AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e adresave të emailit të agjentit të udhëtimit

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e adresave të emailit të agjentit të udhëtimit

0
Adresa e Agjentit të Udhëtimit
Lista e adresave të emailit të agjentit të udhëtimit

Lista e postave elektronike të agjentëve të udhëtimit do t'ju ndihmojë të arrini të gjithë personin e agjentit të udhëtimit në botë. Nëse mendoni të ndërtoni ose blini bazën e të dhënave të personit të agjentit të udhëtimit, atëherë mund të përdorni listën e postës elektronike të kontaktit me agjentin tonë të udhëtimit sepse kjo listë postimesh është e pastër dhe e freskët.

Agjentët dhe agjencitë e udhëtimit mund të kenë nevojë për shërbime dhe produkte, si një listë vendpushimesh dhe hotelesh, pajisje shkrimi për zyra, kontakte të pasurive të patundshme për krijimin e biznesit të tyre, ofruesit e transportit, etj. Lista e postës elektronike të agjencive të udhëtimit ofrojnë shërbime në emër të furnizuesve të cilat përfshijnë qira të makinave, linja ajrore të ndryshme në të gjithë botën, linja lundrimi, hekurudha, hotele, bujtina dhe turne të paketuara.

Agjensia më e efektshme dhe efektive e udhëtimit, e lidhur në turne, e vendosur në Siliguri, duke ofruar shërbime në paketat e personalizuara të udhëtimeve, nga shërbimet e biletave, deri te prenotimet e hoteleve, shërbimet e marrjes me qira të taksave në pjesën veri-lindore të një pjese të SH.B.A. Shërbimet e Udhëtimeve dhe Agjencitë Lista e Postave bazuar në Titullin e Punës / Menaxherët CEO Menaxherët Ekzekutiv Agjentët e Udhëtimit Koordinatori i Udhëtimit Këshilltar i Informacionit Turistik Këshilltar Informacioni i Udhëtimit.

Blej Lista e Agjentëve të Udhëtimeve

Lista e fundit e postimeve ju jep 100% të freskët Lista e Adresave të Agjencisë së Udhëtimit. Lista e Emailit përfshinte të gjithë emrin e kontaktit të Agjentit të Udhëtimit, adresën, numrin e telefonit të kontaktit, adresën e postës elektronike, faqen e internetit, numrin e faksit dhe emrin e kompanisë, etj. Kjo listë e adresave të postës elektronike është perspektiva më aktive, me ndikim, drejtpërdrejtë dhe e përsosur për promovime. Ne jemi ndërmarrja më e mirë e listës së postave elektronike në botë. Kjo listë e postave elektronike që blini nga baza e të dhënave të fundit të postimeve janë lista më e saktë që do të gjeni.

Agjentët e Udhëtarëve Lista e Adresave të Elektronisë - Baza e të dhënave të Agjencive të Udhëtimit nga Arkivat e B2B të Marketingut mbështesin përpjekjet tuaja të drejtpërdrejta të marketingut për të forcuar markën tuaj. Kjo listë është një koleksion gjithëpërfshirës i të dhënave me detaje të kokat e biznesit farmaceutik të pastër dhe perceptues dhe vendimmarrës. Bleni këtë listë emaili sot dhe mund ta integroni atë në CRM tuaj dhe të filloni brenda disa minutash. Kjo listë emaili do t'ju ndihmojë të sjellni shitjen në kompaninë tuaj. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta zgjedhëse dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Përmirësoni biznesin tuaj me këto taktika dhe mjete të provuara. Baza e të dhënave tona e-mail është një nga pasuritë tuaja më të vlefshme.

Lista e Email-ave të Agjencisë së Udhëtimit me të vërtetë është një nga mënyrat më të mira për të rritur biznesin tuaj. Një kopje për një klient. Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna me cilësi të sigurt dhe të garantuar. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Ne do të ndihmojmë në ndërtimin e listës suaj të shënjestruar. Pothuajse kemi 35,500 regjistrime b2b nga kjo listë e-mail. Kështu që nëse e blini këtë listë do të merrni 35,500 email email gjithashtu 35,500 emrin e biznesit gjithashtu adresoni edhe në internet edhe numrin e faksit edhe emrin e kontaktit. Prandaj, tani filloni fushatat tuaja në agjentin e Udhëtimit. Mbi të gjitha detajet për listën e postës elektronike.

Lista jonë e marketingut me email do t'ju ndihmojë të përmirësoni strategjinë tuaj të marketingut. Lista e postave tona të agjencisë së udhëtimit përfshijnë bazën e të dhënave të udhëtimit. Ne ju ofrojmë drejtorinë e agjencive të udhëtimit nga bota. Agjensitë e udhëtimit dhe agjenti i udhëtimit do të sjellin më shumë shitje. Lista e postave të agjentëve të udhëtimit do të sjellë më shumë rezultate për ju. Ne gjithashtu kemi më shumë listë të postave të biznesit nga industria e udhëtimeve.

Shuma e regjistrave: 35,500

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Email adresa
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 900 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 900

Pyetjet & Përgjigja e Listës së Adresave të Agjencive të Udhëtimit

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur