AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Profesorët Adresat në Elektronikë EDU

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Profesorët Adresat në Elektronikë EDU

0
Profesorët Adresa Email e EDU
Profesorët EDU Adresat në Email Ndryshoni

Adresa e postave të profesorëve do t'ju ndihmojë të arrini profesorët e universitetit në SH.B.A. Ju mund të përdorni këtë listë të postës elektronike të profesorit për të rritur shitjen e produktit të kompanisë suaj. Adresa e postës elektronike të profesorit përmbajnë të gjithë profesorët e listës së postës elektronike, numrin e telefonit, emrin e profesorit etj.

Studentdo student duhet të jetë i aftë të kontaktojë profesorë të mirë, A doni të rrjetoni me ata që janë në akademi, të tregoni një zgjidhje arsimore, të mblidhni mendime të ekspertëve, ose të gjeni thjesht njerëz që do të ishin më të interesuar për një produkt të specializuar? Shkarkoni një databazë të gjerë plot me informacione kontakti kryesore për profesorët në shumë departamente dhe institucione. Me ju mund të ndërtoni një listë drejtuese dhe të komunikoni vetëm me njerëzit që kanë rëndësi për profesorët e biznesit tuaj. Ne jemi Porter ju adresa e profesorëve të vlefshëm dhe të zgjedhë.

Këtu mund të gjeni disa këshilla se si të komunikoni me profesorë, asistentë dhe administratë në një mënyrë të sjellshme. Përdorni adresën tuaj të studentit.

Blej Profesorët EDU Adresat e Emailit Ndryshoni

Adresat e adresave të postave elektronike të EDU do t'ju ndihmojnë të arrini të gjithë profesorët në kolazh dhe univercity në SH.B.A. Profesorët janë alternativa më e mirë për marketingun e produkteve të lidhura me arsimin tuaj. Ju mund t'i dërgoni ofertën ose lajmet e kompanisë suaj profesorëve të univercity në SH.B.A.

Ju mund të përdorni këto lista postare për të arritur të gjitha llojet e drejtuesve të arsimit të lartë: Kancelarët, Presidentët, Dekanët, Karriget e Departamentit dhe Zyrtarët e tjerë Akademikë, Pranimet / Drejtorët e Ndihmës Financiare, Profesorët dhe Anëtarët e Fakulteteve, dhe Bibliotekat.

Informacioni i marrë nga ky direktori mund të mos përdoret për të ofruar adresa për posta në fakultetin e Universitetit, stafin dhe / ose studentët. Me një listë të organizuar të postave universitare nga, ju mund të kontaktoni me audiencën tuaj të synuar në shumë mënyra të ndryshme, pasi përfshin të gjitha informacionet e rëndësishme të kontaktit: email, numra telefoni, adresa, tituj dhe më shumë.

Shuma e regjistrave: 135,000
Lista përfshin:
Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
adresë e-mail
Numri i telefonit
numrin e faksit
adresa e faqes se internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit
Lloji i skedarit: Excel, CSV
Përditësuar: Azhurnuar së fundmi
Kostoja totale: $ 2,000
(Tarifë një herë)
Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 2000

Profesorët EDU Email adresat Pyetje dhe përgjigje

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772