AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта на КПД

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Список со е-пошта на КПД

0
Адреса за е-пошта на КПД
Список со е-пошта на КПД

Списокот со е-пошта на КПД има информации за контакт на овластен јавен сметководител. Списокот за маркетинг на е-пошта на КПД ќе ви помогне да ги достигнете сите сметки на компаниите. Willе стигнете до лицето на КПД лесно да ја користите нашата листа за маркетинг на е-пошта за сметководител. Можете да им ја испратите понудата или вестите од вашата компанија, и тоа список со двојни одлуки за да имате можност да им испратите понуда. 

Содржи маркетинг преку е-пошта е полесен од кога и да е кога имате точни податоци на кои може да сметате. Нашиот список за маркетинг на е-пошта на КПД ги добива директните адреси за контакт што ви се потребни. Значи, проверете дали сте купиле високо квалификувана база на податоци за е-пошта CPA, која содржи лесно користена со вашиот CRM.

Најновата база на податоци за испраќање ви обезбедува овластен јавен сметководител Контакт информации. Списокот за испраќање на КПД вклучува носител на одлуки поштенски адреси. Списокот за маркетинг на е-пошта на КПД ќе ви овозможи добра рентабилност. Списоците за КПД се едни од најдобрите списоци за маркетинг преку е-пошта. База на податоци за е-пошта на КПД ќе ви помогне да ги рекламирате вашите услуги или производи од маркетинг кампањи преку е-пошта. 

Адреса за е-пошта на КПД се нарекува и список со е-пошта b2b. КПД исто така се јави список на сметководители на сметководители. Базата на податоци за сметководители ќе ја зголеми продажбата на вашата компанија. Списокот за маркетинг преку е-пошта е многу корисен за мрежните маркетинг кампањи.

 

Купете го списокот со адреси за е-пошта за КПД за маркетинг

Износ на записи: 5,017
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт е-маил адреса
Контакт телефонски број
Број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија

Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 450
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Список со примероци на КПД

Список со маркетинг на е-пошта на КПД

Листа на КПД

Постојат четири главни типа на сметководители кои можат да бидат насочени преку поштенски списоци на сметководители: јавни сметководители, кои обезбедуваат сметководствени, ревизорски, даночни и консултантски услуги; сметководители за управување, кои ги следат приходите и трошоците на компанијата; државни сметководители, кои ги следат владините приходи и трошоци, и можат да прегледуваат сметки за деловни активности и граѓани (на пр. даночни пријави); и внатрешни ревизори, кои во суштина „двојно проверуваат“ за да осигурат дека целото сметководство е правилно и дали се следат процедурите.

Насочени водечки продажби на B2B, база на податоци за е-пошта B2B и списоци за испраќање B2B за развој на вашиот бизнис. Нашата база на податоци за е-пошта обезбедува целосни информации за маркетингот, како што се име на контакт, наслов, адреса за е-пошта, деловен контакт, код на СИК и многу повеќе. Содржи маркетинг по е-пошта е полесен од кога било кога имате точни податоци на кои можете да сметате. Нашата листа за маркетинг по електронска пошта КПД добива директни адреси за контакт што ви се потребни.

Најновите Услуги за бази на податоци за испраќање поштенски вредни B2B Даватели на податоци кои даваат вредни и автентични списоци за деловни е-пошта. Најновата база на податоци за испраќање нуди динамична и прилагодена база на податоци за електронска пошта за CPA, за да можат да останат поврзани со клиентите преку нашите систематски дизајнирани маркетинг кампањи за електронска пошта и директни пораки.

Прашање и одговор на списокот со е-пошта на КПД

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин