AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista B2B e Suedisë

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e emaileve të biznesit të Suedisë

Lista e emaileve të biznesit të Suedisë është e nevojshme nëse dëshironi të drejtoni një fushatë efektive marketingu. Për më tepër, marketingu me email është i detyrueshëm tani për shumë arsye. Një nga arsyet kryesore që ju duhet të bëni marketing me email është se ju do të merrni përgjigjen më të lartë duke drejtuar reklama të fushatës me email. Njerëzit përdorin telefonat dhe internetin gjatë gjithë kohës. Pra, ju mund të arrini shumë popuj shumë shpejt me bazën e të dhënave të postës elektronike të Suedisë.

Për më tepër, lista e emaileve të biznesit të Suedisë është aktive dhe ka të dhënat më të sakta b2b që do të merrni ndonjëherë. Baza e të dhënave të fundit të postimeve është shumë e kujdesshme në lidhje me bazat e të dhënave të postës elektronike të biznesit. Ne e dimë se këto promovime me email mund ta ndryshojnë plotësisht biznesin tuaj. Por për këtë së pari, ju duhet të merrni një listë të re dhe funksionale të postës elektronike. Në të vërtetë, ky është shqetësimi kryesor i çdo biznesi që ata kanë nevojë për pothuajse 100% të dhëna të sakta për të promovuar shërbimin e tyre në të gjithë vendin. Pa këtë, ju nuk do të merrni rezultatin që prisni.

Lista e emaileve të biznesit të Suedisë mban çelësin e prosperitetit nëse e përdorni mirë. Përsëri, mund t'ju ofrojë informacione që nuk do t'i merrni askund tjetër. Të gjitha këto mund t'i merrni nga Baza e të Dhënave të Postimeve më të fundit me një çmim shumë të volitshëm. Prandaj, nëse nuk keni para ose nuk keni një kopje rezervë, atëherë kjo direktori e postës elektronike mund të jetë zgjidhja perfekte për ju dhe biznesin tuaj. Jo vetëm se ne mund t'ju japim mbështetje tjetër që mund t'ju nevojitet për aktivitetet tuaja të ardhshme.

K
Informacioni i kontaktit të biznesit

Suedia B2B kryeson

Lista e Kontakteve të Suedisë B2B

Drejtuesit e b2b të Suedisë janë thelbësore në drejtim të gjetjes së klientëve të shumtë. Ka metoda të tjera përmes të cilave mund të bëni promovime për biznesin tuaj. Por për këtë, mund t'ju duhet të investoni shumë para dhe fuqi punëtore. Përsëri, nuk ka asnjë garanci që pasi të keni shpenzuar shumë para, do të merrni rezultatin që dëshironi. Për këtë arsye, ne kurrë nuk këshillojmë njerëzit që mund t'i çojnë ata në drejtimin e gabuar. Në këtë epokë moderne, duhet të mendosh dhe të punosh ndryshe. Prandaj, pranoni listën e postës elektronike për të qëndruar me trendin më të fundit.

Gjithashtu, klientët b2b të Suedisë ju lejojnë të eksploroni më shumë. Po! Tani mund të shkoni përtej kufijve tuaj me listën e emaileve të biznesit të Suedisë. Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ju siguron që do të shihni një kthim të mirë dhe të menjëhershëm të investimit (ROI) me ndihmën e kësaj liste emaili. Përsëri, mund ta përdorni në cilëndo nga platformat tuaja të preferuara CRM. Pra, e gjithë kjo me siguri do të rrisë vlerën e përgjithshme të markës suaj dhe do t'ju japë pozicionin perfekt që mund të mos e shihni kurrë më parë.

Lista e postës elektronike të kompanive të Suedisë

Lista e emaileve të kompanisë suedeze është një produkt që duhet blerë. Nuk ka alternativa për bazën e të dhënave të postës elektronike të biznesit. Nëse jeni këtu dhe po e lexoni këtë, atëherë mund ta kuptoni tashmë se pa kontaktet e emailit dhe informacione të tjera nuk do të mund të arrini objektivin tuaj. Pra, pse jeni ende duke pritur? Baza e të dhënave më të fundit të postimeve është këtu me ju me bazën më të plotë të të dhënave të postës elektronike. Siç u tha më parë, do të merrni informacione të tjera kyçe me listën e postës elektronike. Tani le të shohim se çfarë po ofrojmë në listën e emaileve të biznesit të Suedisë.

