AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

База на компании за облека

Најновата база на податоци за испраќање има повеќе од 300 милиони е-списоци со бизнис (b2b) и 400 милиони потрошувачи (b2c) од е-пошта од целата светска земја. Најновата база на податоци за испраќање секогаш ви обезбедува сите чисти и свежи списоци за маркетинг на е-пошта за кампањи за испраќање на вашата компанија. Getе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија давател на списоци со пошта. Ние ќе ви доставиме точни валидни податоци 90%. Сите наши податоци се двокреветни и основни за дозвола, така што нема проблем со жалба на GDPR. Ние продаваме единствена копија на нашата која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за испраќање исто така ќе ви помогне да ја креирате насочената листа со контакти од која било целна земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и гарантирани податоци за квалитет. Исто така, имате подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви треба консултација за маркетинг кампањи преку е-пошта.

База на компании за облека

0
Адреса за испраќање на облека за компанијата

Базата на податоци за компанијата облека создава возбуда во сегашниот свет. Нашата компанија за облека собира податоци од информации за компании за облека во САД и имиња на облека, телефонски броеви, адреси, е-пошта, факсови. Сите наши податоци свежи, чисти, валидни, ажурирани и тргнете во. Ако сакате да ги добиете сите информации од облеката, тогаш користете ја нашата база на податоци, тогаш ќе можете да ги постигнете своите цели. Индустријата за сечење игра клучна улога во подобрувањето на вашата деловна активност. Така, ќе ја користите нашата база на податоци за подобрување на вашата деловна кариера.

Овој список со е-пошта вклучува само податоци за САД, така што ако мислите да добиете список со облека за друга земја, тогаш можете да контактирате со нас. Ние ќе ви помогнеме да ги изградите вашите насочени води за пошта за облека.

Списокот со е-пошта на компанијата за облека ќе ви помогне да стигнете до лице што донесува одлуки во компанијата за облека од САД. Оваа база на податоци за компанијата облека ќе ви помогне да изградите нова можност за продажба на вашата компанија.
Бидејќи управувањето со залихите е еден од најважните аспекти на управување со деловна облека, можеби ќе ве интересира да го истражувате и горниот список со е-пошта. Апликациите за специјализирана облека за водичи на продавниците за продавници ќе ви овозможат да ги таргетирате купувачите во индустријата за трговците со малопродажни производи за максимално зголемување вашите маркетинг напори.

Добијте информации и истражувања во реално време користејќи ја најновата база на податоци за испраќање на податоци за најдобри компании во САД со детали за нивните донесувачи на одлуки за да го подобрите вашиот дострел на пазарот.

Купи Список со е-пошта на компанијата за облека

Износ на записи: 15,000

Списокот вклучува:

Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт со деловна адреса за е-пошта
Бизнис контакт Телефонски број
Бизнис факс број
веб-страница адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија
Тип на датотека: Excel, CSV

Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 500

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашања и одговори за база на податоци на компанијата

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние нудиме податоци за адреса за деловен контакт, исто така, податоци за адреса за контакт со потрошувачи и лице за контакт со компанија според наслов на вработените во компанијата и податоци за функцијата на работа. Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт со целни лица по индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин