AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e Emailit të Agjentit të Pasurive të Patundshme

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e Emailit të Agjentit të Pasurive të Patundshme

milion
Adresa e Agjentit të Pasurive të Patundshme
Lista e postave elektronike të agjentëve të pasurive të patundshme

Lista e postave elektronike të agjentëve të pasurive të patundshme përfshinte të gjitha detajet e kontaktit të agjentëve gjithashtu të gjitha detajet e kontaktit janë të azhurnuara dhe verifikuar. Të gjithë agjentët kryesorë janë të dyfishtë dhe të pastër. Të gjitha drejtimet e agjentëve verifikohen nga syri i njeriut dhe i kompjuterit. Nëse mendoni të arrini personin e agjentit të pasurive të patundshme, atëherë duhet të përdorni këtë bazë të dhënash.

Kjo listë postare do t'ju ndihmojë të promovoni biznesin tuaj për agjentët në SH.B.A. Kjo listë postimesh përfshin të gjitha informacionet e kontaktit të personave Baza e të Dhënave të Realtor. Në këtë listë, ju do të merrni informacione për agjentët shtetërorë të Kalifornisë, New York, Florida, Washington, Texas etj. Gjithashtu nëse mendoni të blini ndonjë listë të agjentëve të vendeve të tjera, atëherë na lejoni ne t'ju ndihmojmë të ndërtoni atë listë për ju. Ju mund të merrni klientin e duhur në shënjestër për biznesin tuaj të strehimit. Blerë tani bazën e të dhënave tona dhe filloni fushatën e marketingut. Kjo bazë e të dhënave përdor platformën CRM ose softuer tjetër të marketingut me email.

Lista e postave të të dhënave sekser REALTOR përfshin adresën e emailit sekser, numrin e telefonit, etj. Informacionin e kontaktit. Shikoni më poshtë detaje të listës sonë të agjentëve të pasurive të patundshme.

Blej Lista e E-maileve të Agjentit të Pasurive të Paluajtshme të Azhurnuara të freskëta dhe të fundit

Shuma e regjistrave: 1.2 Milion
(Prandaj të gjitha regjistrimet përfshijnë adresat e postës elektronike)

Lista përfshin:

* Emri i Kontaktit * Adresa * Qyteti * Shteti * Kodi postar * numri i telefonit

* Numri i faksit * Adresa e emailit të agjentit * faqja e internetit * Emri i kompanisë

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Kostoja totale: $ 1,800

Pyetje & Përgjigje Lista e Emailit të Agjentit të Pasurive të Patundshme

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772