AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postave elektronike BA2B në Emiratet e Bashkuara Arabe

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postave elektronike BA2B në Emiratet e Bashkuara Arabe

Lista e postave elektronike BA2B të Emiratet e Bashkuara Arabe përmbajnë informacione të kontaktit të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe. Do të merrni listën e detajeve të biznesit të saktë 90% të Amerikës së Madhe. Mund të arrini lehtësisht te njerëzit e Emirateve të Bashkuara Arabe me këto lista të postave elektronike bA2b të Emirateve të Bashkuara.

Baza e të dhënave e emailit të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe që sjell shitje për produktet ose shërbimet e kompanisë suaj. Baza e të dhënave të EA-ve të UAE-së përfshijnë të gjitha fushat që ju nevojiten për të bërë Email-in tuaj dhe fushatat e thirrjeve të ftohta. Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju jep mundësi blini lista me email

Lista e postave elektronike të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe

0
Adresa Email B2B e Emiratet e Bashkuara Arabe
Lista e postave elektronike BA2B në Emiratet e Bashkuara Arabe

Lista e postave elektronike të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe përfshijnë informacione aktive të kontaktit të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe. Ju mund të përdorni këto lista të postave elektronike të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe për të krijuar fushata të marketingut me email të kompanisë suaj. Ju gjithashtu mund të rregulloni listat e postës elektronike të biznesit tuaj Emiratet e Bashkuara Arabe nga ne. Mbi të gjitha detajet e postave elektronike të biznesit në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Blej Lista e E-maileve të UAE B2B të Azhurnuar më të Fundit

Shuma e regjistrave: 600,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet nuk përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Mbiemri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar

* Shteti * Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 250

UAE B2B Lista elektronike të pyetjeve dhe përgjigjeve

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772