AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список со е-пошта на ЦФО

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Список со е-пошта на ЦФО

0
Адреса за е-пошта на ЦФО
Список со е-пошта на ЦФО

Списокот со е-пошта CFO е најважниот список со пошта за промовирање на вашата деловна активност до целната личност. Може да добиете само 90% точни информации и детали за контакт на секој финансиски службеник за готвач. Списокот за испраќање на CFO вклучува само детали за контакт на службеникот за готвачи во САД. Можете да ја користите оваа листа со е-пошта на кое било место за да го промовирате вашиот бизнис или услуги на CFO.

Ако сакате да изградите своја сопствена и насочена листа на директори на финансиски држави, тогаш ве молиме известете не. Ние ќе ја изградиме вашата насочена

земји ЦФО води.

CFO листата е најважната база на податоци за е-пошта за кој било бизнис. Бидејќи овој производител на компанијата само донесува детали за контакт. Getе добиете детали за контакт за извршни службеници за финансии на готвачи 38,650. Ова е единствен список што продава само една копија на еден клиент. Од една компанија нема податоци за дупликат. Ова вклучува име, адреса, град, извршен директор за финансии, телефонски број на извршната власт за финансии, детали за компанијата, итн. Вие исто така може да се изгради свој и насочени CFO води од нас.

CFO води ви обезбедува насочена публика од списокот со адреси за е-пошта преку cfo. Деловни директориуми на ЦФО ќе ви помогнат да направите маркетинг кампањи преку е-пошта за вашиот бизнис. Најновата база на податоци за испраќање ви обезбедува доверливи податоци од средниот исток, за cfo. CFO сите записи заверени со совршени алатки. CFO води е мулти-канален маркетинг. Нашите научници за податоци прават сите податоци се потврдени.

Купете ги најновите ажурирани списоци со email за CFO

Износ на записи38,654

(Сите записи вклучуваат адреси на е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име за контакт * Наслов за работа со лице за контакт * Име на деловна активност * Адреса

* Град * Држава * Поштенски код * Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Вкупна цена: 1,273 УСД

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 4к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

CFO води

Списоци со C-ниво на професионалци поврзани со маркетинг преку е-пошта. Нашата база на податоци за е-пошта CFO нуди податоци од производство, ИТ, недвижнини, здравство, малопродажба, патувања, нафта и гас, телекомуникации, издаваштво, образование и друго. Нашата база на податоци е дизајнирана да ви овозможи директен пристап за комуникација со врвни финансиски директори преку директна пошта, е-пошта и телефон.

Ако ги внимавате овие клучни играчи кои се одговорни или распределуваат буџет, решенија за одобрување на проекти и решенија за стратешки сметки на една организација да го одведат вашиот бизнис на понови височини, вие сте на вистинското место, во потрагата по насоки имате решенија Ако сакате да се поврзете со шефот финансиски службеници за пишување на вашите производи, решенија или услуги, водичи за проверка можат да ви помогнат да обезбедите CFO листа, CFO Email списокот, списокот за испраќање CFO и списоците на CFO Telemarketing кои се дизајнирани да ги постигнат вашите маркетинг цели најефикасно.

Нашата база на податоци за е-пошта CFO се состои од детали како што се имињата на главните финансиски службеници, адреса на живеење, деловна адреса, заверен, валиден и ажуриран број за контакт, број за деловен контакт, заверена, валидна и ажурирана адреса за е-пошта на CFO, големината на приходот, име на компанијата, индустрија, СИК код, NAIC код, големина на вработените, возраста на директори, години искуство, квалификација, URL на веб-страница, држава, земја, поштенски код, припадност, број на факс и така натаму.

Со нашата потврдена база на податоци за е-пошта на Главниот службеник за процеси, направете ја вашата деловна мрежа моќна и подигнете ја листата на клиенти што се базираат на дозволи и се вклучуваат. Да им помогнеме на маркетинг професионалците да ја достигнат својата сегментирана публика, а истовремено да ја намалат загубата на доведува до слаб квалитет на податоците е нашата цел со списокот за контакти на Главниот службеник за процеси.

Податоците за главните финансиски службеници обезбедуваат високо проверена база на податоци за контакт-управувано од резултатите на водечките глобални главни финансиски службеници за е-пошта од целата индустрија. А многу сигурна и базирана на резултат база на податоци, Главните финансиски службеници (CFO) е-пошта е сеопфатен список со верификувани податоци за водечките глобални CFO од целата индустрија и географии.

Најновата база на податоци за испраќање е една од најдобрите и добри извори за водечките CFO. Можете да ги купите другите списоци за cfo списоци од овде. Нашиот тим ќе ја изгради вашата целна земја или градскиот список со контакти. Ние ќе ги изградиме вашите cfo води што носат добра рентабилност. Започнете со вашите кампањи за е-пошта за cfo.

CFO списоци со е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Што е најважно, секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ние ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога податоците се испорачуваат?

После тоа, правејќи нарачка во рок од 4 часа, вашите податоци ќе бидат доставени, а за сопствени податоци за контакт, ние земаме максимум 72 часа за изградба на податоци.

Што е точноста на податоците?

Како заклучок, ви обезбедуваме 95% податоци за точност. Нашата целосна адреса за контакт е потврдена од човечко и компјутерско око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Сепак, ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, исто така, податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочена личност според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список со е-пошта е свеж?

Сепак, списокот со сите е-пошта е свеж и исчистен од нашиот тим.

Може ли да го користам за мојот CRM?

Со други зборови, подготвен е да ја користи секоја CRM платформа.

Може ли да изградам насочени водичи?

Покрај тоа, Ако сакате да градите насочени водичи, ние ќе ги изградиме за вас.

Зошто ти верувам?

Покрај тоа, ние работиме деловни активности во 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Покрај тоа, целата наша адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот извор на податоци?

Како заклучок, нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги зедовме сите податоци од доверливи страници и се определуваме само за изворот на податоци. Ние градиме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувач.

Адресата за е-пошта е активна или валидна?

Покрај тоа, целата адреса за е-пошта е активна и излегувајте доколку некоја е-адреса не е валидна, па затоа ќе ви ги вратиме парите.

Списокот за е-пошта за маркетинг е ажуриран?

Што е најважно, нашиот список за маркетинг по е-пошта е ажуриран и неодамна ажуриран.

Овој список за маркетинг преку е-пошта го носи водството за продажба?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија

Поврзани води

whatsapp копче-мин