AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Numrave të Telefonit të Emirateve të Bashkuara

  • Mime më të ulëta
  • Të dhëna të sakta 90%
  • Drejton të freskëta dhe të pastruara
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju jep numrin e telefonit që çon për të promovuar fushatat tuaja të telemarketingut ose marketingun sms. Ne ju sigurojmë vetëm listën e azhurnuar të thirrjeve të ftohta. Do të merrni këtu listën e telefonit ose listën e celularit. Nëse mendoni të krijoni një fushatë efektive të thirrjeve të ftohta, atëherë unë ju sugjeroj të përdorni listën tonë të telefonit. Ju mund të blini listën tonë të gatshme të numrave të telefonit.

Ne kemi lista telefonike dhe listë celulare nga vende të ndryshme të botës. Nëse keni nevojë për të marrë ndonjë listë specifike të numrave të telefonit në vend, thjesht na tregoni, Ekipi ynë do të ndërtojë listën e numrave të telefonit tuaj celular ose personal, ose personin tuaj. Ju blini listën e numrave të telefonit nga këtu si një çmim të sigurt dhe shumë më të ulët.

Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithashtu ju ofron listën e telefonit falas si një provë të dhënat tona. Ne ju ofrojmë listën e numrave të telefonit 10-20 ose listën e numrave celular. Ju blini të dhëna për thirrje të ftohta. Të gjitha drejtimet tona janë të lejojë dhe baza e lejes.

Lista e Numrave të Telefonëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe

0
Numrat e Emirateve të Bashkuara-Arabe
Lista e Numrave të Telefonëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe

Lista e numrave të telefonit në Emiratet e Bashkuara Arabe shtoi 80000 listën e telefonave të konsumit të azhurnuar. Ju mund të merrni këtu të konsumoni informacione të plota të kontaktit, emrin, adresën, qytetin, etj. Kjo është një strategji kaq e mahnitshme që do t'ju japë një mundësi për të vlerësuar telefonatat në distanca të gjata përgjatë gjithë ditës dhe natës.

Bleni listën e numrave të telefonit në Emiratet e Bashkuara Arabe për të promovuar biznesin tuaj dhe për të marrë më shumë vizitorë dhe klientë. Ne ofrojmë të gjithë listën e numrave të telefonit opt-in të verifikuar dhe të verifikuar të dyfishtë nga lista e numrave të telefonit të Emirateve të Bashkuara.

Bleni Lista e Njerëzit të Konsumatorëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe

Lista e përfshirë:

Emri i personit të kontaktit
adresa e kontaktit
Numri i telefonit
Zgjedhin në datën

Numrat e përgjithshëm të telefonit: 1.5 milion

Çmimi: $ 800

Lista e Telefonit të Konsumatorëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe

Lista e Telefonit të Konsumatorëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe, është numri i telefonit dhe lista e celularit më e saktë dhe e azhurnuar e cila mund t'ju çojë për telemarketing efikas dhe efektiv, marketing sms dhe fushata të thirrjes së ftohtë. Siguruese për zhvillimin e biznesit tuaj, marketingun më të frytshëm të shitjeve dhe më specifik dhe as direkt për klientët tuaj të synuar.

Një fushatë efektive e marketingut varet nga njohja e kujt për të synuar dhe dërgimi i një mesazhi që rezonon me audiencën tuaj. Baza e të dhënave të fundit të postave ose shërbimet e funditdatabase.com ju ndihmon të gjeni sigurisht klientin tuaj të synuar për të tregtuar produktet tuaja. Kjo platformë do t'ju sjellë më shumë përparime për fushatat e marketingut multichannel dhe ju jep dallime për të përmirësuar strategjinë e programeve tuaja të marketingut.

