndihmon për të arritur mijëra deri në miliona dyqane dhe pika të shitjes me pakicë.

Prandaj, lista e postës elektronike me pakicë është e dobishme sepse jep vetëm të dhëna të dobishme dhe të rëndësishme. Punon në biznes dhe në programe reklamimi. Faqja e internetit për bazën e të dhënave më të fundit të postimeve është këtu për t'ju dhënë informacione të shkëlqyera. Tani, biznesi më i mirë në platformën tregtare është marrja e informacionit për një gamë të gjerë njerëzish. Pra, ne mund t'ju japim një listë të saktë të postës elektronike të kontaktit të dyqanit me pakicë të cilës mund t'i besoni. Pra, është e lehtë për ju të gjeni dyqane me pakicë, pronarët e tyre dhe vendimmarrësit.

Mbi të gjitha, lista e postës elektronike me pakicë ju jep përfitimin e të pasurit një listë të madhe. Prandaj do t'i merrni të gjitha të dhënat në një vend të vetëm. Në fakt, do të përmirësojë strategjitë tuaja të marketingut të drejtpërdrejtë. Megjithatë, lista jonë e emailit mund të shërbejë si një fillim për ju. Për shembull, mund të bëni një listë të personalizuar të shitësve me pakicë pasi ta diskutoni atë me profesionistët tanë. Ne ngarkojmë vetëm atë aktuale jo aq të lartë jo aq të ulët.

Informacioni i Kontaktit Industrial

Lista e postave elektronike të industrisë me pakicë

Lista e postës elektronike me pakicë

Lista e postës elektronike të industrisë së shitjes me pakicë mbulon të gjitha të dhënat e dyqaneve dhe pikave të shitjes. Por Baza e të Dhënave të Postimeve më të Fundit po e ofron këtë listë emailesh me një çmim të madh. Prandaj, lista e emaileve të industrisë së shitjes me pakicë të çdo vendi është e disponueshme për ne. Ne jemi gjithmonë të gatshëm të bëjmë maksimumin për ju dhe përmirësimin e biznesit tuaj. Edhe ju gjithashtu mund të gjeneroni klientë b2b nga lista jonë e postimeve. Kjo do t'ju kursejë para dhe kohë, pra, cila është çështja që ju bën konfuz? Mbi të gjitha, kontakti ynë në dyqan është një produkt i mrekullueshëm për të arritur tek shitësit e duhur. Ju mund ta dini se strategjitë e biznesit tuaj janë të drejta ose të gabuara nëse keni një bisedë të ngrohtë me profesionistët tanë.

Përkundër kësaj, baza e të dhënave me email të industrisë së shitjes me pakicë është produkti më i mirë për bizneset e vogla, të mesme dhe fillestare. Edhe bizneset ekzistuese përfitojnë gjithashtu nga lista e emaileve të industrisë së biznesit. Do t'ju ndihmojë të hulumtoni rreth klientëve. Për shkak se vetëm shitësit me pakicë lidhen drejtpërdrejt me klientët, nëse keni një listë të saktë të postës elektronike, merrni gjithashtu raporte. Pas marrjes së të dhënave, mund të lëshoni dhe t'u ofroni shitësve tuaj me pakicë për produktet tuaja. Në këtë seksion të shërbimit të të dhënave, ka shumë biznese. Por Baza e të Dhënave më të fundit të Postimeve është një nga më të mirat ndër to.

Blini Listën e E -mail të Dyqaneve me Pakicë

Lista e postës elektronike të blerjes së dyqaneve me pakicë do t'ju ndihmojë të flisni me shumë njerëz menjëherë. Në fakt, ekspertët tanë të marketingut përgatisin këtë listë emailesh sipas GDPR. Kështu që ju mund të krijoni lehtësisht një komunitet për të udhëhequr në tregun b2b. Në fakt, burimet tona të besueshme bënë përpjekjet e tyre maksimale për të përgatitur këtë listë postimesh me pakicë. Së pari, kuptoni pse keni nevojë për to. Më pas mblidhni të dhënat dhe më në fund, filloni dërgimin e emailit tuaj të ftohtë. Ata shesin produkte direkt te publiku. Pra indirekt po komunikoni me publikun nëpërmjet tyre. Sidoqoftë, mund të gjeni menaxherët e përgjithshëm, stafin kryesor ose vendimmarrësit e biznesit.

