AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave e-mail të Zvicrës

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave e-mail të Zvicrës

Baza e të dhënave me email në Zvicër ju ofron biznesin në Zvicër edhe bazën e të dhënave për detajet e kontaktit të konsumatorit. Baza e të dhënave më të fundit ™ ka mbi 300 Milion Baza e të dhënave me email nga e gjithë bota. Ne kemi Baza e të dhënave të biznesit të mirë dhe cilësor nga Zvicra. Ne ju ofrojmë 2018 Baza e të dhënave elektronike të fundit dhe të vlefshme të Zvicrës për të rritur shitjet e kompanisë tuaj. Baza e të dhënave të fundit Latest është Ofruesi më i mirë i Baza e të Dhënave të E-mailve në botë.

Baza e të dhënave me email në Zvicër do t'ju ndihmojë të arrini biznesin dhe njerëzit e konsumatorit në Zvicër. Mund t'i arrini ato lehtësisht me këtë bazë të dhënash me email në Zvicër. Do të merrni informacione të sakta 90% nga kjo listë emaili.

Lista e postave elektronike të biznesit në Zvicër

0
Adresa Email B2B e Zvicrës
Baza e të dhënave për email të biznesit në Zvicër

Baza e të dhënave me email të biznesit në Zvicër ju jep vetëm informacione aktive për kontaktet e biznesit nga biznesi në Zvicër. Ju mund të përdorni këtë bazë të dhënash të emailit të biznesit në Zvicër për fushatat e marketingut me email të kompanisë suaj. Gjithashtu nëse dëshironi të merrni ndonjë bazë të të dhënave elektronike me porosi nga Zvicra, ju lutemi na tregoni. Mbi të gjitha detajet e bazës së të dhënave në emailin e biznesit në Zvicër.

Blej Lista e postave elektronike të Zvicrës B2B

Shuma e regjistrave: 900,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i biznesit * adresa * Qyteti * Kodi postar * Shteti

* Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 450

Lista e Emailit të Konsumatorëve në Zvicër

0 milion
Adresa Email B2C e Zvicrës
Baza e të dhënave për konsumatorët në Zvicër

Ndërsa po u shërbejmë vendeve të zhvilluara, ne kemi pasur një reputacion në biznesin në internet. Nëse doni të qëndroni të fortë midis vendeve të tjera të shquara dhe të fuqishme, duhet të bëni një platformë të fortë duke zgjedhur një kompani më të mirë në internet. Ne sinqerisht besojmë se, kompania jonë do të jetë në gjendje të plotësojë kërkesat tuaja dhe të ndërtojë njohjen tuaj si një tregtar i suksesshëm në internet.

Ju mund të gjykoni shërbimin e ofrimit të kompanisë sonë duke përdorur listat e postave tona të mostrave. Do të jetë më e qartë nëse vizitoni faqen tonë të internetit dhe hidhni një vështrim në komentet / reagimet në lidhje me shërbimin tonë. Ne mund të japim sigurinë se, nuk do të akuzohemi kurrë nga ju.

Baza e të dhënave të konsumatorëve në Zvicër me të dhëna aktive vetëm nga Zvicra. Ju mund të përdorni këtë listë promovimin e kompanisë suaj. Pra, nëse doni të krijoni një fushatë me postë në Zvicër, atëherë kjo bazë e të dhënave do t'ju ndihmojë për këtë. Mbi të gjitha detajet e databazës së emailit për konsumatorët në Zvicër.

Blej Lista e postave elektronike të Zvicrës B2C

Shuma e rekordeve: 1 Milion

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri * Emri i Kontaktit * Adresa e moshës *

* Adresa Email * IP adresa * Numri i telefonit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 450

Baza e të dhënave të biznesit dhe të konsumatorit 2019 në Zvicër

Për këtë ju duhet të keni një kompani të fundit dhe të azhurnuar për të punuar me të. Ju mund të shoqëroni me bazën e të dhënave të fundit të postimeve, ajo është një nga kompanitë më të shquara në internet të botës. Kompania jonë ka krijuar një bazë të dhënash me email për 2018. Ne kemi mbledhur databazën e postës elektronike të Biznesit dhe Konsumatorit nga e gjithë bota, nga ku mund të merrni listat e postave më të fundit dhe të azhurnuara.

Zvicër Pyetje dhe përgjigje e bazës së të dhënave me email

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772