AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Медицинска сестра е-пошта листа

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Медицинска сестра е-пошта листа

0
Адреса на е-пошта на медицинска сестра
Медицинска сестра е-пошта листа

Списокот со пошта на медицинска сестра ги вметнува само информациите за контакт со медицинска сестра во САД. Списокот со пошта на медицинска сестра ќе ви помогне лесно да стигнете до медицинската сестра во САД лесно да ја користите оваа листа со е-пошта на медицинска сестра. Од најновата база на податоци за испраќање до ажурирање на информациите во списокот со адреси за е-пошта на медицински сестри, тимот на MedicoReach гарантира дека секој запис во базата е валиден и генерира максимални одговори за вашите маркетинг кампањи во здравството. Достигнувањето до медицинските сестри за маркетинг на вашите медицински производи и услуги и нивно купување од вас може да стане едноставна задача само кога е поддржана од нашата база на податоци за е-пошта на медицински сестри, која се состои од целосни детали за контакт на овие професионалци.

Најновата база на податоци за испраќање разбира дека здравствените услови создадоа голема побарувачка за медицински сестри, на клиентите и медицинските организации им овозможуваме да им доставуваат лекари на лекарите со леснотија преку базата на податоци за испраќање медицински сестри. Со нашата точна и конкурентна база на податоци за е-пошта на медицински сестри, можете да достигнете регистрирани медицински сестри, лиценцирани практични медицински сестри и асистенти на медицинска сестра на адреса дома, адреса на училиште, адреса на болница, адреса на медицинска канцеларија или адреса на поврзана со медицинска компанија.

Комплетниот електронски список на Регистрирана база на медицински сестри Или лиценцираната база на податоци за стручни медицински сестри Или базата на податоци за регистрирани медицински сестри за напредни практики содржи медицински сестри на кои им е издадена лиценца во САД.

Купете списоци за испраќање медицинска сестра

Оваа е-пошта со медицинска сестра е совршена информација за контакт со B2B, која може да ви помогне да влезете со клучни квалитетни вредности. Најновата база на податоци за испраќање ја обезбедува најновата ажурирана и неделна потврдена база на податоци за испраќање. Веднаш можете да ги добиете вашите CRM и е-пошта во медицинска сестра. Нашиот стручен тим таму го распрашуваше организациското решение, услугата за чистење, програмата за медицинска сестра, ставка за физикална терапија или друг производ или услуга што се однесува на здравјето. Исто така, нашиот список со е-пошта 95% Гаранција за испорака со целосни информации за картичката V. Можете да контактирате со нас и да креирате ваш сопствен список на води по нарачка. Само одете за да додадете во копчето за кошничка и целосна обработка на исплата, па веднаш да ја преземете како датотека. CSV.

Износ на записи: 15,000
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
Контакт е-маил адреса
Контакт телефонски број
Број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија

Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано

Вкупен трошок: $ 500
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор список со е-пошта за медицинска сестра

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин