+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Кина е-пошта листа

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Кина е-пошта листа

Листа на е-пошта на Кина Најнови бази на податоци Е-пошта тим за градење е-пошта изгради база на податоци од Кина. Имаме 600k деловна е-пошта и телефонска база на податоци од Кина. Нашиот тим потроши повеќе од 2 месеци за изградба на оваа база на податоци. Сите бази на податоци ги вклучуваат сите записи што ви се потребни за креирање кампањи за маркетинг на вашата деловна е-пошта. Нашата база на податоци има посебна држава и град на Кина кои ќе бидат добри за вашиот насочен пазар во Кина.

Најновата база на податоци направи милиони ново ажурирани списоци со е-пошта во Кина, база на податоци за потрошувачи и деловни е-пошта за 2019. Ова е една од најпознатите квалификувани компании за маркетинг на Интернет, која неодамна се ажурираше. Како што им служевме на врвните земји како Велика Британија, САД, Канада, Германнија, Австралија, треба да ја направиме нашата е-пошта база на податоци јасно, свежа и директна. Можете да направите добра фигура во предизвикувачкиот свет на Интернет со придружникот на Најновата база на податоци.

 

База на податоци за бизнис на Кина

0 K
Адреса за е-пошта на Кина Б2Б
База на податоци за бизнис на Кина

База на податоци за деловни е-пошта во Кина ги содржат сите активни детали за деловни контакти во Кина. Willе стигнете до деловните луѓе во Кина со оваа база на податоци за деловни е-пошта во Кина. Сите се активни информации за деловни контакти во Кина. Исто така, ако сакате да изградите базирана Кина база на податоци b2b, тогаш ве молиме контактирајте со нас. Пред сè, детали за базата на податоци за деловна е-пошта во Кина.

Купете ги најновите списоци со е-пошта за Кина B2B

Износ на записи: 243,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на деловна активност * адреса * Град * Поштенски код

* Држава * Е-адреса * Телефонски број * Број на факс * Адреса на веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

China Consumer Email Lists

China Consumer Email Lists

Износ на записи: 3 милиони

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Кина е-пошта листа

  • Ако повеќе од 10% од нашите е-пошта отскокнуваат, ќе ви дадеме кредити за повеќе податоци.
  • За 120 минути, можете да преземете база на податоци за контакти и да започнете да се поврзувате со вашата публика.
  • И автоматските и рачните процеси обезбедуваат точност на нашите списоци што се потврдени од човекот.
  • Поврзете се со менаџери на високо ниво во компании во САД, Велика Британија, Канада, Европа, Азија и многу повеќе.
  • Не се мачете да контактирате со генерики (како на пример [заштитена по е-пошта]) Со нашите списоци, можете да испраќате е-пошта до вистински луѓе.
  • Списоците со е-пошта за квалитет им овозможуваат на деловните субјекти да вршат B2B врски за неверојатно ниска цена.
  • Преземете ја вашата листа како датотека. CSV, интегрирајте ја во вашиот CRM и започнете мрежно поврзување.
  • Тим за поддршка во живо 24 / 7.

Прашање и одговор на списоци со е-пошта во Кина

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин