AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postës elektronike në Spanjë

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postës elektronike në Spanjë

Baza e të dhënave të fundit ju ofron të gjitha më të fundit dhe të zgjedhë listat e postave elektronike për fushatat e marketingut të kompanisë suaj. Tani ne ju ofrojmë lista Email të Spanjës për marketing të produkteve tuaja në Spanjë. A po përpiqeni të merrni listat e postave elektronike B2B & B2C në Spanjë për promovimin e biznesit tuaj? Mos u shqetësoni, ne kemi të gjitha, listat e fundit, të vlefshme dhe të zgjedhura në listat e postës elektronike nga Spanja. Ju lutemi mbani mend nëse doni të tregtoni produktet tuaja në Spanjë, duhet të ndiqni gjuhën tuaj Spanjolle. Spanja ka mbi 90% person të folur Spanjoll. Shihni më poshtë listat tona të postës elektronike.

Lista e postave elektronike të biznesit në Spanjë

0
Adresa Email B2B e Spanjës
Baza e të dhënave të emailit të biznesit në Spanjë

Ju mund të merrni miliona baza të të dhënave të emailit të Biznesit dhe Konsumatorit të Spanjës, të cilët kanë paraqitur deri më sot në 2017. Baza e të dhënave të fundit ju ofrojnë biznes në internet përmes bazës së të dhënave me email të kualifikuar. Sidoqoftë, kjo është një nga kompanitë më të mira të shitjes online të marketingut nga ku mund të merrni shërbimin tuaj të kërkuar përmes bazës së të dhënave të planifikuar dhe të modifikuar të postës elektronike. Baza e të dhënave të fundit ka shërbyer me sinqeritet dhe përgjegjësi të plotë që kur është përcaktuar. Pra, ju mund të bëni një pozicion të mirë në sektorin e marketingut online dhe do të fitoni sukses në këtë sektor më të madh të biznesit të shoqëruar me kompaninë.

Blej Lista e E-mailave të E-mailit të Spanjës më të fundit

Shuma e regjistrave: 500,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri i Fistit * Mbiemri * Emri i Biznesit * Adresa * Qyteti * Kodi ZIP

* Shteti * Adresa Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Adresa e faqes në internet

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 400

Lista e Emailit të Konsumatorëve në Spanjë

0
Adresa e emailit në Spanjë B2C
Baza e të dhënave për konsumatorët në Zvicër

Ju mund të merrni miliona baza të të dhënave të emailit të Biznesit dhe Konsumatorit të Spanjës, të cilët kanë paraqitur deri më sot në 2017. Baza e të dhënave të fundit ju ofrojnë biznes në internet përmes bazës së të dhënave me email të kualifikuar. Sidoqoftë, kjo është një nga kompanitë më të mira të shitjes online të marketingut nga ku mund të merrni shërbimin tuaj të kërkuar përmes bazës së të dhënave të planifikuar dhe të modifikuar të postës elektronike. Baza e të dhënave të fundit ka shërbyer me sinqeritet dhe përgjegjësi të plotë që kur është përcaktuar. Pra, ju mund të bëni një pozicion të mirë në sektorin e marketingut online dhe do të fitoni sukses në këtë sektor më të madh të biznesit të shoqëruar me kompaninë.

Blej Lista e E-mailve të fundit të Spanjës B2C

Shuma e rekordeve: 300,000

(Të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri i Fistit * Mbiemri * Mosha * adresa * Adresa e Email-it

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 400

Pyetje dhe përgjigje në listat e postave elektronike në Spanjë

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772