+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта на хотелот

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Список со е-пошта на хотелот

0
Адреса на е-пошта во хотел
Список со е-пошта на хотелот

Списокот со хотели за е-пошта ги вклучува сите информации за контакт во хотелот, како што се името на хотелот, адресата, адресата на е-пошта, телефонот итн. Информации. Користете го нашиот список за испраќање ако сакате да достигнете квалитетен хотел. Ние сме најдобрата компанија за хостирање списоци со е-пошта во светот. Willе дојде од нашата база на податоци за да добиеме најквалитетна услуга. Најновата база на податоци за испраќање е заверена со компјутер и технологија.
Овој список со е-пошта вклучува само податоци за САД, така што ако мислите дека ќе добиете список на хотел во друга земја, тогаш можете да контактирате со нас. Ние ќе ви помогнеме да ги изградите вашите насочени хотелски пошти за пошта.

Водечките хотели вклучуваат поштенски адреси. Ако мислите дека сакате да направите маркетинг стратегии со хотелски води, тогаш можете да го користите списокот на списоци на хотели. Нашата е-пошта ќе ви овозможи детали за контакт на хотели за носителите на одлуки. Хотелот е една од угостителската индустрија. Ако креирате маркетинг кампањи со е-пошта со список на хотели, така ќе бидат повеќе маркетинг-напори. Ако мислите да продавате услуги во хотели, производи или услуги, тогаш ви препорачуваме да ја купите нашата база на податоци за контакт со хотелот. Нашиот тим за водечка генерација ви дава 24 часа услуги на клиентите.

Купете списоци за испраќање во хотел

Списокот со хотели за е-пошта ги вклучува само информациите за контакт во хотелот во САД. Ако сакате да изградите или да купите список со хотелски пошта, тогаш ви предлагам да го користите списокот со контакти на хотели за Најнови податоци за испраќање. Бидејќи овој список со хотели е ажуриран и чисти води само.

Она што ја прави оваа база на податоци, директориум и поштенски список најдобар во индустријата е фактот дека сите нивни деловни контакти биле макотрпно истражувани за да се обезбедат ажурирани сите контакти за адреса за е-пошта на хотелот. А списокот обезбедува адреси за контакт со е-пошта на хотели во САД. Ние сме број еден добавувач на списоци за испраќање по е-пошта во хотелската индустрија што можат да отворат врати за потенцијалните нови деловни контакти преку 92000.

Списоци за деловно испраќање во хотел, мотели и одморалишта според најновата база на податоци за пошта доаѓаат со следниве информации, име, презиме, наслов на контакт, адреса на улица, земја, контакт телефонски број, број на факс, број на поштенски код, код на NAICS.

Список на адреси за испраќање по е-пошта на хотели и гости куќа. Маркетинг преку е-пошта со помош на списокот со е-пошта и базите на податоци е моќен начин за подобрување на вашите деловни резултати. Базата на податоци има барем 92,000 хотели, адреси за контакт 92,000 и веб-страници на 90,000 со имиња на домени. Нашата адреса за испраќање е единствено со цел да обезбеди вие со информации, најнови вести и специјални понуди од нашите хотели и гостилници.

Износ на записи: 92000

Вклучен список:

Контакт Име

Адреса

Град

Држава

Поштенски број

Телефонски број

Број на факс

Адреса на училишна е-пошта

Веб-страница

име на компанија

Тип на датотека: MS збор, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 2000 $ (еднократен надомест)

Прашања и одговори со списокот на е-пошта на хотелот

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин