AF SQ AR HY BE BG CA NY ZH-CN ZH-TW CO HR CS DA NL EN EO ET TL FI FR GL KA DE EL HI HU ID GA IT JA JW KM KO KY LO LA LV LT LB ML NO PS PL PT RO RU SK SL ES SV TH TR UK UZ VI ZU

Lista e numrave të telefonit të Singaporit kinez

Baza e të dhënave më të fundit të postave ka më shumë se 300 milion listë të postës elektronike të biznesit (b2b) dhe 400 milion konsumatorë (b2c) të bazës së të dhënave me email nga vendi në të gjithë botën. Baza e të dhënave më të fundit të postave gjithmonë ju ofron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postës së kompanisë suaj. Ju do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër që ofron listën e postave. Ne do t'ju ofrojmë 90% të dhëna të sakta të vlefshme. Të gjitha të dhënat tona janë të zgjedhura dhe lejet e dyfishta bazë, kështu që nuk ka problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tona. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave më të fundit të Postave gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të synuar të kontakteve nga çdo vend, person, industri, qytet i synuar. Blerja e të dhënave nga ne është e sigurt dhe e garantuar e të dhënave me cilësi. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

lista e numrave të telefonit

Lista e numrave të telefonit të Singaporit kinez

Lista e numrave të telefonit të Singaporit kinez është një mjet efektiv për të lidhur kinezët në Singapor. Populli kinez përbëhet nga një grup i madh etnik në Singapor. Pra, lidhja me të njëjtët njerëz kulturorë në një tokë të huaj është shumë e dobishme për këdo. Në këtë rast nga ne, ju mund të merrni një listë 95% autentike të numrave të telefonit. Edhe nëse gjeni ndonjë numër telefoni të pavlefshëm, ne do t'i ndryshojmë duke i dhënë numra të rinj, të vlefshëm. Gjithashtu, nga ne, ju do të merrni lista autentike të numrave që janë premium në cilësi. Për më tepër, ne kurrë nuk bëjmë kompromis me cilësitë. Pra, na lejoni t'ju shërbejmë me listën tonë të besueshme të numrave të telefonit të Singaporit kinez.

Lista e numrave të telefonit të Singaporit kinez mund të jetë një zgjidhje e përshtatshme për problemin tuaj. Sepse lista jonë e numrave përbëhet nga njerëz nga shumë klasa dhe mosha. Pra, duke përdorur listën tonë, ju lehtë mund të synoni njerëzit tuaj dhe të komunikoni me ta. Në këtë kohë, njerëzit janë aktivë globalisht në të gjithë botën. prandaj, nëse doni të arrini njerëzit kinezë të Singaporit, mund të lidheni me ta nga kudo duke përdorur shërbimin tonë.   

Lista e numrave të telefonit kinez të Singaporit prej nesh ju ndihmon në biznesin tuaj. Në ditët e sotme, njerëzit përpiqen të tërheqin klientët në shumë mënyra. Midis tyre- dërgimi i ofertave, zbritjeve dhe kodeve promovuese janë të njohura përmes mesazheve me tekst. Pra, ju mund t'u dërgoni mesazhe klientëve tuaj ose mund t'u bëni thirrje të ftohta dhe shumë gjëra duke përdorur shërbimin tonë.  

Lista e numrave të telefonave celularë B2C kineze të Singaporit

Lista e numrave celularë të Singaporit Kinez B2C do t'ju ndihmojë të kontaktoni shumë kinezë në Singapor. Përveç kësaj, duke përdorur numrat tanë të biznesit, ju mund të promovoni mallrat dhe shërbimet tuaja. Pra, lidhni njerëzit tuaj dhe dërgoni SMS me shumicë duke përdorur listën tonë të numrave të telefonit të Singaporit kinez. Ju mund të dëshironi të investoni paratë tuaja në reklamat e duhura dhe të mos gjeni asnjë. Atëherë, ju mund të mbështeteni në shërbimin tonë. Prandaj, mund të merrni një kthim të lartë nga investimet tuaja (ROI) duke përdorur numrat tanë të telefonit. Pra, zgjeroni fushat dhe strategjitë tuaja të biznesit dhe bëhuni një anëtar krenar i nesh. 

