AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Baza e të dhënave të farmacive

  • Mime më të ulëta
  • 90% i saktë
  • E freskët dhe e pastruar
  • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Baza e të dhënave të farmacive

0
Adresa e Baza e të Dhënave të Farmacisë
Baza e të dhënave të farmacive

Lista e postave elektronike të farmacisë përfshijnë të gjitha detajet e kontaktit të farmacisë në SHBA. Nëse dëshironi të vizitoni personin e farmacisë për shitje të produkteve ose shërbimeve tuaja, atëherë mund të provoni me listën e emailit tonë të farmacisë. Lista e postave elektronike të farmacisë kanë të gjithë informacionin e plotë të kontaktit të personit farmaci që mund të përdorni për marketing të produkteve tuaja.

Këto përmirësime teknologjike janë të rrënjosura në një përbërës të strukturës së bazës së të dhënave farmaci, e cila është e populluar me informacione nga të paktën dy sisteme të ndryshme të shitjes me pakicë që nuk komunikojnë me njëri-tjetrin.2. Struktura e të dhënave të pretendimit 1, ku tabela e të dhënave relacionale që lidhen me të dhënat e transaksionit farmaci nga dy lloje të ndryshme të strukturave të bazës së të dhënave në mënyrë që të dhënat e transaksionit farmaci të konfigurohen të arrihen dhe menaxhohen përmes skemës së të dhënave të sesionit.

Për më tepër, baza e të dhënave për ilaçet FDA mund të përdoret për të kërkuar barna që aktualisht po kalojnë prova klinike dhe / ose procesin e miratimit. MedImpact dhe NCPDP bashkëpunuan për të thjeshtuar efikasitetin në mbledhjen dhe aksesin e të dhënave dhe dokumenteve të farmacisë për t'i siguruar industrisë së kujdesit shëndetësor mjetet dhe teknologjinë e nevojshme për të ndihmuar në thjeshtimin e biznesit dhe zvogëlimin e shpenzimeve.

Bleni Lista e postave elektronike të farmacisë

Baza e të dhënave të farmacive është një nga listat më të fundit të postave elektronike për çdo vend. Shërbimi i farmacisë ka përfshirë të gjitha postat elektronike, adresën, numrat e telefonit dhe të gjitha informacionet e kontaktit të farmacisë së përparuar. Nëse dëshironi të merrni bazën e të dhënave më të mirë të farmacive të çdo vendi, duhet të përdorni bazën e të dhënave tona dhe të gjitha informacionet në lidhje me kompaninë tonë mund të ndiqni.

Ne ofrojmë skedarin origjinal të të dhënave, i cili është shumë i dobishëm për punën tuaj. Ne përpiqemi të ofrojmë shërbim 95% i cili siguron nivelin tuaj të suksesit. Ju lutemi na kontaktoni për të marrë më shumë bazën e të dhënave të Farmacisë.

Shuma e regjistrave: 10,000

Lista përfshin:

Emri i biznesit
Adresa
qytet
shtet
Kodi Zip
Adresa e emailit e kontaktit me farmaci
Numri i Kontaktit të Farmacisë
Numri i faksit në farmaci
adresa e internetit
Kodi Sic
Kategoria e biznesit
Lloji i skedarit: Excel, CSV

Përditësuar: Azhurnuar së fundmi

Kostoja totale: $ 350

(Tarifë një herë)

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë.

Çmimi: $ 350

Pyetje dhe përgjigje mbi bazën e të dhënave të farmacive

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772