AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта на хотелот

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Список со е-пошта на хотелот

0
Адреса на е-пошта во хотел
Список со е-пошта на хотелот

Списокот со хотели за е-пошта ги вклучува сите информации за контакт во хотелот, како што се името на хотелот, адресата, адресата на е-пошта, телефонот итн. Информации. Користете го нашиот список за испраќање ако сакате да достигнете квалитетен хотел. Ние сме најдобрата компанија за хостирање списоци со е-пошта во светот. Willе дојде од нашата база на податоци за да добиеме најквалитетна услуга. Најновата база на податоци за испраќање е заверена со компјутер и технологија.
Овој список со е-пошта вклучува само податоци за САД, така што ако мислите дека ќе добиете список на хотел во друга земја, тогаш можете да контактирате со нас. Ние ќе ви помогнеме да ги изградите вашите насочени хотелски пошти за пошта.

Водечките хотели вклучуваат поштенски адреси. Ако мислите дека сакате да направите маркетинг стратегии со хотелски води, тогаш можете да го користите списокот на списоци на хотели. Нашата е-пошта ќе ви овозможи детали за контакт на хотели за носителите на одлуки. Хотелот е една од угостителската индустрија. Ако креирате маркетинг кампањи со е-пошта со список на хотели, така ќе бидат повеќе маркетинг-напори. Ако мислите да продавате услуги во хотели, производи или услуги, тогаш ви препорачуваме да ја купите нашата база на податоци за контакт со хотелот. Нашиот тим за водечка генерација ви дава 24 часа услуги на клиентите.

Купете списоци за испраќање во хотел

Списокот со хотели за е-пошта ги вклучува само информациите за контакт во хотелот во САД. Ако сакате да изградите или да купите список со хотелски пошта, тогаш ви предлагам да го користите списокот со контакти на хотели за Најнови податоци за испраќање. Бидејќи овој список со хотели е ажуриран и чисти води само.

Она што ја прави оваа база на податоци, директориум и поштенски список најдобар во индустријата е фактот дека сите нивни деловни контакти биле макотрпно истражувани за да се обезбедат ажурирани сите контакти за адреса за е-пошта на хотелот. А списокот обезбедува адреси за контакт со е-пошта на хотели во САД. Ние сме број еден добавувач на списоци за испраќање по е-пошта во хотелската индустрија што можат да отворат врати за потенцијалните нови деловни контакти преку 92000.

Списоци за деловно испраќање во хотел, мотели и одморалишта според најновата база на податоци за пошта доаѓаат со следниве информации, име, презиме, наслов на контакт, адреса на улица, земја, контакт телефонски број, број на факс, број на поштенски код, код на NAICS.

Список на адреси за испраќање по е-пошта на хотели и гости куќа. Маркетинг преку е-пошта со помош на списокот со е-пошта и базите на податоци е моќен начин за подобрување на вашите деловни резултати. Базата на податоци има барем 92,000 хотели, адреси за контакт 92,000 и веб-страници на 90,000 со имиња на домени. Нашата адреса за испраќање е единствено со цел да обезбеди вие со информации, најнови вести и специјални понуди од нашите хотели и гостилници.

Износ на записи: 92000

Вклучен список:

Контакт Име

Адреса

Град

Држава

Поштенски број

Телефонски број

Број на факс

Адреса на училишна е-пошта

Веб-страница

име на компанија

Вид на датотека: MS word, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 2000 $ (еднократен надомест)

Прашања и одговор на списокот за е-пошта на хотелот

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Што е најважно, секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ние ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога податоците се испорачуваат?

После тоа, правејќи нарачка во рок од 4 часа, вашите податоци ќе бидат доставени, а за сопствени податоци за контакт, ние земаме максимум 72 часа за изградба на податоци.

Што е точноста на податоците?

Како заклучок, ви обезбедуваме 95% податоци за точност. Нашата целосна адреса за контакт е потврдена од човечко и компјутерско око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Сепак, ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, исто така, податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочена личност според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список со е-пошта е свеж?

Сепак, списокот со сите е-пошта е свеж и исчистен од нашиот тим.

Може ли да го користам за мојот CRM?

Со други зборови, подготвен е да ја користи секоја CRM платформа.

Може ли да изградам насочени водичи?

Покрај тоа, Ако сакате да градите насочени водичи, ние ќе ги изградиме за вас.

Зошто ти верувам?

Покрај тоа, ние работиме деловни активности во 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Покрај тоа, целата наша адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот извор на податоци?

Како заклучок, нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги зедовме сите податоци од доверливи страници и се определуваме само за изворот на податоци. Ние градиме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувач.

Адресата за е-пошта е активна или валидна?

Покрај тоа, целата адреса за е-пошта е активна и излегувајте доколку некоја е-адреса не е валидна, па затоа ќе ви ги вратиме парите.

Списокот за е-пошта за маркетинг е ажуриран?

Што е најважно, нашиот список за маркетинг по е-пошта е ажуриран и неодамна ажуриран.

Овој список за маркетинг преку е-пошта го носи водството за продажба?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија

Поврзани води

whatsapp копче-мин