AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

Whatsapp + 8801758300772

Lista e postave shkollore

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postave shkollore

0
Adresa e Shkollave të Shkollave
Lista e postave të shkollave në SH.B.A.

Listat e postave shkollore janë mbledhja e azhurnuar më e fundit nga Shtetet e Bashkuara. Vetëm lista shkollore të vlefshme dhe të verifikuara këtu nuk ka listë të rreme ose të gjeneruar. Si rezultat, Baza e të dhënave më të fundit të postimeve pothuajse ju ofron 90% listën e saktë të postimeve për biznesin tuaj. Sepse, Kjo listë emaili është lista e dyfishtë e zgjedhjes dhe azhurnimit. Po kështu, Listat e Postave të Shkollave përbëhen nga instruktorët kryesorë, ndihmës pedagogë, mbikëqyrës të fakultetit, forca e administratës, ndihma në vendin e punës, fakulteti, punonjësit, pranimi, administratori, drejtori, profesori, të gjitha të dhënat e kontaktit. Gjithashtu, ne ju ofrojmë lista të azhurnuara të shkollës me të gjitha detajet e kontaktit të marrësit të vendimeve nga shkolla. Prandaj, do të merrni të gjitha shkollat ​​adresën e kontaktit të krijuesit kryesor. Mbi të gjitha, lista e emailit është e vlefshme dhe azhurnohet nga një njeri.

Shtë e thjeshtë për të blerë listën e postës elektronike nga këtu, me të vërtetë kontaktoni atë që thirren në rekord, sapo t'i fitoni ato. Pra, ju mund të blini sot email-et tona të gatshme ose kontaktin për ndërtimin e listave të shënjestruara të postave elektronike.

Bleni Listat e Postimeve të Shkollave të Azhurnuara më të Fundit në SH.B.A.

Shuma e regjistrave: 40,000
(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike)

Lista përfshin:

* Emri * Titulli i Kolegjit * Adresa e Kolegjit * qyteti * Kodi Postar * Shteti

* Kontaktoni me postën elektronike * Numrin e telefonit të Kolegjit * Sasinë e Faksit * Uebfaqen e Kolegjit

Lloji i skedarit: Excel, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 200

Listat e postave shkollore Pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur