AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Медицинска сестра е-пошта листа

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

Медицинска сестра е-пошта листа

0
Адреса на е-пошта на медицинска сестра
Медицинска сестра е-пошта листа

Списокот со пошта на медицинска сестра ги вметнува само информациите за контакт со медицинска сестра во САД. Списокот со пошта на медицинска сестра ќе ви помогне лесно да стигнете до медицинската сестра во САД лесно да ја користите оваа листа со е-пошта на медицинска сестра. Од најновата база на податоци за испраќање до ажурирање на информациите во списокот со адреси за е-пошта на медицински сестри, тимот на MedicoReach гарантира дека секој запис во базата е валиден и генерира максимални одговори за вашите маркетинг кампањи во здравството. Достигнувањето до медицинските сестри за маркетинг на вашите медицински производи и услуги и нивно купување од вас може да стане едноставна задача само кога е поддржана од нашата база на податоци за е-пошта на медицински сестри, која се состои од целосни детали за контакт на овие професионалци.

Најновата база на податоци за испраќање разбира дека здравствените услови создадоа голема побарувачка за медицински сестри, на клиентите и медицинските организации им овозможуваме да им доставуваат лекари на лекарите со леснотија преку базата на податоци за испраќање медицински сестри. Со нашата точна и конкурентна база на податоци за е-пошта на медицински сестри, можете да достигнете регистрирани медицински сестри, лиценцирани практични медицински сестри и асистенти на медицинска сестра на адреса дома, адреса на училиште, адреса на болница, адреса на медицинска канцеларија или адреса на поврзана со медицинска компанија.

Комплетниот електронски список на Регистрирана база на медицински сестри Или лиценцираната база на податоци за стручни медицински сестри Или базата на податоци за регистрирани медицински сестри за напредни практики содржи медицински сестри на кои им е издадена лиценца во САД.

Купете списоци за испраќање медицинска сестра

Оваа е-пошта со медицинска сестра е совршена информација за контакт со B2B, која може да ви помогне да влезете со клучни квалитетни вредности. Најновата база на податоци за испраќање ја обезбедува најновата ажурирана и неделна потврдена база на податоци за испраќање. Веднаш можете да ги добиете вашите CRM и е-пошта во медицинска сестра. Нашиот стручен тим таму го распрашуваше организациското решение, услугата за чистење, програмата за медицинска сестра, ставка за физикална терапија или друг производ или услуга што се однесува на здравјето. Исто така, нашиот список со е-пошта 95% Гаранција за испорака со целосни информации за картичката V. Можете да контактирате со нас и да креирате ваш сопствен список на води по нарачка. Само одете за да додадете во копчето за кошничка и целосна обработка на исплата, па веднаш да ја преземете како датотека. CSV.

Износ на записи: 15,000
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт е-маил адреса
Контакт телефонски број
Број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија

Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 500
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на списокот со пошта на медицинска сестра

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин