AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+ 8801723283638

24 / 7 за поддршка на корисниците

WhatsApp + 8801758300772

Список на е-пошта на сметководители

Најновата база на пошти има повеќе од 300 милиони деловни (b2b) списоци за е-пошта и 400 милиони потрошувачи (b2c) база на е-пошта од целата земја Најновата база на податоци за пошта секогаш ви ја обезбедува целата чиста и свежа маркетинг листа за е-пошта за поштенските кампањи на вашата компанија. Anyе добиете повеќе од добри податоци од која било друга компанија што дава услуги на пошта. Ние ќе ви доставиме 90% точни валидни податоци. Сите наши податоци се основни за двојно вклучување и дозвола, така што нема проблем со поплаките за ГДПР. Ние продаваме единствена копија од која било база на податоци. Една копија за еден клиент.

Најновата база на податоци за пошта исто така ќе ви помогне да ја изградите вашата насочена листа на контакти од која било насочена земја, личност, индустрија, град. Купувајте податоци од нас се безбедни и загарантирани квалитетни податоци. Исто така, имајте подготвени податоци што можете да ги купите и можете да ги користите за вашите кампањи. Исто така, ќе добиете помош од нас ако ви требаат какви било консултации за маркетинг кампањи по е-пошта.

Список на сметки за сметководители

0
Адреса за е-пошта на сметководители
Список на е-пошта на сметководители

Списокот за е-пошта на сметководители ги содржи сите детали за контакт на сметководителот во САД. Ако сакате да достигнете сметка, можете да ја користите оваа база на податоци за сметководители. Овој мејл список ќе ви помогне да стигнете до компанијата или личниот сметководител. Thisе ги добиете на оваа листа сите овластен сметководител полно име, адреса, адреса на е-пошта, телефон и сл. Информации што можете да ги користите за да ги достигнете преку пошта или повик.

Списокот со податоци за сметки е неодамна ажуриран и свежи води. Сите води се верификувани од човечко и компјутерско око, така што цело време ќе добиете тука свежи и чисти води. Ако треба да добиете било која друга земја овластен сметководител, тогаш дозволете ни. Ние исто така ќе создадеме список со е-пошта за вас.

Постојат четири главни типа на сметководители кои можат да бидат насочени преку поштенски списоци на сметководители: јавни сметководители, кои обезбедуваат сметководствени, ревизорски, даночни и консултантски услуги; сметководители за управување, кои ги следат приходите и трошоците на компанијата; државни сметководители, кои ги следат владините приходи и трошоци, и можат да прегледуваат сметки за деловни активности и граѓани (на пр. даночни пријави); и внатрешни ревизори, кои во суштина „двојно проверуваат“ за да осигурат дека целото сметководство е правилно и дали се следат процедурите.

Купете примерок од списокот со е-пошта на сметководител

Износ на записи: 120,000

Вклучен список:

  • Контакт Име
  • Адреса
  • Град
  • Држава
  • Поштенски број
  • Телефонски број
  • Број на факс
  • Адреса на е-пошта на сметководител
  • име на компанија

Вид на датотека: MS word, CSV

Испорака: Веднаш Преземи

Вкупен трошок: 2300 $ (еднократен надомест)

Купете најнови ажурирани списоци со пошта на сметководител

Ако сакате да наведете сметководители, КПД, службеници и книговодители за да ги промовираат вашите производи и услуги, верувајте им на е-поштенската листа на сметководители на Томсон Дата, бидејќи ве поврзуваме со повеќе од милион професионалци низ САД. Ние покриваме сметководители поврзани со поголеми корпорации и независен бизнис сопственици кои работат на договор со лични и корпоративни клиенти.

Ако сакате да ја таргетирате оваа база на клиенти за вашите производи и услуги, верувајте во списокот со испраќачи на сметководители на Томсон, бидејќи ние ве поврзуваме со повеќе од еден милион професионалци ширум САД. Ние покриваме сметководители поврзани со поголеми корпорации и независни сопственици на деловни активности кои работат на договор до лични и корпоративни клиенти.

Да се ​​во можност да ги синхронизирате податоците за продажба од вашиот ПОС систем со вашиот софтвер за сметководство или вашиот список со клиенти од вашиот софтвер за сметководство до вашата услуга за маркетинг на е-пошта, на пример, го елиминира внесувањето на податоци одзема многу време или фрустрацијата од преземање и поставување датотеки од една апликација до друг.B2B Лав им помага на деловните субјекти и на пазарот што им позајмува услуги на овие овластени јавни сметководители да се поврзат со целните клиенти користејќи ја овластената база на податоци за овластени јавни сметководители.

Затоа, нашите однапред направени списоци, како оваа база на податоци за е-пошта сметководители подготвени за преземање, се специфични; тие се прилагодени на вашите маркетинг напори и деловни потреби. Преземете детална база на податоци на сметководители, КПД, книговодители и многу други со овој обемен, точен директориум за сметководители од Со оваа претходно направена листа на е-пошта за сметководители, можете да пазарувате до одредена ниша составена од квалификувани, релевантни професионалци.

Прашања и одговор на списокот со е-пошта на сметководител

Кога вашата адреса за контакт последно се ажурира?

Секој месец ја ажурираме нашата адреса за контакт. Ги градиме нашите податоци од повеќе извори. Значи, откако добивме податоци секој месец, правиме ажурирање.

Кога податоците се испорачуваат?

По нарачката во рок од 4 часа вашите податоци ќе бидат доставени и за прилагодени податоци за контакт потребни се максимум 72 часа за градење на податоци.

Што е точноста на податоците?

Ви даваме податоци за точноста 95%. Нашата целата адреса за контакт е верификувана од човечки и компјутерски око.

Кој тип на податоци што ги обезбедувате?

Ние обезбедуваме податоци за адреси на деловни контакти, како и податоци за адреси за контакти на потрошувачи и лица за контакти со компании по назив на вработен во компанијата и податоци за функцијата на работа Исто така, можете да изградите список со е-пошта според информации за контакт на насочени лица според индустрија или земја, исто така, држава и град.

Зошто ти верувам?

Ние работиме бизнис во 2012. Ние сме единствената најголема компанија за давателот на податоци. Целата адреса за контакт е точна 95%. Ако добиете повеќе од 5% податоци за отскокнување, тогаш ние ќе ги замениме нашите податоци. Тоа е нашата гаранција.

Кој формат за адреса за контакт?

Ние ќе ви овозможиме ексел или формат CSV за вашата нарачана адреса за контакт.

Листите за испраќање имаат дозвола?

Нашата целосна адреса за контакт е основа за дозвола и подготвена е GDRP.

Кој е вашиот извор на податоци?

Нашиот извор на податоци е различна платформа. Ги преземавме сите податоци од доверливи страници и се определивме само во извор на податоци. Изработуваме список со е-пошта од деловен извор и извор на потрошувачи.

Поврзани води

whatsapp копче-мин