AF SQ AR HY AZ BE BN BG CA ZH-CN CO CS DA NL EN EO ET TL FI FR FY DE EL HI HU IS ID GA IT JA KO LO LA LV LT MK MS ML MN NE NO PL PT RO RU SR SL ES SU SV TH TR UK UZ VI ZU

+8801723283638

24 / 7 Mbështetja e klientit

E hënë - Dielli: 9: 00 - 21: 30

Lista e postave farmaceutike

 • Mime më të ulëta
 • 90% i saktë
 • E freskët dhe e pastruar
 • Përditësuar së fundmi

Baza e të dhënave më të fundit të postimeve ka më shumë se listë 300 milion e-mail të biznesit (b2b) e të dhënave elektronike & 400 milion konsumatorë (b2c) databazë emaili nga vendi në mbarë botën. Baza e të dhënave të fundit të postimeve gjithmonë ju siguron të gjithë listën e pastër dhe të freskët të marketingut me email për fushatat e postimit të kompanisë suaj. Do të merrni më shumë se të dhëna të mira nga çdo kompani tjetër e listës së postave. Ne do t'ju ofrojmë të dhëna të sakta 90% të sakta. Të gjitha të dhënat tona janë të dyfishta optike dhe leje themelore, kështu që nuk ka asnjë problem me ankesën e GDPR. Ne shesim një kopje unike të çdo baze të të dhënave tonë. Një kopje për një klient.

Baza e të dhënave të fundit të Postimeve gjithashtu do t'ju ndihmojë të ndërtoni listën tuaj të kontakteve të synuara nga çdo vend, person, industri, qytet. Bleni të dhëna nga ne janë të dhëna të sigurta dhe të garantuara për cilësinë. Gjithashtu, keni të dhëna të gatshme që mund t'i blini dhe mund t'i përdorni për fushatat tuaja. Gjithashtu, do të merrni ndihmë nga ne nëse keni nevojë për ndonjë këshillim për fushatat e marketingut me email.

Lista e postave farmaceutike

0
Adresa Elektronike farmaceutike
Lista e postave farmaceutike

Lista e fundit e postave ju siguron 100% Lista e freskët e emailit farmaceutik. Lista e Emailit përfshinte të gjithë emrin, adresën e telefonit, adresën, numrin e telefonit të kontaktit, adresën e postës elektronike, faqen e internetit, numrin e faksit dhe emrin e kompanisë, etj. Lista e emailit farmaceutik është perspektiva më aktive, me ndikim, drejtpërdrejtë dhe e përsosur për promovime. Ne jemi ndërmarrja më e mirë e listës së postave elektronike në botë. Kjo Lista e postave elektronike që blini nga baza e të dhënave të fundit të postimeve janë lista më e saktë që do të gjeni. Kjo listë është një koleksion gjithëpërfshirës i të dhënave me detaje të pastër dhe perceptues të afarizmave farmaceutikë dhe vendimmarrësve. Bleni këtë listë emaili sot dhe mund ta integroni atë në CRM tuaj dhe të filloni brenda disa minutash. Kjo listë emaili do t'ju ndihmojë të sjellë shitje në kompaninë tuaj.

Ne do të ndihmojmë në ndërtimin e listës suaj të shënjestruar. Pothuajse kemi të dhëna 209,000 b2b nga Farmaceutikë. Pra, nëse e blini këtë listë do të merrni id email të 209,000-it edhe emrin e biznesit 209,000 gjithashtu adresoni edhe faqen në internet edhe numrin e faksit edhe emrin e kontaktit. Pra, tani filloni fushatat tuaja në Farmaceutikë. Mbi të gjitha detajet për listën e postës elektronike.

Shikoni më shumë detaje:

Blini listat e kontakteve farmaceutike

Lista jonë e postave farmaceutike është e përkryer për kërkesat e biznesit tuaj dhe me listat tona të postës elektronike, ju merrni qasje në informacionin më të saktë të marketingut në treg me 98% normë shpërndarjeje. dhe informacione të verifikuara për fushatat tuaja të postës elektronike, postare ose telemarketingut.