Lista e telefonit të konsumatorëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe ose lista e telefonit të numrave celularë të konsumatorit nga baza e të dhënave të fundit të postimeve ose funditdatabase.com përbëhet nga sa vijon:

  • 80,000 të dhëna perfekte të azhurnuara të mbledhura nga platforma të ndryshme të besuara
  • Ju ofron një çmim të arsyeshëm i cili arriti në 800 dollarë
  • Një pagesë në kohë
  • Një program i menjëhershëm i shkarkueshëm i cili mund të jetë një format skedar Excel CSV
  • Metodat e Pagesës: Kartë Visa, Master card, Paypal, Skrill dhe Western Union
  • Vizitoni faqen tonë të të Dhënave të Më të Vërteta të Postave ose të funditdatabase.com për më shumë informacion.

Baza e të Dhënave të Postave të Fundit ose lastdatabase.com është një sit i përsosur për Lista e Konsumatorëve të Emirateve të Bashkuara-Arabe-Emirate, platforma më e besueshme në sigurimin e nevojave tuaja në lidhje me listën e numrave të telefonit të konsumatorit, e cila një ndihmë e madhe për të eksploruar më shumë për telemarketing, marketing sms dhe thirrje të ftohta për kënaqësinë e biznesit tuaj.

Pyetje & Përgjigje e Numrit të Telefonit të Emirateve të Bashkuara

Kur Numri i Telefonit celular udhëheq Adresën e Kontaktit Azhurnimi i fundit?

Monthdo muaj ne bëjmë azhurnimin e Listës së Numrave të Telefonit tonë të telefonit. Ne e ndërtojmë listën tonë celular nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohet lista e numrave të telefonit celular?

Pasi të bëni porosinë brenda orëve 4, lista juaj e numrave të telefonit do të dorëzohet dhe për kontakt personal me porosi numrin celular, marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Farë është saktësia e numrave telemarketing?

Ne ju ofrojmë saktësi 95% numra celularë. E gjithë numri ynë i kontaktit është i verifikuar nga njerëzit dhe sytë e kompjuterit.

Typefarë lloji të numrave celular ju ofroni?

Ne ofrojmë numrin e telefonit të biznesit, gjithashtu, të dhënat e listës së numrave celular të konsumatorit dhe personin e kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e telefonave celularë nga informacionet e kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Kjo listë e telemarketingut sjell epërsinë e shitjeve?

Po lista jonë e telemarketingut sjell më shumë plumb shitjeje të mbyllura për kompaninë tuaj.

Përdor listën e numrave celularë për ndonjë platformë crm?

Po ju mund të përdorni listën e numrave celular në çdo platformë crm.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes nga 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e listës së numrave të telefonit. I gjithë numri i telefonit të kontaktit është 95% i saktë. Nëse merrni më shumë se 5% numrin e telefonit të kërcimit, atëherë ne do të zëvendësojmë numrin tonë të telefonit të kërrusur. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për listën e numrave telemarketing?

Ne do t'ju ofrojmë në forma të shkëlqyera ose CSV për listën tuaj të porositur të numrave telemarketing.

Lista e telefonave celularë ka leje?

Lista e të gjithë numrave tanë të kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është gati.

Cila është burimi i listës tuaj të telemarketingut?

Burimi ynë i listës së telemarketingut është platformë e ndryshme. Ne morëm të gjithë numrat e telemarketingut nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin. Ne ndërtojmë listën e numrave celular nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Whatfarë qëllimi ne përdorim këtë listë të numrave të telefonit celular?

Ju mund të përdorni këtë listë të numrave të telefonave celularë për të krijuar marketingun tuaj sms të kompanisë tuaj ose fushatat e marketingut të thirrjeve të ftohta.

Lista e numrave të telefonit celular është gati për të përdorur qendrën e thirrjeve?

Po lista jonë e numrave të telefonit celular është e gatshme për të përdorur qendrën e thirrjeve. Nëse dëshironi të përdorni këtë listë të numrave të telefonisë celulare për të thirrur në qendër, është e gatshme ta përdorni atë për të thirrur qendrën.

Drejtuesit e lidhur