Lista e numrave celularë B2C të Singaporit kinez është një pasuri për biznesin tuaj. Mund të keni shumë konsumatorë kinezë në Singapor. Pra, duke përdorur një listë të saktë numrash, ju mund t'i kontaktoni ata dhe të shisni produktet tuaja. Ju mund të bëni biznes online ose offline duke përdorur numrat tanë të personalizuar. Duke qenë se koleksioni ynë i numrave është i freskët dhe i pastër, ju mund të merrni një përgjigje të shkëlqyer nga klientët tuaj. Pra, besoni shërbimit tonë dhe merrni oferta fitimprurëse duke përdorur listën tonë të numrave.

Lista e numrave të telefonit të Singaporit kinez

Paketat e numrave të telefonit të Singaporit kinez

Paketat e numrave të telefonit të Singaporit kinez funksionojnë si magji për të promovuar mallrat dhe shërbimet tuaja. Pra, kinezët duke përfshirë studentët dhe punëtorët në Singapor kanë nevojë për shumë gjëra për të jetuar. Në një vend të huaj, ata kanë nevojë për një burim të besueshëm për të besuar kur bëhet fjalë për të blerë diçka. Pra, nëse bëni biznes me produkte kineze, atëherë lista jonë e numrave mund të jetë e dobishme për ju. Ju mund të krijoni një rrjet me ata që kanë nevojë për produktet tuaja. Për më tepër, ne do të ofrojmë edhe emrat, adresat, ID-të e emailit dhe numrat e telefonit. Pra, me listën tonë të numrave të telefonit të Singaporit kinez, mund të bëni marrëveshje të mira.   

Paketat e numrave të telefonit të Singaporit kinez mund të jenë një opsion i shkathët për të marrë më shumë shitje. Duke qenë se mund të merrni informacione të plota për çdo klient të veçantë, kështu mund t'i bindni ata nëpërmjet telefonatave, mesazheve me tekst, emaileve dhe dërgimit të ftesave në adresat e tyre. Për më tepër, duke përdorur listën tonë të numrave të telefonit, ju mund të afroheni më shumë me klientët tuaj.

Urdhër Biznesi

Shuma e regjistrave: 100,000

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 6,000

Rendit të Vogël

Shuma e regjistrave: 30,000

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 3,000

Rendi i gjurmëve

Shuma e regjistrave: 10,000

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar së fundmi

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 1,200

Blini listën e numrave celularë kinezë të Singaporit

Blini bazën e të dhënave të numrave të kontaktit në Mbretërinë e Bashkuar kineze me një çmim me shumicë. Ne, baza e fundit e të dhënave të postimeve ju ofrojmë këto të dhëna me kosto të ulët. Lista e numrave të telefonit kinez në Mbretërinë e Bashkuar është një arkiv unik i të dhënave që mund të blihet në çdo kohë nga ne. Provoni të dhënat tona të të dhënave dhe zgjeroni fushatën promovuese të biznesit tuaj. Kjo do t'ju bëjë të aftë të gjeneroni më shumë drejtime që në fund do ta bëjnë biznesin tuaj më fitimprurës. Për më tepër, ne kemi një ekip mbështetës 24/7. Pra, ju mund të na trokasni në çdo kohë nëse keni ndonjë pyetje.

Blini bazën e të dhënave të numrave të kontaktit në Mbretërinë e Bashkuar kineze për ta vendosur kompaninë tuaj në renditjen më të lartë. Lista e të dhënave të numrave të kontaktit në Kinezisht në Mbretërinë e Bashkuar është tani gati për shkarkim. Mund ta shkarkoni në çdo kohë. Për më tepër, grupi ynë i të dhënave është i thjeshtë për t'u blerë dhe përdorur, gjë që do t'ju kursejë gjithashtu kohë dhe përpjekje produktive. Në të njëjtën kohë, nuk keni nevojë të keni ndonjë fuqi punëtore të aftë për trajtimin e të dhënave. Sidoqoftë, do të merrni listën e kontakteve në formatin Excel dhe CSV që mund të eksportoni në platformat tuaja CRM.