Ne personalizojmë bazën e të dhënave të postave postare të ekzekutivëve farmaceutikë në përputhje me kërkesat tuaja dhe ofrojmë e-mail të drejtpërdrejtë, postë elektronike dhe telemarketing të synuar për të maksimizuar ROI-in tuaj dhe për të përmirësuar konvertimet. Dhe listat tona elektronike të farmaceutike janë mënyra më e mirë efektive për të arritur audiencën tuaj të synuar me produktet tuaja dhe shërbimeve.

Lista e postave elektronike të ekzekutivëve farmaceutikë nga Baza e të Dhënave të Postave të Fundit mund t'ju japin informacionin e kontaktit që ju nevojitet. Baza e të dhënave e postës farmaceutike mund t'ju lidhë me vendimmarrësit kryesorë, drejtuesit dhe profesionistët me të cilët mund të eksploroni mundësi të reja biznesi.

Shuma e regjistrave: 209,000

Lista e përfshirë:

 • Emri i Kontaktit
 • Adresa
 • qytet
 • shtet
 • Kodi Zip
 • Numri i telefonit
 • Numri i faksit
 • Adresa e emailit farmaceutik
 • Faqja e internetit
 • Emri i Kompanise

Lloji i skedarit: Fjala MS, CSV

Dorëzimi: Shkarkoni menjëherë

Kostoja totale: $ 3000 (tarifë një herë)

Çmimi: $ 3000

Pyetjet dhe përgjigjet në listat e postave farmaceutike

Kur Adresa juaj e Kontaktit azhurnohet për herë të fundit?

Do muaj ne azhurnojmë adresën tonë të kontaktit. Ne i ndërtojmë të dhënat tona nga më shumë burime. Kështu që pas marrjes së të dhënave çdo muaj, bëjmë azhurnim.

Kur dorëzohen të dhënat?

Pasi të bëjmë porosinë brenda orëve 4, të dhënat tuaja do të dorëzohen dhe për të dhëna kontakti me porosi marrim një orë maksimale 72 për ndërtimin e të dhënave.

Isfarë është saktësia e të dhënave?

Ne ju ofrojmë të dhëna të saktësisë 95%. E gjithë adresa jonë e kontaktit është e verifikuar nga sytë njerëzorë dhe kompjuterikë.

Whatfarë lloji të dhënash siguroni?

Ne ofrojmë të dhëna të adresës së kontaktit të biznesit gjithashtu të dhëna të adresës së kontaktit të konsumatorit dhe personit të kontaktit të kompanisë nga titulli i punonjësve të kompanisë dhe të dhënat e funksionit të punës. Gjithashtu ju mund të ndërtoni listën e postës elektronike përmes informacionit të kontaktit të personave të synuar nga industria ose vendi gjithashtu shtet dhe qytet.

Pse te besoj ty

Ne jemi duke bërë biznes në 2012. Ne jemi e vetmja kompani më e madhe për ofruesin e të dhënave. E gjithë adresa e kontaktit është e saktë 95%. Nëse merrni më shumë se të dhëna për kërcim 5%, atëherë ne do t'i zëvendësojmë të dhënat tona. Kjo është garancia jonë.

Formatfarë formati për adresën e kontaktit?

Ne do t'ju ofrojmë format shkëlqyes ose CSV për adresën e kontaktit tuaj të porositur.

Listat e postave kanë leje?

E gjithë adresa jonë e kontaktit është një bazë leje dhe GDRP është e gatshme.

Cili është burimi juaj i të dhënave?

Burimi ynë i të dhënave është platformë e ndryshme. Ne i morëm të gjitha të dhënat nga faqet e besueshme dhe zgjedhim vetëm burimin e të dhënave. Ne ndërtojmë listën e postës elektronike nga burimi i biznesit dhe burimi i konsumatorit.

Drejtuesit e lidhur

Shtoni WhatsApp +8801758300772