Lista e emaileve të kompanisë suedeze është plot me të dhënat e personit. Këtu do të merrni emrin dhe mbiemrin e klientit, adresën e shtëpisë dhe zyrës, titullin e punës, emrin e qytetit, shtetin, kodin postar, URL-në e Linkedin etj. Prandaj, në listën e emailit të biznesit, do të merrni gjithashtu emrin e kompanisë dhe detaje të tjera të kompanisë që do t'ju vijë si bonus. Prandaj, ju mund të synoni çdo biznes ose klient me ndihmën e këtyre të dhënave të emailit.

Paketa e plotë

Shuma e regjistrave: 240,000

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: 350 dollarë
Përfshihet lista jonë Suedi B2B:
Lista e emailit të biznesit

Merrni Shembullin tuaj Falas

Baza e të dhënave me email për Suedinë

Baza e të dhënave të postës elektronike të Suedisë mund të jetë karta atu për biznesin ose kompaninë tuaj. Ka shumë mundësi që mund të arrini me listën e emaileve të biznesit të Suedisë. Mbi të gjitha, të dhënat tona të besueshme janë substanca që ju nevojitet për këtë. Paketa që mund të merrni nga ne me një çmim të ulët. Gjithashtu, ne e mbajmë procesin e pagesës shumë të thjeshtë në mënyrë që çdokush të mund ta blejë direktorinë me lehtësi. Është një produkt një herë blerje dhe pagese fikse.

Si përfundim, baza e të dhënave e emailit të Suedisë ka të gjithë përbërësit që ju nevojiten për biznesin tuaj. Megjithatë, varet nga ju se si do ta përdorni dhe për çfarë qëllimesh. Por në fund, ajo ka fuqinë t'ju befasojë në një mënyrë të mirë. Pas përfundimit të procesit të pagesës, mund t'i shkarkoni menjëherë të dhënat në pajisjen tuaj. Skedari do t'ju vijë në një format Excel ose CSV. Pra, për mirëqenien e biznesit tuaj, blini klientët b2b të Suedisë në çdo kusht.

Pyetje dhe përgjigje në listën e postës elektronike të biznesit të Suedisë
Lista e emaileve të biznesit të Suedisë Përditësimi i fundit?

Më e rëndësishmja, Çdo muaj ne azhurnojmë të dhënat tona.

Koha e dorëzimit të të dhënave?

Pas kësaj, duke bërë porosi brenda 4 orëve të dhënat tuaja do të dorëzohen.

Cila është saktësia e bazës së të dhënave të Suedisë?

Si përfundim, 95% të dhëna të sakta nga Suedia.

Kush më ofron listën e emaileve me shumicë të Suedisë?

Sidoqoftë, Baza e të dhënave më të fundit të postave ju ofrojnë një listë të postës elektronike.

A mund të marr mostrën falas të listës së postës elektronike të Suedisë?

Përveç kësaj, Po shikoni lidhjen tonë të listës së shembullit.

Kush janë ofruesit e besuar të adresave të emailit në Suedi?

Me fjalë të tjera, www.latestdatabase.com

Pse te besoj ty

Përveç kësaj, Ne jemi duke bërë biznes nga viti 2012. Ne jemi kompania e regjistruar.

Cila format e postës elektronike do të jetë dorëzimi?

Me fjalë të tjera, Ne do t'ju ofrojmë formatin excel ose CSV.

Listat e postave kanë leje?

Për më tepër, e gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë e lejimit dhe GDRP e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Si përfundim, Të gjitha të dhënat zgjedhin dyfish dhe vijnë nga faqja e besuar.

A mund të marr listën e kontakteve të personave të synuar nga Suedia?

Pas kësaj, Po kontaktoni me ekipin tonë të shitjeve.

Kjo listë e-mail b2b është e freskët?

Sidoqoftë, Të gjitha listat e postës elektronike b2b janë të freskëta dhe të pastruara.

Drejtuesit e lidhur