AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Листа со е-пошта на банката

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Листа со е-пошта на банката

0
Адреса на банка за е-пошта
Листа со е-пошта на банката

Со изнајмување списоци за е-пошта и списоци со е-пошта, можете да достигнете деловни професионалци од корпоративно до средно раководство кои работат многу добро . Адреса за е-пошта на банка - Список за е-пошта за банкарство ви помага подобро да пазарувате до водечките страни. Листите со е-пошта ви помагаат да се приближите до идеалните резултати што сте ги замислиле. Нашата банкарска и финансиска поштенска листа ќе ја однесе вашата порака директно на. Дека продавачите достигнуваат професионалци имаат одлуки за купување. Нашата електронска листа на банкарски кредитни сојузи е дизајнирана по внимателно проучување на пазарот и разбирање на деловните потреби на клиентите. Имајќи предвид дека финансискиот сектор никогаш не е

 

Список на бази на податоци за е-пошта на банка тука

Износ на записи: 625,000
Списокот вклучува:
Име на бизнис
Адреса
Град
Држава
Поштенски број
e-mail адреса
Телефонски број
број на факс
Веб-сајт адреса
Код на СИЦ
Бизнис категорија
Тип на датотека: Excel, CSV
Ажурирано: Неодамна ажурирано
Вкупен трошок: $ 6,000
(Еднократен надомест)
Испорака: веднаш преземете.

Прашања и одговор на списокот за е-пошта во банка

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин