AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike në Mbretërinë e Bashkuar

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike në Mbretërinë e Bashkuar

Listat e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar përfshijnë listën e biznesit dhe listës së postave elektronike të konsumatorëve gjithashtu listat e punonjësve. A po përpiqeni të merrni Mbretërinë e Bashkuar B2B & B2C Zgjedhin në listat e postës elektronike? Baza e të dhënave të fundit kanë lansuar bazën e të dhënave të biznesit dhe emailit të konsumatorëve në Mbretërinë e Bashkuar. Baza e të dhënave të fundit ka një listë të postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar me, CEO, menaxher të marketingut, pronar, partner më shumë të dhëna. Lista e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar ka azhurnimin e fundit. Liston email me cilësi të lartë me të gjitha informacionet që kërkohen. Listat e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar ju japin të gjitha informacionet më të fundit dhe të azhurnuar. Aktualisht Baza e të dhënave të fundit është një nga kompanitë më të ofruara të marketingut në internet të botës. Kjo kompani ka shërbyer si vendet kryesore me përgjegjësi të plota. Kjo kompani ka shërbyer në sektorë të ndryshëm duke përfshirë –IT (Teknologjinë e informacionit), Arsimin, Shkencën dhe ju furnizoj konsumatorit (B2C), Biznes (B2B), listat e të dhënave rezidenciale nga Mbretëria e Bashkuar.

UK-mail-listat

Avantazhi i listës sonë të postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar

Listat e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar kryesisht janë azhurnuar dhe ju merrni vetëm detajet e kontaktit në nivelin c. Lista e postimeve tona në Mbretërinë e Bashkuar është e vërtetë dhe verifikuar nga fushatat njerëzore dhe aktive të marketingut përmes postës elektronike. Ju mund të merrni të gjitha informacionet e biznesit real dhe personal nga kjo listë. Vetëm njerëzit e Mbretërisë së Bashkuar kontaktojnë informacionet. Ju mund të shihni më poshtë pse mund të blini listën tonë të postës elektronike.

 • Nëse më shumë se 10% të postave elektronike kthehen, ne do t'ju ofrojmë kredi për më shumë të dhëna.
 • Brenda minutave 120, mund të shkarkoni një bazë të dhënash të kontakteve dhe të filloni lidhjen me audiencën tuaj.
 • Të dy proceset automatike dhe manuale sigurojnë saktësinë e listave tona të verifikuara nga njeriu.
 • Kontaktoni nga çdo kënd me email, telefon, adresë postare dhe shumë më tepër. Mos e humbisni mundësinë tuaj për të bërë një lidhje.
 • Lidhuni me menaxherë të nivelit të lartë në kompani në SH.B.A., Kanada, Evropë, Azi, dhe më shumë.
 • Mos u shqetësoni të kontaktoni gjenerikët (siç është kontakti @). Me listat tona, ju mund të dërgoni me email njerëz të vërtetë
 • Shkarkoni listën tuaj si një skedar. CSV, integrojeni atë në CRM tuaj dhe filloni rrjetëzimin

Baza e të dhënave të biznesit në Mbretërinë e Bashkuar

0 milion
Adresa Email B2B në Mbretërinë e Bashkuar
Baza e të dhënave të biznesit në Mbretërinë e Bashkuar

Baza e të dhënave të postës elektronike të biznesit në Mbretërinë e Bashkuar përfshin të gjithë bazën e të dhënave të emailit të biznesit vendor të Mbretërisë së Bashkuar. Kjo listë e-mail përmban vetëm bazën e të dhënave të postës elektronike të biznesit.

Ju gjithashtu mund të rregulloni listën e emailit të biznesit tuaj në Mbretërinë e Bashkuar. Baza e të dhënave të biznesit në Mbretërinë e Bashkuar ka mbi një milion regjistrime të kontakteve të biznesit, gjithashtu ka edhe titull pune. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave të postës elektronike B2b në Mbretërinë e Bashkuar.

Blej Baza e të dhënave të E-mail B2B të freskët dhe të azhurnuar të UK

Shuma e regjistrave: 1 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Emri i biznesit * adresa

* Qyteti * Kodi Zip * Shteti * Adresa Email

* Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësimi i fundit: Kohët e fundit

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Baza e të dhënave të konsumatorëve në Mbretërinë e Bashkuar

0 milion
Adresa Email B2C në Mbretërinë e Bashkuar
Lista e postës elektronike të konsumatorit në Mbretërinë e Bashkuar

Listat e postave elektronike të konsumatorit në Mbretërinë e Bashkuar përfshijnë të gjitha informacionet e kontaktit personal në Mbretërinë e Bashkuar. Kjo listë emaili është shumë e dobishme për të promovuar biznesin tuaj në Mbretërinë e Bashkuar. Ju mund të merrni të gjithë adresën e kontaktit personal nga kjo listë e postave elektronike të konsumatorëve.

Lista e postës elektronike të konsumatorëve në Mbretërinë e Bashkuar do t'ju ndihmojë të arrini njerëzit në Mbretërinë e Bashkuar gjithashtu ju mund të marketingut të biznesit tuaj në Mbretërinë e Bashkuar. Nëse dëshironi të merrni ndonjë listë emaili të personalizuar ose specifik nga Mbretëria e Bashkuar, atëherë gjithashtu mund të kontaktoni me ekipin tonë. Mbi të gjitha detajet e listës së konsumatorëve në Mbretërinë e Bashkuar.

Blej Baza e të Dhënave të E-mail të Konsumatorëve të Lirë dhe të Përditësuar

Shuma e rekordeve: 7 milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Adresa e moshës *

* Adresa Email * IP adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësimi i fundit: Kohët e fundit

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 300

Pyetje dhe përgjigje në listat e postave elektronike në Mbretërinë e Bashkuar

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772