AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Извршни директори на е-пошта

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Извршни директори на е-пошта

0
Адреса за е-пошта на извршниот директор

Листи за извршен директор на е-пошта со сите детали за контакт на главниот извршен директор на компанијата. Willе ги добиете на оваа листа сите точни 95% Список на адреси за е-пошта на извршниот директор информации Овој список со е-пошта вклучува само податоци за компании од САД. Доколку ви треба друга е-пошта за извршен директор на други земји, кажете ни дека ќе ги изградиме списоците на извршниот директор на другите земји.

Најновата база на податоци за испраќање ви овозможува активна и присутна листа на извршни директори од САД. Имаме список за извршен е-пошта 83,809 сега од Обединета држава. Ова водство ви дава предност во продажбата за вашиот бизнис.

Списокот на е-пошта на извршниот директор ги вклучува сите готвачи на извршниот службеник за е-пошта со контакт со име, адреса, телефон, детали за компанијата и др. Можете да го користите овој список на извршен директор за унапредување на вашиот бизнис во САД. Овој список со е-пошта ги вклучува само информациите за компаниите од САД. Овој список на извршен директор е ажуриран и точна база на податоци 90%.

Купете најнови листи за е-пошта за извршен директор

Износ на записи: 110,000

(Сите записи вклучуваат адреси на е-пошта!)

Вклучување на списокот:

* Име * Име за контакт * Наслов за работа со лице за контакт * Име на деловна активност * Адреса

* Град * Држава * Поштенски код * Е-пошта * Телефонски број * Број на факс * Веб-страница

Тип на датотека: Excel, CSV

(Еднократен надомест)

Испорака: веднаш преземете.

Направете нарачка за пробен пакет

Износ на список: 20к

Пробна цена: 149 УСД

Преземете бесплатен примерок

Адреси на е-пошта на извршниот директор за американски компании

Најновата база на податоци за испраќање ви ја обезбедува целата база на податоци за адреса за е-пошта од извршниот директор од американски компании. Листа на сите извршни е-пошта за готвачи само од компаниите на Обединетите држави. Со оваа листа ќе ги добиете сите активни детали за контакт со извршни директори. Исто така, ако сакате да добиете список со извршни директори на е-пошта на други земји, тогаш можете да ги споделите со нас овде. Нашиот тим ќе направи да ја изгради вашата целна адреса за испраќање на главни извршни директори за вас.

Списокот на извршниот директор на е-пошта, развиен од Стерлинг маркетинг решенија, е внимателно консолидиран од различни индустрии, како што се здравството, технологијата, финансиите, авијацијата, автомобилот, производството, телекомуникациите и така натаму. Нашата релевантна деловна адреса за е-пошта на извршниот директор, извршен список на извршни директори, извршни директори на е-пошта и извршен директор за испраќање во база на податоци се исклучително собрани за ефикасни маркетинг кампањи и комуникација.

Извршните директори на Ц-ниво, главно извршните директори се на чело на сите одлучувачки задачи во рамките на една организација и пазарџиите можат да го скратат времето за зголемување на продажбата со искористување на точни и проверени податоци за контакт на врвни извршни директори со нашите списоци за е-пошта.
Адреси за испраќање на извршниот директор, извршен директор за е-пошта, извршен директор за е-пошта, извршен директор за е-пошта, извршен директор, извршен директор за електронска пошта Листа на САД, извршен директор за е-пошта на списокот во САД, извршен директор за е-пошта води, извршен директор за електронска пошта, список на извршен директор, информации за контакт со извршниот директор, Листа на адреси за е-пошта на извршен директор на компанијата Оптимизирајте ја вашата кампања со повеќе канали за маркетинг, искористувајќи го списокот на извршниот директор на е-пошта од Инфос B2B Списокот со податоци се состои од различни детали и адреси на е-пошта на добро познати деловни тајкуни кои се значително сигурни и точни.

Навистина, секој запис за контакт во нашата база на податоци вклучува е-пошта, наслов на работното место, ниво на работа, име на компанија, индустрија, број на вработени во компанијата, географска локација на бизнисот и други детали што можете да ги користите за да ги насочите вистинските извршни директори. Извршен директор Список за е-пошта Главни извршни директори База на податоци за пошта Продавница за пошта Пошта

Најновата база на податоци за испраќање може да им обезбеди на пазарот на списокот со податоци за е-пошта на главниот извршен директор, дизајниран да ги постигне маркетинг цените најефикасно. Зголемете ја реакцијата на кампањата со избирање на насочена база на податоци за извршна испраќање во болницата од Маркетинг на здравствени услуги и максимизирање на продажбата. Нашите адреси за испраќање на Главниот извршен директор на болницата (извршен директор) ќе ги поддржат вашите гео-насочени кампањи со податоци од.

Главен извршен директор Листа на е-пошта Прашање и одговор

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Што е најважно, секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ние ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добиваме податоци секој месец, ажурираме.

Кога податоците се испорачуваат?

После тоа, правејќи нарачка во рок од 4 часа, вашите податоци ќе бидат доставени, а за сопствени податоци за контакт, ние земаме максимум 72 часа за изградба на податоци.

Што е точноста на податоците?

Како заклучок, ви обезбедуваме 95% податоци за точност. Нашата целосна адреса за контакт е потврдена од човечко и компјутерско око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Сепак, ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, исто така, податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании според наслов на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работата Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочена личност според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Овој список со е-пошта е свеж?

Сепак, списокот со сите е-пошта е свеж и исчистен од нашиот тим.

Може ли да го користам за мојот CRM?

Со други зборови, подготвен е да ја користи секоја CRM платформа.

Може ли да изградам насочени водичи?

Покрај тоа, Ако сакате да градите насочени водичи, ние ќе ги изградиме за вас.

Зошто ти верувам?

Покрај тоа, ние работиме деловни активности во 2012 година. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Со други зборови, ние ќе ви обезбедиме Excel или CSV формат за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Покрај тоа, целата наша адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е ГДРП.

Кој е вашиот извор на податоци?

Како заклучок, нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги зедовме сите податоци од доверливи страници и се определуваме само за изворот на податоци. Ние градиме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувач.

Адресата за е-пошта е активна или валидна?

Покрај тоа, целата адреса за е-пошта е активна и излегувајте доколку некоја е-адреса не е валидна, па затоа ќе ви ги вратиме парите.

Списокот за е-пошта за маркетинг е ажуриран?

Што е најважно, нашиот список за маркетинг по е-пошта е ажуриран и неодамна ажуриран.

Овој список за маркетинг преку е-пошта го носи водството за продажба?

Со други зборови, Да, нашата листа за телемаркетинг донесе повеќе затворено водство за продажба за вашата компанија

Поврзани води

whatsapp копче-мин