Mbi të gjitha, blerja e listës së postës elektronike të dyqaneve me pakicë nuk do të ndihet e ulët. Sepse jeni në një udhëtim për ta kthyer markën tuaj në një markë tregtare. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është këtu për t'ju ndihmuar me një listë të vërtetë të postimeve për të përmirësuar biznesin tuaj. Do të jetë gjithashtu një pjesë kyçe për t'ju ndihmuar të arrini qëllimet tuaja të biznesit. Pra, a po planifikoni të humbisni mundësinë pasi të shkoni në këtë pozicion? Nëse jo, atëherë jeni të mirëpritur të blini një listë emailesh të industrisë me pakicë.

Të gjitha të dhënat kanë

Shuma e regjistrave: 467,903

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: 10,450 dollarë

Përfshihet lista jonë B2B:

Lista e emailit të biznesit

Merrni Shembullin tuaj Falas

Lista e postës elektronike të kontaktit të dyqanit me pakicë

Lista e postës elektronike të kontaktit të dyqaneve me pakicë është tani një nga paketat e kombinuara perfekte të bazave të të dhënave. Dita-ditës po rrisim cilësinë dhe saktësinë. Më shumë se 95% e të dhënave në listën e postës elektronike me pakicë janë të sakta. Pas kësaj, nëse mund të na jepni të dhënat e fryrjes prej më shumë se 5%, ne do t'i ndryshojmë ato për ju.
Më në fund, lista e emailit të kontakteve të dyqanit nuk është një skedar i vetëm ose thjesht email. Ai gjithashtu përmban shumë informacione thelbësore që ju nevojiten për gjenerimin e drejtimeve dhe zgjerimin e biznesit. Ne ofrojmë këtë listë emailesh me të gjitha përfitimet e saj.

Për ta përmbledhur, adresa e emailit të kontaktit të dyqanit me pakicë do t'ju shërbejë me bazën e të dhënave më të mirë. Bazat e të dhënave të postës elektronike të biznesit kanë gjithashtu një bazë të dhënash të pajisjeve të rënda me informacionin më të besueshëm. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është e lumtur t'ju ndihmojë në çdo lloj situate dhe ju do të merrni një shërbim 24/7 orë nga ne, pavarësisht se si është situata.

Lista e postave elektronike të industrisë me pakicë Pyetje dhe përgjigje
Baza e të dhënave të postës elektronike me pakicë Përditësuar së fundmi?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë të dhënat tona.

Koha e dorëzimit të të dhënave?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen.

Çfarë është saktësia e bazës së të dhënave me pakicë?

Si përfundim, 95% të dhëna të sakta nga Adresa e Email -it me Pakicë.

Kush më siguron bazën e të dhënave të postës elektronike me shumicë me pakicë?

Sidoqoftë, baza e të dhënave më të fundit të postimeve ju siguron një numër të madh të adresave të postës elektronike me pakicë

A mund të marr mostër të bazës së të dhënave me email me pakicë falas?

Përveç kësaj, Po shikoni lidhjen tonë të listës së shembullit.

Kush janë ofruesit e besuar të adresave të postës elektronike me pakicë?

Me fjalë të tjera, www.latestdatabase.com

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes nga viti 2012. Ne jemi kompania e regjistruar.

Cila format e postës elektronike do të jetë dorëzimi?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë formatin excel ose CSV.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, Të gjitha të dhënat zgjedhin dyfish dhe vijnë nga faqja e besuar.

A mund të marr listën e kontaktit të personave në shënjestër nga Austria?

Pas kësaj, Po kontaktoni me ekipin tonë të shitjeve.

Kjo listë e-mail b2b është e freskët?

Sidoqoftë, Të gjitha listat e postës elektronike b2b janë të freskëta dhe të pastruara.

Drejtuesit e lidhur