AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e Emailit në Singapor

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emailit në Singapor

Lista e emailit në Singapor përmban detaje aktive të kontaktit të biznesit në Singapor. 90% informacion të saktë të kontaktit të biznesit nga kjo listë e emailit në Singapor. Mund të arrini lehtësisht me këtë listë emaili në Singapor personin e biznesit në Singapor. Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju japin listat e databazave të emailit në Singapor për të krijuar kompaninë tuaj Fushata e marketingut me email.

Lista jonë e emailit në Singapor është verifikuar dhe azhurnuar listat 2019. Nëse dëshironi të marketingut të produkteve ose shërbimeve tuaja në Singapor, ju lutemi përdorni bazën e të dhënave me email për të krijuar fushatat tuaja të postës në Singapor. Nëse keni nevojë për të promovuar produktet ose shërbimet tuaja në Singapor, atëherë mund të përdorni këtë adresë të marketingut me email. Kjo do t'ju ndihmojë për sjelljen e trafikut nga Singapori dhe ju mund ta shndërroni këtë trafik në shitje. Ne gjithashtu ndërtojmë bazën e të dhënave tuaja të synuara të postimeve nga ky vend me ekipin tonë ndërtues të listës së postimeve. Në ekipin tonë të ndërtuesve të listave të postave kemi njerëz me përvojë 20 të cilët gjatë gjithë kohës ndërtojnë listën tuaj të shënjestruar të emailit.

Lista e postave elektronike të biznesit në Singapor

0
Adresa Email B2B e Singaporit
Lista e Baza e të Dhënave të Biznesit në Singapor

Lista e bazave të të dhënave me email të biznesit në Singapor do t'ju ofrojë të gjitha informacionet aktive të kontaktit të biznesit në Singapor. Ju mund të përdorni këtë bazë të dhënash të emailit të biznesit në Singapor për fushatat e marketingut me email të kompanisë suaj.

Do të arrini tek njerëzit e biznesit në Singapor nga kjo bazë e të dhënave elektronike. Mbi të gjitha detajet në lidhje me këtë listë.

Bleni Listat e Email-ve B2B të Singaporit të freskët dhe të azhurnuar

Shuma e regjistrave: 15,000

(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike!)

Lista përfshin:

* Emri i Kompanisë * Emri i Personit të Kontaktit * Adresa

* ID e Email * Numri i telefonit * Numri i faksit * Kategoria

Lloji i skedarit: Skedari Ms Excel / Csv

(Një tarifë një herë pa pagesë të përsëritur)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 250

Pyetje dhe përgjigje në listën e postave elektronike në Singapor

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur