AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Faksave të Biznesit Indian

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Tani marketingu i faksit është teknikë shumë e rëndësishme për promovimin e produkteve tuaja në internet. Nëse keni një listë të mirë të numrave të faksit, atëherë mund të sjellni një plumb të mirë shitje për biznesin tuaj nga marketingu i faksit. Nëse mund të krijoni një fushatë për transmetimin me shumicë të faksit, kështu që do të keni sukses të mirë. Më shumë person i nivelit të lartë kontrolloni rregullisht faksin, kështu që nëse ju dërgoni atyre faks me ofertën e kompanisë tuaj dhe nëse ju pëlqen oferta juaj, ata duhet të kontaktojnë me ju. Kjo është marketing faksi është mënyra e mirë për të promovuar biznesin tuaj.

Baza e të dhënave më të fundit të Postimeve është një nga burimet më të njohura dhe më të mëdha për listën e faksit. Nëse doni të merrni një listë të vlefshme dhe të saktë të marketingut të faksit, atëherë mund të shihni listën tonë të të gjithë numrave të faksit. Ne ju ofrojmë listën më të mirë të transmetimit të faksit. Ne kemi listën e faksit të biznesit në SHBA, Kanada dhe më shumë listë të transmetimit të faksit të vendit. Do të merrni vetëm listën e numrave të faksit të kontaktit të personit të nivelit më të lartë të kompanisë.

Lista e Faksave të Biznesit Indian

K
Lista e faksit indian B2B
Lista e Faksave të Biznesit Indian

Lista e Faksave të Biznesit Indian është një mënyrë e shkëlqyeshme për të informuar klientët tuaj për pastrimin e aksioneve dhe për të zbrazur depon tuaj në asnjë kohë mos dërgoni promovime speciale dhe fushata zbritje. Shkalla e suksesit me bazën e të dhënave të fundit varet shumë nga lista e marketingut tuaj të faksit të numrave të faksit dhe dokumentit që po dërgoni.

Këto disiplina përfshijnë përpilimin e bazës së të dhënave, menaxhimin e listave, brokerimin e listave, analitikën e të dhënave, higjienën e të dhënave, hartimin grafik, krijimin dhe zhvillimin e uebit, marketing dixhital, marketing përmes postës elektronike, shtypjen dhe shërbimet e dyqaneve shtëpiake / letrave, ndër të tjera.

Blini Listat e Faksave të Biznesit Indian të freskët dhe të azhurnuar

Shuma e regjistrave: 125K

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 750

LISTA E FIZS S IND BIZNESIT INDIAN

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve ose lastdatabase.com është një kompani që mund të sigurojë një shërbim shumë të besueshëm, ju duhet të angazhoheni shërbimi i vetëm i të cilit është të ofrojë numra të faksit origjinal dhe specifik të biznesit. Lista e faksave të biznesit në Indi është lista më e azhurnuar dhe më e vlefshme e faksit kurrë sesa ofruesit e tjerë të listave.

Lista e faksit të biznesit në Indi është një ofrues i thjeshtë, praktik dhe me kosto efektive, i numrave të faksit të biznesit. Sigurimi i listës së numrave të faksit me cilësi më të mirë të marrë nga burimi i besueshëm dhe faqet për ilaçin për biznesin i cili kërkon një listë të përsosur të numrave të faksit në të gjitha perspektivat e synuara.

Lista e faksit të biznesit në Indi nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose funditdatabase.com përbëhet nga sa vijon:

  • 125,000 të dhëna të përsosura të azhurnuara të mbledhura nga burim i ndryshëm biznesi të besueshëm
  • Ju ofron një çmim të arsyeshëm i cili arriti në 750 dollarë
  • Një pagesë dhe fikse pagese
  • Një program i menjëhershëm i shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar Excel CSV
  • Metodat e Pagesës: Kartë Visa, Master card, Paypal, Skrill dhe Western Union
  • Vizitoni faqen tonë të të Dhënave të Më të Vërteta të Postave ose të funditdatabase.com për më shumë informacion.

Kjo është një sit i përsosur për listën e faksit të biznesit në Indi, të dhënat më autentike për të plotësuar nevojat tuaja në lidhje me listën e numrave të faksit të biznesit, e cila një ndihmë e madhe për të zhvilluar më shumë në qëllimin tuaj të transmetimit të marketingut të faksit.

Pyetje & Përgjigje Lista e Fakteve të Biznesit Indian

Kur numri i faksit çon në azhurnimin e fundit?

Do muaj ne azhurnojmë listën e numrave të faksit. Ne ndërtojmë listën tonë të faksit nga më shumë burime. Kështu që pasi të kemi marrë të dhëna faksi çdo muaj, ne bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e marketingut të faksit?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të faksit do të dorëzohet dhe për udhëheqjen e numrit të faksit të kontaktit, ne marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Whatfarë është saktësia e listës së transmetimit të faksit?

Ne ju ofrojmë numrat e faksit me saktësi 95%. E gjithë numri i faksit tonë të kontaktit është i verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloj liste të marketingut të faksit ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e faksit të biznesit gjithashtu të dhënat e listës së numrave të faksit të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e transmetimit të faksit sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e transmetimit të faksit sjell çojë më të mbyllur të shitjeve për kompaninë tuaj.

Përdor listën e marketingut të faksit për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e marketingut të faksit në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së transmetimit të faksit. I gjithë numri i faksit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e faksit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin e faksit tonë të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e marketingut të faksit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për listën tuaj të numrave të porositur të faksit.

Lista e transmetimit të Faksit keni leje?

E gjithë lista jonë e transmetimit të faksit të kontaktit është një bazë lejesh dhe GDRP gati.

Cila është lista juaj e marketingut të faksit Burimi?

Burimi ynë i listës së marketingut të faksit është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e faksit nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave të faksit nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi e përdorim këtë listë të numrave të transmetimit të faksit?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të transmetimit të faksit për të krijuar kompaninë tuaj marketingun e faksit ose fushatat e transmetimit të faksit.

Lista e numrave të faksit është gati për të përdorur transmetimin e faksit?

Po lista jonë e numrave të faksit është e gatshme për të përdorur fushatat e transmetimit të faksit. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të faksit për transmetimin e faksit, është gati ta përdorni për të transmetuar sistemin.

Drejtuesit e lidhur