AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Германија База на е-пошта

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Германија База на е-пошта

Список со е-пошта Германија ви го дава најновиот 2020 База на податоци за е-пошта во Германија за вашиот бизнис Е-пошта маркетинг кампањи. Ние ви даваме високо квалитетни бази на е-пошта за е-пошта во Германија за да донесете продажба за вашите компании. Ако сакате да ги промовирате вашите производи или услуги во Германија, за да можете да ги користите нашите бази на податоци за е-пошта во Германија. Најновата база на податоци е една од најпопуларните компанија за е-пошта за бази на податоци за база на податоци за е-пошта во Германија.

B2B Германска адреса за е-пошта DE

0 K
Адреса за е-пошта Германија B2B
Листа на деловни пораки во Германија

Листа на бази на податоци за деловни или потрошувачки е-пошта. Ако сакате да креирате кампањи за е-пошта на германски јазик, можете да ги користите нашите списоци со е-пошта за е-пошта за создавање на вашата компанија Поштенски кампањи. Германската адреса за е-пошта de ќе ви помогне да контактирате со германски деловни луѓе. Пред сè, германската адреса за е-пошта ги наведува деталите за списокот. Можете исто така да добиете список со е-пошта од список со е-пошта во САД.

Германската адреса за е-пошта ќе ви обезбеди само детали за контакт со деловни луѓе во Германија, како што се, име, наслов на работа, позиција, е-пошта, телефон, адреса итн. Најновата база на податоци за пошта ви обезбеди валидна германска листа со е-пошта за вашиот бизнис.

 

Купете ја најновата база на податоци за испраќање во Германија B2B

Износ на записи: 652,000

(Оттука, сите записи вклучуваат проект за е-пошта)

Вклучување на списокот:

* Име на компанијата * Адреса * Град * Поштенски код * Адреса за е-пошта

* Телефонски број * Број на факс * Име за контакт со лице

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Цена: $ 500

Направете бесплатен примерок

Список за е-пошта на потрошувачи во Германија

0 милиони
Адреса за е-пошта на Германија B2C
Германија База на е-пошта

Листата со е-пошта за потрошувачи во Германија ги вклучува само личните податоци за контакт на локалните луѓе во Германија. Germanе стигнете до германскиот народ лесно со базата на податоци за е-пошта за потрошувачи во Германија. 90% точни информации за контакт. Пред сè, детали за базата на податоци за е-пошта на потрошувачите во Германија. Германската листа со е-пошта ќе ви ги обезбеди сите активни и валидни детали за контакт на лицето од ДЕ. Добијте сега вашата насочена германска листа за е-пошта за вашите кампањи за промоција преку Интернет.

Купете најнова база на податоци за е-пошта за Германија B2C

Износ на записи : 5 милиони

(Оттука, сите записи вклучуваат адреси за е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Презиме * Возраст

* адреса * адреса на е-пошта

Тип на датотека: Excel, CSV

Последно ажурирање: неодамна

Испорака: веднаш преземете.

Прашање и одговор на база на е-пошта во Германија

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Што е најважно, секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ние ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога податоците се испорачуваат?

После тоа, правејќи нарачка во рок од 4 часа, вашите податоци ќе бидат доставени, а за сопствени податоци за контакт, ние земаме максимум 72 часа за изградба на податоци.

Што е точноста на податоците?

Како заклучок, ви обезбедуваме 95% податоци за точност. Нашата целосна адреса за контакт е потврдена од човечко и компјутерско око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Сепак, ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, исто така, податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочена личност според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список со е-пошта е свеж?

Сепак, списокот со сите е-пошта е свеж и исчистен од нашиот тим.

Може ли да го користам за мојот CRM?

Со други зборови, подготвен е да ја користи секоја CRM платформа.

Може ли да изградам насочени водичи?

Покрај тоа, Ако сакате да градите насочени водичи, ние ќе ги изградиме за вас.

Зошто ти верувам?

Покрај тоа, ние работиме деловни активности во 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Покрај тоа, целата наша адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот извор на податоци?

Како заклучок, нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги зедовме сите податоци од доверливи страници и се определуваме само за изворот на податоци. Ние градиме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувач.

Адресата за е-пошта е активна или валидна?

Покрај тоа, целата адреса за е-пошта е активна и излегувајте доколку некоја е-адреса не е валидна, па затоа ќе ви ги вратиме парите.

Списокот за е-пошта за маркетинг е ажуриран?

Што е најважно, нашиот список за маркетинг по е-пошта е ажуриран и неодамна ажуриран.

Овој список за маркетинг преку е-пошта го носи водството за продажба?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија

Поврзани води

whatsapp копче-мин