AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Adresat e psikiatrit me email

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Adresat e psikiatrit me email

0
Adresa e emailit nga psikiatri
adresat e emailit të psikiatërve

Adresat e postës psikiatrike janë lista më e rëndësishme e postës nga industria e shëndetësisë. Përmes zgjidhjeve efektive të marketingut të drejtuara nga të dhënat, adresat tona të emailit nga psikiatër janë zgjidhja për përsosmërinë e biznesit. Lista e psikiatërve do t'ju ndihmojë të arrini të gjithë personin psikiatër që ju ofrojnë kompaninë ose lajmet. Gjeni informacionin e tyre kryesor, përfshirë emailet, numrat e telefonit, emrat, adresat dhe më shumë. Shkarkoni këtë direktori dhe filloni të lidheni me psikologët sot.

Baza e të dhënave të fundit të postave ju siguron të udhëhequr nga titujt e vendeve të punës. Ne gjithashtu ndërtojmë të dhëna sipas bazës së klientit. Lista jonë është plotësisht e optimizuar nga bazuar dhe janë perfekte për klientët. Ne ju ofrojmë adresë të saktë të psikiatërve. Lista e postave tona të psikiatërve është e përsosur për marketing. Psikologët me email adresojnë listat për fushatat tuaja të marketingut në internet. Të gjitha listat tona të marketingut me email janë të bazuara në leje.

Baza e të dhënave të adresave të adresave të psikiatrit përmbajnë vetëm detajet e kontaktit të psikiatërve në Sh.B.A .. Ne jemi burimi më i mirë për adresën e postës psikiatrike. Baza e të dhënave të emailit të psikiatërve do të rrisë të ardhurat tuaja për produkte dhe shërbime. Baza e të dhënave të fundit të postimeve ju ofron bazën e të dhënave ekzistuese për psikiatër. Ju mund të përdorni këtë fushata të drejtpërdrejtë me postë elektronike. Sapo kemi marrë një bazë të dhënash të konsiderueshme të adresave të emailit nga Psikiatër, dhe është e plotë me detajet e kontaktit. Si mund të përdorin bizneset me Adresat e Postës Psikiatrike.

Bleni Adresat e Emailit të Kontaktit të Psikiatrit

Shuma e regjistrave: 120,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e psikiatrit
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 500 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 500

Psikiatri me email adreson pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772