AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e postës elektronike të CEO

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike të CEO

0
Adresa Email CEO
Lista e postës elektronike të CEO

CEO listat me të gjitha detajet e kontaktit personal të shefit ekzekutiv të kompanisë. Do të merrni në këtë listë të gjitha 95% të sakta Lista e adresave të emailit të CEO info. Kjo listë e-mail përfshin vetëm të dhëna të kompanive amerikane. Nëse keni nevojë për ndonjë email tjetër të CEO të vendeve të tjera, na tregoni se do të ndërtojmë listat e CEO të vendeve tuaja.

Baza e të Dhënave të Fundit të Postimeve ju ofron listën e CEO aktive dhe të tanishme nga SH.B.A. Kemi listën e postave elektronike CEO 83,809 tani nga United United. Kjo plumb ju jep epërsinë e shitjeve për biznesin tuaj.

Lista e postës elektronike të CEO përfshin të gjitha kontaktet e listës së postës elektronike të zyrtarit ekzekutiv kuzhinier me emrin, adresën, telefonin, detajet e kompanisë etj. Ju mund të përdorni këtë listë email CEO për të promovuar biznesin tuaj në SH.B.A. Kjo listë e-mail përfshin vetëm informacione mbi kompanitë amerikane. Kjo listë e postave elektronike CEO është azhurnuar dhe baza e të dhënave e saktë 90%.

Bleni listat e postave elektronike më të fundit të CEO

Shuma e rekordeve: 110,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Titulli i punës së personit të kontaktit * Emri i biznesit * Adresa

* Qyteti * Shteti * Kodi postar * Adresa e emailit * Numri i telefonit * Numri i faksit * Uebfaqja

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 800

Adresat e emailit CEO për Kompanitë Amerikane

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju siguron të gjithë bazën e të dhënave të adresave të emailit CEO nga kompani amerikane. Të gjithë listat e postave elektronike ekzekutive kuzhinier vetëm nga kompanitë e Shtetit të Bashkuara. Do të merrni me këtë listë të gjitha detajet e kontaktit të CEOs. Gjithashtu nëse dëshironi të merrni listën e postave elektronike të CEO të vendeve të tjera, atëherë mund të na lejoni këtu. Ekipi ynë do të ndërtojë listën tuaj të postuar të CEO-ve të synuara për ju.

Lista e CEO e emailit e zhvilluar nga Sterling Marketing Solutions është e konsoliduar me kujdes nga industri të ndryshme si kujdesi shëndetësor, teknologji, financa, aviacioni, automobil, prodhim, telekomunikim, etj. Biznesi ynë i Përgjithshëm Lista e postave elektronike, CEO Mailing List, CEO Email Adresat dhe CEO Posta e të Dhënave të Mbledhura janë mbledhur në mënyrë të hollësishme për fushatat e marketingut efikas dhe komunikimin.

Drejtorët e nivelit C dukshëm CEO-të janë në krye të të gjitha detyrave vendimtare brenda një organizate dhe tregtarët mund të shkurtojnë kohën për të rritur shitjet duke shfrytëzuar të dhëna kontakti të sakta dhe të verifikuara të CEO-ve më të lartë me listat e postës elektronike të CEO-s.
Adresat e Postave të CEO-s, Baza e të dhënave të CEO-ve, CEO-të Adresat e Email-ve, CEO-të Menaxhimi i Listave të Postave, CEO Email Lista e SHBA, Drejtorët e CEO Email-it, Lista e postave elektronike të CEO-s, lista e postave të CEO-ve, informacioni i kontaktit të CEO-së, Lista e adresave të postës elektronike të CEO të kompanisë. Optimizoni fushatën tuaj të marketingut të kanalit të shumëfishtë duke shfrytëzuar listën e emailit CEO nga Infos B2B Lista e të dhënave përfshin detaje të ndryshme dhe adresat e postës elektronike të manjakëve të njohur të biznesit të cilat janë dukshëm të besueshme dhe të sakta.

Në të vërtetë, çdo hyrje e kontaktit në bazën e të dhënave tona përfshin email, titullin e punës, nivelin e punës, emrin e kompanisë, industrinë, numrin e të punësuarve në kompani, vendndodhjen gjeografike të biznesit dhe detaje të tjera që mund të përdorni për të synuar drejtorët e duhur ekzekutivë. Drejtori Ekzekutiv i Listës CEO Zyrtarët kryesorë ekzekutivë Baza e të dhënave postare e postës elektronike STORE.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve mund t'i sigurojë tregtarëve listën e të dhënave me email të Zyrtarit Kryeshef Ekzekutiv që është krijuar për të arritur objektivat e marketingut në mënyrë më efikase. Rritni reagimin e fushatës duke zgjedhur një bazë të dhënash të shënjestruar të CEO-ve të spitalit nga Marketers të HealthCare dhe të maksimalizoni shitjet. Adresat tona të postave të Shefit të Përgjithshëm Ekzekutiv të Spitalit (CEO) do të mbështesin fushatat tuaja të përcaktuara gjeo-shënjestruese me të dhëna nga.

Pyetje dhe përgjigje në listat e postave elektronike CEO

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur