AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Email-ve Veterinare

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Email-ve Veterinare

0
Adresa Elektronike Veterinare
Lista e Email-ve Veterinare

Lista e postave elektronike veterinare nga mjekët veterinar në SHBA detaje të plota të kontaktit. Mund të arrini lehtësisht te mjeku veterinar duke përdorur këtë listë postash veterinare. Adresa e kontaktit veterinar do t'ju provojë më shumë kthimin e pritur të investimeve për marketing me email.

Si një ofrues i bazës së të dhënave më të fundit të Postimeve, Drejtoria jonë e veterinerëve është krijuar për komunikime në kohë, sistematike dhe të kërkuara përmes postave elektronike të personalizuara, postave të drejtpërdrejta dhe fushatave të telemarketingut. Ne në bazën e të dhënave të fundit të postave kemi pajisur Listën e Adresave të Elektronikës së Veterinerëve me mijëra të dhëna të verifikuara dhe të vlefshme për të ndihmuar këta tregtarë të nevojshëm të kujdesit shëndetësor dhe drejtuesit e shitjeve të luftuar sfidat e të dhënave me të cilat mund të përballen gjatë lidhjes me veterinerët.

Me të dhëna mbi mbi veterinerët 12,000 nëpër SH.B.A., Kanada, MB dhe vende të tjera, ne jemi një nga ofruesit kryesorë të bazave të të dhënave të kujdesit shëndetësor me cilësi të lartë. Tregtarët e kujdesit shëndetësor mund të lidhen me perspektivat e tyre përmes listës sonë të kontakteve veterinare Medicoleads, e cila mund t'ju ndihmojë të tregoni fushatat tuaja me sukses duke ju lidhur ju veterinerët në të gjithë botën.

Blini Listat e Kontaktit Veterinar

Bleni këtë listë të kontakteve veterinare dhe filloni të komunikoni me profesionistë që bashkëpunojnë ngushtë me kafshët në të gjithë SH.B.A. vetëm pas disa klikimeve. Lista jonë e emailit veterinar është plot me informacionin e kontaktit që ju nevojiten, nga adresat e postës elektronike të veterinarisë deri tek numrat e faksit, dhe mund t'ju ndihmojnë të ndërtoni lidhje më të forta me profesionistë që ka shumë të ngjarë të interesohen për produktin ose shërbimin tuaj në qendër të kafshëve. Thirrni me lehtësi dhe drejtoni me email duke përdorur adresa të sakta, të verifikuara nga njeriu, me email veterinar.

Pra, tani filloni fushatat tuaja në Veterinar. Mbi të gjitha detajet për listën e postës elektronike. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient. Shihni më shumë detaje: Baza e të dhënave të veterinerëve tanë ndihmon në marrjen e markës dhe shërbimeve tuaja tek mjekët veterinarë autoritarë dhe vendimmarrës për të luftuar konkurrencën e tregut dhe sfidat e tjera. Baza e të dhënave të emailit për veterinerët tanë është një investim ideal për tregtarët e kujdesit shëndetësor, kompanitë farmaceutike, rekrutuesit, etj. lista është e azhurnuar dhe lista e pastër e kontakteve veterinare nga SH.B.A. Nëse dëshironi të ndërtoni listën e kontakteve veterinare të vendit tjetër, atëherë ju lutemi na tregoni. Ne do t'ju ndihmojmë të ndërtoni listën e shënjestruar të emailit tuaj veterinar.

Shuma e regjistrave: 12,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Email adresa
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 500 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 500

Pyetje & Përgjigje e Listës Elektronike Veterinare

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772