Pyetje dhe përgjigje
Kur Numri i Telefonit celular udhëheq Adresën e Kontaktit Azhurnimi i fundit?

Sipas çdo muaji, ne përditësojmë listën e numrave të telefonit tonë celular të kontaktit. Dhe ne ndërtojmë listën tonë celulare nga më shumë burime. Në të njëjtën mënyrë, pasi merrnim të dhëna çdo muaj, ne i përditësuam ato. Ndonjëherë ne e bëjmë atë më herët dhe e përditësojmë atë.

Kur dorëzohet lista e numrave të telefonit celular?

Siç mund të shihet pas bërjes së porosisë brenda 4 orëve, ne ofrojmë listën e numrave tuaj të telefonit do t'ju dorëzohet. Siç e dini për kontaktet e personalizuara, listat e numrave celularë, na duhen maksimumi 72 orë për të krijuar të dhëna.

Cila është saktësia e numrit të telemarketingut?

Për më tepër, ne ju ofrojmë 95% të saktë numra celularë. Këtu, numri ynë i celularit të kontaktit është i verifikuar nga njeriu dhe kompjuteri. Dhe do të përditësohet gjithmonë për herë të fundit.

Çfarë lloji të listës së numrave celularë ofroni?

Aktualisht, ne ofrojmë numrat e telefonit të biznesit dhe të dhënat e listës së numrave celularë të konsumatorëve. Nga ana tjetër, Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ofron çdo listë kontaktesh që mund të jetë person, punonjës, punëkërkues, të papunë, studentë, si kushdo. Gjithashtu, ne ndërtojmë titullin e punonjësve dhe të dhënat e funksionit të tyre të punës. Siç e dini, nëse keni nevojë për ndonjë numër celulari, ne mund t'ju ofrojmë në çdo kohë.

A sjell kjo listë e telemarketingut epërsinë e shitjeve?

Sigurisht, lista jonë e telemarketingut sjell më të sakta që shitjet të udhëheqin për kompaninë tuaj.

A përdoret lista e numrave celularë në ndonjë platformë CRM?

Sigurisht, ju mund të përdorni listën e numrave celularë në çdo platformë CRM.

Pse te besoj?

Deri më tani jemi aktivë ku kemi filluar biznesin në vitin 2012. Në përgjithësi, ne jemi kompania e vetme më e madhe që ofrojmë për listën e numrave të telefonit. Jo vetëm kontakti telefonik, por edhe klienti do të marrë listën e plotë të kontakteve. Dhe ne jemi 24 orë në ditë. Dhe ne u lidhëm me GDRP që do t'ju ndihmojë me besim. Më e rëndësishmja, është vendi i parë ku merrni të gjithë listën e kontakteve që është 95% e saktë. Nëse merrni më shumë se 5% fryrje shtesë në çdo listë numrash, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin tonë të telefonit të marrë. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Në pjesën më të madhe, ne do t'ju ofrojmë Excel, CSV, XML Spreadsheet, format për listën e numrave të porositur të telemarketingut.

A ka leje lista e telefonave celularë?

Definitivisht, lista jonë e të gjithë numrave celularë të kontaktit është në bazë të lejes dhe gjithashtu kemi GDRP gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Po kështu, burimi i listës sonë të telemarketingut janë platforma të ndryshme. Prandaj, ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut vetëm nga faqet e besuara dhe burimet e zgjedhjes. Dhe padyshim, ne i ndërtojmë listat tona nga burime biznesi dhe burime konsumatore.

Për çfarë qëllimi e përdorim këtë listë numrash celularë?

Këtu, mund ta përdorni këtë listë të numrave të telefonit celular për të krijuar fushatat e marketingut në internet të SMS-ve të kompanisë suaj ose të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të celularit është gati për të përdorur një qendër thirrjesh?

Sigurisht, lista e numrave tanë celularë është gati për t'u përdorur në qendrën e thirrjeve. Dhe nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave celularë për të telefonuar qendrën, atëherë mundeni. Sepse ne jemi gjithmonë të gatshëm ta përdorim atë në çdo thirrje që mund të keni.

Drejtuesit e lidhur