+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Италија База на е-пошта

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листа на е-пошта во Италија

Италија список за е-пошта за промовирање на вашиот бизнис во Италија. Имаме добра база на е-пошта од Италија. Ако имате повеќе време да потрошите за изградба на вашата насочена листа со е-пошта и потрошивте повеќе пари за да добиете добра база на е-пошта за вашиот бизнис, за да ви помогнеме да добиете висококвалитетни и насочени списоци за е-пошта. Можете да ја користите нашата список за е-пошта во Италија за вашиот бизнис. Листата со е-пошта во Италија ќе ви помогне лесно да стигнете до италијанската деловна активност или потрошувач. Оваа база на податоци за е-пошта во Италија можете да ја користите за вашите маркетинг кампањи по е-пошта.

Најновата база на податоци за испраќање има милиони собирање на италијанска база на податоци за бизнис и е-пошта за потрошувачи од каде можете да го направите вашиот идентитет во секторот за онлајн маркетинг. Предностите на оваа компанија се очигледни. Оваа компанија има организиран список на обемни податоци; од оваа продавница можете да добиете какви било типови бази на податоци за е-пошта според вашите барања. Европа е добро место за воспоставување на вашиот бизнис во оваа област. Значи, ако сакате да ја промовирате вашата деловна активност во Европа, тогаш треба да го користите списокот со пораки во Италија затоа што Италија е најважната земја од Европа.

Листа на е-пошта за деловна активност во Италија

0
Адреса за е-пошта на Италија B2B
База на податоци за деловни е-пошта во Италија

Списокот за деловни е-пошта во Италија содржи само активни информации за деловен контакт во Италија. Getе добиете 10,000,00 база на податоци за деловни пошта во Италија доколку ја купите оваа листа со е-пошта. Оваа база на податоци за деловни е-пошта во Италија можете да ја користите за маркетинг по е-пошта на вашата компанија, како и кампањи за ладно повикување. Пред сè, детали за базата на податоци за деловни е-пошта во Италија.

Купете Свежи и ажурирани списоци со е-пошта на B2B Италија

Износ на записи : 200,000

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Возраст * адреса * Адреса на е-пошта

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

База на податоци за потрошувачи на е-пошта во Италија

0 милиони
Адреса за е-пошта на Италија B2C
Италија База на е-пошта

Базата на податоци за потрошувачи со е-пошта ги содржи сите лични податоци за контакт со Италијанците. Italyе стигнете до Италијанците со оваа италијанска база на податоци за е-пошта за потрошувачи. Вие исто така можете да изградите своја и специфична база на податоци за потрошувачи на е-пошта од Италија од нас. Ние исто така ви помагаме да управувате со поштенските кампањи во Италија.

Купете Свежи и ажурирани списоци со е-пошта со Италија B2C

Износ на записи: 9 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име на контакт * Возраст * адреса

* И-мејл адреса * IP адреса * Телефонски број

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на списокот за е-пошта во Италија

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Што е најважно, секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ние ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога податоците се испорачуваат?

После тоа, правејќи нарачка во рок од 4 часа, вашите податоци ќе бидат доставени, а за сопствени податоци за контакт, ние земаме максимум 72 часа за изградба на податоци.

Што е точноста на податоците?

Како заклучок, ви обезбедуваме 95% податоци за точност. Нашата целосна адреса за контакт е потврдена од човечко и компјутерско око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Сепак, ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, исто така, податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочена личност според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список со е-пошта е свеж?

Сепак, списокот со сите е-пошта е свеж и исчистен од нашиот тим.

Може ли да го користам за мојот CRM?

Со други зборови, подготвен е да ја користи секоја CRM платформа.

Може ли да изградам насочени водичи?

Покрај тоа, Ако сакате да градите насочени водичи, ние ќе ги изградиме за вас.

Зошто ти верувам?

Покрај тоа, ние работиме деловни активности во 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Покрај тоа, целата наша адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот извор на податоци?

Како заклучок, нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги зедовме сите податоци од доверливи страници и се определуваме само за изворот на податоци. Ние градиме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувач.

Адресата за е-пошта е активна или валидна?

Покрај тоа, целата адреса за е-пошта е активна и излегувајте доколку некоја е-адреса не е валидна, па затоа ќе ви ги вратиме парите.

Списокот за е-пошта за маркетинг е ажуриран?

Што е најважно, нашиот список за маркетинг по е-пошта е ажуриран и неодамна ажуриран.

Овој список за маркетинг преку е-пошта го носи водството за продажба?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија

Поврзани води

whatsapp копче-мин